НАТЯЖНІ СТЕЛІ ВАННА:


Колись стеля у ванній для більшості була величезною проблемою, тому що через підвищену вологість пофарбована стеля спочатку здувається, потім тріскається, потім починає обсипатися, і скільки її не фарбуй - історія повторювалася знову і знову. Тепер всім доступно рішення цієї проблеми - натяжні стелі - вони не тріскаються, не обсипаються, не вбирають вологу, завжди красиві, рівні, їх можна протерти ганчіркою в разі потреби.
Крім практичності, натяжні стелі підкуповують своєю красою, ефектністю, різноманітністю відтінків, фактур і дизайнерських рішень. Натяжні стелі у ванній - це на сьогодні єдине ідеальне рішення, що не має недоліків . Єдине на що варто звернути увагу - це на спосіб кріплення натяжних стель, для санвузлів, де стик стелі і стіни не декорується багетом - потрібно вибирати безщільні натяжні стелі , які забезпечать ідеальне прилягання стелі до стіни і відсутність пластикової вставки по периметру.

лінії LED на стелі у ванній

лінії LED на стелі у ванній

сучасний дизайн стелі для ванної

сучасний дизайн стелі для ванної

світлові лінії на натяжній стелі у ванній

світлові лінії на натяжній стелі у ванній

сучасна натяжна стеля у ванній кімнаті

сучасна натяжна стеля у ванній кімнаті

приховане підсвічування зі стелі у ванній

приховане підсвічування зі стелі у ванній

ширяюча стеля в душовій зоні

ширяюча стеля в душовій зоні

світлові лінії на натяжній стелі замість люстри

світлові лінії на натяжній стелі замість люстри

підсвічування через натяжну стелю в зоні душа

підсвічування через натяжну стелю в зоні душа

стеля що світиться в ванній

стеля що світиться в ванній

стеля-люстра в душовій

стеля-люстра в душовій

натяжна стеля у стилі арт-деко

натяжна стеля у стилі арт-деко

ширяюча натяжна стеля для ванної

ширяюча натяжна стеля для ванної

точкове освітлення у ванній

точкове освітлення у ванній

світлові лінії на стелі у ванній фото

світлові лінії на стелі у ванній фото

фото натяжна стеля у санвузлі

фото натяжна стеля у санвузлі

біла натяжна стеля у ванній

біла натяжна стеля у ванній

стильний дизайн стелі для ванної

стильний дизайн стелі для ванної

матова натяжна стеля в інтер'єрі ванної кімнати

матова натяжна стеля в інтер'єрі ванної кімнати

смуги, що світяться замість світильників

смуги, що світяться замість світильників

Останнім часом більшість людей знову зупиняються на традиційній білій стелі скрізь і у ванній кімнаті теж. Хоча якщо стіни білі, то можна і чорну стелю замовити:

чорна натяжна стеля у ванній з підсвічуванням

чорна натяжна стеля у ванній з підсвічуванням


А при бажанні можна дати розгулятися своїй фантазії і вибрати найбільш незвичайний колір із запропонованої гами відтінків. У ванній кімнаті, де ми проводимо мало часу, можна зробити навіть чорну стелю.

Як вибрати натяжну стелю в ванну.

Ми радимо робити натяжні стелі, тому що це дуже практичне й довговічне, з огляду на підвищену вологість в приміщенні. А що стосується кольору і дизайну, то:
1. Білий колір - найкрасивіший і модний в цьому сезоні.

2. Натяжна стеля у ванній може бути і глянсова, але зараз все більше використовують матові фактури. За якістю і експлуатаційними властивостями матова стеля така сама як глянсова. Вона не вбирає вологу й ідеально підходить для ванної кімнати або душової.

3. Зараз дуже популярно робити світлові лінії на натяжній стелі. Особливо класно вони виглядають у ванній. Зазвичай довжина і форма світлових ліній робиться така, щоб вистачало потужності як від основного джерела світла. Плюси такого дизайну: стильно виглядають, не потрібно купувати світильники, відразу і світло, і дизайн стелі.

