МИР ПОТОЛКОВ
Київ, Софіївська Борщагівка
ул. Чубинського 2

RU UA

Скільки коштує 1 квадратний метр натяжної стелі? - відео.Ну скажіть приблизно скільки коштує квадратний метр натяжної стелі? Це таке ж складне питання, як скільки коштує квадратний метр квартири або машини? Адже ціна за метр квартири навіть в одному місті і в одному районі, може відрізнятися в 2-3 рази, залежно від поверху, площі та інших факторів. Але повернемося до стель. Не буду вас мучити, ризикну назвати приблизну ціну за квадратний метр натяжної стелі в 2024 році - це 650-700 грн або 15-17 $. Зараз в мене полетять помідори від колег-стельовиків, адже вони знають, що ціна різна і залежить від безлічі факторів.

ФАКТОРИ ЦІНИ в порядку зростання впливу:

Плівка ... так-так, саме ціна плівки найменше впливає на вартість стелі. В Україні на сьогодні існує тільки плівка китайського виробництва від різних заводів, вона відрізняється за якістю, але незначно відрізняється в ціні закупівлі. Ми використовуємо полотна тільки Преміум класу, тому що питома вага ціни плівки в ціні готової стелі невелика, сильно не зекономиш, а наша репутація коштує набагато дорожче.

Другий фактор - кріплення - дуже вагомий фактор в ціні стелі і дуже важливий фактор, що визначає зовнішній вигляд стелі, його експлуатаційні якості і довговічність. Ми розробили своє унікальне кріплення - безщілинну систему FIXO, яка створює ідеальне примикання натяжної стелі до стіни без пластикових заглушок, виглядає як ніби гіпсокартон. Звичайно, на ринку можна знайти стандартне кріплення зі вставками дешевше ... можна ще дешевше ... і ще трохи дешевше ... і можна зовсім дешево ...

дешеві натяжні стелі

дешеві натяжні стелі

натяжні стелі FIXO - прихований монтаж

натяжні стелі FIXO - прихований монтаж


тепер ви розумієте, що система кріплення повністю визначає якість стелі. Тому що безщілинні стелі можуть поставити тільки професіонали, у яких і все інше буде на професійному рівні: перфоратори з пилососом, безпечні полімерні газові балони, надійні дюбеля і руки звідки треба. А ось шпательні стелі з гумкою не вимагають особливої ​​вправності й акуратності, профіль можна кріпити не часто, все закриється заглушками, тому такі стелі ставлять все підряд, організації одноденки, які не дадуть вам реальних гарантій зате по телефону назвуть приємну ціну.


Третій вагомий фактор у вартості стелі - це ціна монтажу світильників. Їх кількість і головне форма. Установка кожного світильника вимагає спеціальної платформи, термокільця і роботи по підключенню, тому кожна точка рахується додатково до ціни стелі. Якщо хочете недорого, то вибирайте світильники з круглою основою: точкові до 15 см в діаметрі. Якщо ж ви хочете квадратні вбудовані в стелю світильники або тим більше подвійні, то будьте готові, що установка кожної точки буде ще трохи дорожча.

прямокутні світильники дорожче в монтажі

прямокутні світильники дорожче в монтажі

натяжна стеля з однією люстрою дешевше

натяжна стеля з однією люстрою дешевшеКалькулятор ОНЛАЙН

Четвертий фактор - це вартість вбудованих карнизів для штор в натяжну стелю. В одному приміщенні ви отримуєте вже ніби 2 стелі, розділені профілем гардиною. Це вагомо впливає на вартість стелі в приміщенні.

карниз до натяжної стелі дешевше

карниз до натяжної стелі дешевше

вбудований карниз в натяжну стелю дорожчий

вбудований карниз в натяжну стелю дорожчий


Далі йдуть всі можливі додаткові фішки, які первісну ціну стелі можуть збільшити в 2-3 рази. Зате ви отримаєте реально круту та неповторну дизайнерську стелю !!! Це світлові лінії на натяжній стелі, вбудовані магнітні треки в площину стелі, та ще з можливістю переходу цієї всієї краси на стіну. Загалом будь-які унікальні дизайнерські рішення будуть в рази дорожче, ніж названа спочатку ролика ціна. І коли до нас приходять клієнти зі словами: мені не потрібні нічого зайвого, типу фотодруку або зірок на стелі, хочу просто саму звичайну рівну білу матову стелю ну і пару смужок вбудованого магнітного треку, ми відразу розуміємо, що у вас хороший смак))) А стильні та сучасні рішення, самі мінімалістичні на вигляд в реальності найдорожчі.

Актуальні питання про ЦІНИ на натяжні стелі:

► Чи змінилися ЦІНИ на стелі в 2024 році через війну?

Так. З одного боку ціна на натяжні стелі 2024 виросла в 1,5-2 рази, але іноді можна натрапити на великі знижки. При цьому монтажники й підприємці не стали отримувати більше грошей. Стали більші витрати на плівку, яку завозять з Китаю, а це зараз складніше й дорожче. Також подорожчав сильно бензин для заправки машин, газ для заправки газових балонів щоб нагрівати стелю, алюміній - профіля, шурупи. Взагалі, всі будівельні матеріали в Україні дуже подорожчали, якщо ви помітили. Наприклад, ціна гіпсокартонної стелі з монтажем, матеріалами та пофарбуванням буде 1600 грн... Тому вирішувати вам.
В середньому зараз квадратний метр натяжної стелі з монтажем коштує 600-800 грн в залежності від загальної площі й кількості кутів.

► Чи залежить ціна за квадратний метр від загальної площі стелі?

Так. Залежність зворотньопропорційна. Тобто чим більша загальна площа вашої стелі, тим менеш коштує кожен квадратний метр цієї стелі. Для прикладу, ціна за квадратний метр стелі в санвузлі розміром 1х1 м буде в 3 рази дорожча, ніж такий самий метр в приміщенні 4х4 м. Тому що в першому випадку на метр плівки йде 4 метри профілю, 4 метри монтажних робіт, в 4 рази більше шурупів й аж 4 кути. В другому випадку при стелі 16 кв.м. на кожний метр плівки буде йти метр профілю, й 1/4 кута. Тому немає реально якоїсь середньої ціни за квадратний метр стелі.

► Від чого окрім розміру залежить ціна натяжної стелі?

На вартість стелі впливає досить багато факторів. Окрім явних додаткових послуг, типу: світлових ліній, вбудованих треків, зіркового неба, фотодруку, дворівневих стель. Додатково збільшують вартість такі нюанси, про які не одразу згадують непрофесіонали:
  • вбудовані шторні карнизи
  • монтаж кутів
  • монтаж кожного світильника
  • безщілинне примикання стелі
  • тіньовий шов
  • вбудовані розсувні перегородки
  • висота приміщення більше 2,75 м
  • мансардні стелі

Еще вам будет интересно:

Кріплення натяжної стелі до плитки.
Карниз для штори в натяжну стелю.
Висота натяжної стелі