4. Можна зробити не тонкі світлові смуги, а великий сяючий квадрат або коло на стелі. Дуже красиво і стильно виходить.

світловий квадрат на натяжній стелі

світловий квадрат на натяжній стелі


5. Натяжна стеля у ванній може бути двоколірною, якщо приміщення велике і хочеться якось його зонувати. Особливо красиво, якщо розподіл йде не тільки по стелі, але і переходить на стіну в такому ж кольорі плитки.

6. Відмінним рішенням буде зробити підлогу і стелю одного кольору. Наприклад, металік або чорний, тоді зробивши стіни білими, ви візуально розсунете їх, трохи, правда, зменшивши висоту приміщення.

8 аргументів на користь натяжної стелі у ванній.

1. Якщо вам потрібно оновити тільки стелю у ванній , а не весь ремонт в квартирі, то натяжні стелі допоможуть вам зробити це швидко, якісно і на довгі роки. Вам не потрібно буде шукати маляра, який погодиться 3 дня до вас ходити щоб перефарбувати стелю у ванній: перший день - зняти стару фарбу, погрунтувати, другий день - пошпаклювати, третій - пофарбувати, адже після кожного виду робіт потрібно дати стелі просохнути. А ще вам потрібно буде виділити час щоб з'їздити за шпаклівками і фарбою.
У випадку з натяжною стелею, вам в зручний для вас день за 3-4 години встановлять новеньку стелю, потрібного вам кольору і вам не доведеться думати про матеріали і щось робити з базовою потрісканою стелею.

2. Натяжна стеля у ванній буде виглядати як ідеально рівна звичайна пофарбована. Без згустків фарби, розводів і тріщин!

3. Плівка натяжної стелі не вбирає вологу , а тому стеля у вас в ванній не буде більше тріскатися і обсипатися.

4. Колір стелі у ванній може бути практично будь-який , навіть чорний. Хоча останнім часом всі тяжіють до білого.

5. Замовивши натяжну стелю в ванну, ви отримуєте 12 років гарантії , а на ділі стеля прослужить вам і 20, і 30 років, радуючи своєю незмінністю.

6. Якщо раптом вас затоплять сусіди, то вам не доведеться переробляти стелю, наші фахівці за вашим дзвінком приїдуть і відновлять натяжну стелю у ванній після затоплення.

7. У разі необхідності, натяжну стелю у ванній можна буде протерти вологою ганчіркою , після декількох років.

8. За допомогою технології натяжних стель, при бажанні, ви можете отримати ексклюзивний дизайн вашої ванної кімнати. Величезний вибір дизайнерських рішень не залишить вас байдужими.

З мінусів натяжної стелі у ванній можна назвати те, що їх не можна буде перефарбувати. Якщо раптом ви вирішите, що біля стеля вам набридла, то доведеться просто викликати нас і замовити заміну полотна.

Скільки коштує натяжна стеля для ванної.

ЗНИЖКА 12% на ВСІ стелі до 31.12.2024

ДОВЖИНА: м

ШИРИНА: м


СТИК зі стіною:

   

   


Світильники: шт.

Кути: шт.



✅ МАТОВА стеля від 700 грн/м2
✅ ТІНЬОВА стеля від 750 грн/м2
✅ СТЕЛЯ з підсвіткою від 1000 грн/м2
✅ НАПІВПРОЗОРА від 900 грн/м2

Вартість стелі для маленьких приміщень трохи відрізняється від великих, тому що на квадратний метр площі йде набагато більше кількості профілю і монтажних робіт. Калькулятор розраховує вартість звичайної рівної стелі, будь-якої фактури: матової або глянсової. Якщо ви захочете якісь додаткові спецефекти: підсвічування, світлові лінії і таке інше, тоді це рахується окремо.

Догляд та експлуатація стелі у ванній.

Натяжні стелі ідеальні для вологих приміщень і ніякого особливого догляду не потребують. Як на будь-якому іншому стелі там, звичайно ж, може виникнути павутина і її можна легко прибрати вологою ганчіркою. Якщо раптом вам здається, що на стелі з роками накопичився пил, то знову ж скористайтеся вологою ганчірочкою.

Часто виникають питання: а як же бути з парою постійною, чи не залишається слідів від неї на натяжній стелі? Ні, ніяких слідів від пари не залишається. Приблизно як з будь-якою іншою невсмоктуючою поверхнею, просто стеля висихає і все. Пар - це дистильована вода, яка абсолютно чиста і від неї не може бути плям. Ніяких слідів крапель або розводів на натяжній стелі не залишається при щоденному використанні її у ванній кімнаті.

догляд за натяжною стелею у ванній

догляд за натяжною стелею у ванній


Більш детально інформацію про різні типи плям і забруднень, а також поради як їх прибрати читайте в нашійстатті.


Стаття захищена законом України, "Про захист авторських прав" і є інтелектуальною власністю автора. Використання як статей цілком, так і її окремих абзаців, без дозволу Автора, є кримінально караним діянням. Всі статті захищені системою депонування - при передруці посилання на mirpotolkov.com.ua обов'язкове.

Вопрос-ответ:

► Чи можна натяжну стелю ставити у ванну?

Так, звичайно, натяжну стелю дуже рекомендовано саме для приміщень з підвищеною вологістю. Завдяки своїй дуже щільній фактурі, натяжна стеля не вбирає і не пропускає вологу, тому не руйнується від надмірної вологи.

► Яку краще плівку вибирати для ванної: матову або глянсову?

І матова, і глянсова фактура стель зроблена з полотен ПВХ, які мають однаковий склад і відрізняються тільки зовні. За характеристиками використання і зносостійкості матові і глянсові стелі однаково добре підходять для ванної кімнати або душової.

► Що спочатку плитку на стіни або натяжну стелю?

Спочатку укладання плитки. В обробці завжди першими робляться брудніші й мокрі роботи, а потім під чистове оздоблення. Так ось натяжні стелі - це квартира під чистове оздоблення - буде робитися найостаннішими у ванній.

► Чи можна встановити натяжну стелю на керамограніт?

Так, іноді доводиться свердлити і керамограніт. За цю роботу йде окрема вартість до ціни натяжної стелі. При свердлінні керамограніта йде в рази більше часу на монтаж, трудовитрат більше і сильно побивається інструмент, тому витрати цілком виправдані. Альтернативний варіант - кріплення натяжної стелі до базової стелі, а не до стін. Але це потрібно дивитися за місцем, чи є така можливість. Дуже рідко базова стеля буває рівною за рівнем.

► На скільки опуститься натяжна стеля у ванній?

Мінімальний опуск натяжної стелі 4 см від найнижчої точки базової стелі. Є ще додаткові чинники: вентканал по стелі, вбудовані світильники з висотою більше 4 см і інші нестандартні випадки.

► Чи можна не свердлити плитку при установці стелі?

Так звичайно. Ми дуже рекомендуємо заздалегідь про це подумати і убезпечити вашу плитку, нерви і гаманець. Потрібно всього лише щоб плиточник не докладав плитку до самого верху, а залишив смугу 5 см над плиткою. Цю смугу стіни потрібно заштукатурити врівень з плиткою. Тоді ми будемо свердлитися не в плитку, а трохи вище, при цьому нижня частина профілю зайде на плитку і стеля буде зовні як би виходити з плитки.

Інші статті про натяжні стелі:
Висота натяжної стелі - відповіді.

Як підготувати приміщення для установки натяжної стелі?

Безщілинні та стандартні натяжні стелі. Що краще?