МИР ПОТОЛКОВ
Київ, Софіївська Борщагівка
ул. Чубинського 2

RU UA

НАТЯЖНА СТЕЛЯ ЩО СВІТИТЬСЯ ПОВНІСТЮ - ДИЗАЙН ТА ЦІНИ.


натяжна стеля, що світиться

натяжна стеля, що світиться

✔ Є в наявності
від 960 грн/кв.м.

КУПИТИ

Фактура плівки напівпрозора
Виробник плівки MSD Premium
Товщина плівки 0,18 мм
Ширина стелі без шва 5,5 метрів
Профіль безщілинний FIXO
Характеристики профілю алюмінієвий, підсилений, БЕЗ заглушки
Опуск стелі MIN 100 мм
Без світла виглядає як біла матова
Захист при потопі 100%
Фотодрук можливий
Демонтаж й повторний монтаж можливий
Гарантія 12 років
Натяжні стелі, що світяться - завжди яскраве та стильне рішення. Це гібрид стелі і освітлювального приладу - такий крок вперед в еволюції стельового дизайну. Якщо ви хочете зробити сучасний інтер'єр, але не знаєте яку конфігурацію стелі монтувати, який світильник вибрати, тоді дізнайтеся більше про напівпрозорі натяжні стелі з підсвічуванням!
Стеля що світиться може бути різною за формою: коло, квадрат, овал, прямокутник або будь-яка інша замкнута фігура. Самі незвичайні варіанти світлових стель можна подивитися в фотогалереї нижче, а ще у нас офісі є шоу-рум.
стеля, що світиться в офісі

стеля, що світиться в офісі

коло зі світлодіодним підсвічуванням

коло зі світлодіодним підсвічуванням

стеля, що світиться в ванній

стеля, що світиться в ванній

стеля, що світиться в душовій

стеля, що світиться в душовій

різнокольорове підсвічування натяжної стелі

різнокольорове підсвічування натяжної стелі

незвичайні світлові смуги на стелі

незвичайні світлові смуги на стелі

класична люстра і стеля з підсвічуванням

класична люстра і стеля з підсвічуванням

підсвітка фотодруку на натяжній стелі

підсвітка фотодруку на натяжній стелі

стеля світиться блакитним кольором

стеля світиться блакитним кольором

дві підсвічені стелі в студії

дві підсвічені стелі в студії

світлова натяжна стеля в студії

світлова натяжна стеля в студії

світлова стеля хвилею

світлова стеля хвилею

підсвічування стелі в класичному стилі

підсвічування стелі в класичному стилі

складне підсвічування напівпрозорого стелі

складне підсвічування напівпрозорого стелі

кольорове програмоване підсвічування

кольорове програмоване підсвічування

смуги на стелі що світяться

смуги на стелі що світяться

нічник з напівпрозорої плівки

нічник з напівпрозорої плівки

підсвітка натяжної стелі в холі

підсвітка натяжної стелі в холі


Ціна натяжної стелі що світиться повністю.

А скільки коштує та що світиться натяжна стеля? - це найактуальніше питання. В даному випадку немає якоїсь середньої вартості за квадратний метр, тому що в ціну стелі входить не тільки плівка і установка, а також світлодіодні стрічки, трансформатори і їх складання і монтаж.

ДОВЖИНА: м

ШИРИНА: м


Світлодіодна стрічка:
   Біла
   RGB - кольорова


На остаточну вартість впливає: кількість метрів стрічки, кількість трансформаторів, площа плівки, і пропорційно до цього зростає і ціна за роботу. Якщо стеля що повністю світиться буде великих розмірів, тоді потрібно буде заклеювати всю площину за плівкою світлодіодними стрічками і це буде дорожче. А якщо дизайн стелі передбачає вузькі елементи світіння, тоді можна обійтися поклейкой стрічки тільки по периметру, а ефект буде такий же - рівномірне світіння. Ось як на фото нижче.

світяться смуги на стелі

смуги що світяться на стелі

середина натяжної стелі повністю світиться

світиться частина натяжної стелі - змінює колір світіння


Кінцева ціна стелі що світиться в різних організаціях може сильно коливатися. Адже змінюється вартість кожної складової в залежності від якості комплектуючих: LED стрічок, трансформаторів і так далі, а також кваліфікації працівників.

Що це за звір? Технологія монтажу.

Як же створюються світлові натяжні стелі? Все досить просто. Існує спеціальна напівпрозора плівка, яка в каталогах виробників називається translucent. Вона дозволяє приховати дроти і світлодіодні стрічки за плівкою, але пропускає достатню кількість світла через себе. У підсумку ви отримуєте при вимкненому освітленні просто звичайну матову натяжну стелю, але включивши приховану світлодіодне підсвічування, ви бачите що натяжна стеля світиться однорідно.

Технічно це відбувається так:
1. На базову стелю в приміщенні клеїться фольга

2. На фольгу наклеюються світлодіодні стрічки з кроком 7-8 см. Кількість необхідних LED стрічок і трансформаторів залежить від площі стелі.

3. Під стрічками натягується на відстані 10 см напівпрозора натяжна стеля. Це мінімальна відстань між стрічками і плівкою, необхідна для рівномірного розсіювання світла.

поклейка світодіодів за натяжною стелею

поклейка світодіодів за натяжною стелею

натяжна стеля double vision (дабл вижин) - підсвітка та фотодрук

double vision (дабл вижин) - підсвітка та фотодрук


Технологія створення стелі яка буде світитися повністю, відома вже кілька років, але зараз це стало дуже популярно.

Підготовка стелі, приміщення для натяжної стелі з повним світинням.

Якщо ви вирішили робити так щоб натяжна стеля світилася повністю, то ви повинні розуміти, що він опуститься мінімум на 10 см нижче базового - перевірте, чи дозволяє висота приміщення, висота вікон від стелі і так далі, такого опуску? Натяжна стеля яка повністю світиться буде тим красивіше виглядати, чим частіше будуть поклеєні світлодіодні стрічки і чим більше буде відстань між стрічками і плівкою. Ці два параметри безпосередньо впливають на якість підсвічування, її рівномірність, однорідність. Частота поклейки стрічок кожні 7-8 см при мінімальному опуску натяжної стелі 10см. Виходить для створення такого стелі необхідно дуже багато світлодіодних стрічок, і відповідно трансформаторів. Велика кількість трансформаторів може видавати шум, тому розміри поверхонь під світіння традиційно роблять невеликі. Це або ділянки стелі в гіпсокартоном коробі або зовсім невеликі приміщення типу санвузлів.

Для розсіяного свічення на базову стелю клеїться фольга, при чому поклейку фольги здійснюють ваші майстри (гипсокартонщики або маляри), які роблять інші оздоблювальні роботи. Ось в цьому, до речі, і полягає підготовка приміщення для стелі натяжної з повним залиттям світла - потрібно заздалегідь передбачити і заклеїти базову стелю фольгою.

Ще в разі зі світловою стелею, потрібно розуміти, що вона буде робитися з напівпрозорої плівки, яка при включенні підсвічування буде сильно просвічуватися, тому за плівкою требаа нічого зайвого залишати. Тому потрібно заздалегідь передбачити місця, де будуть заховані блоки живлення. Це місце повинно бути максимально близько до натяжної стелі. Ідеально, якщо натяжна стеля буде в гіпсокартоном коробі, тоді в торці коробу ми зробимо отвір і туди будемо укладати трансформатори, від яких будуть йти дроти для стрічок. Тоді саме туди і потрібно буде вашим електрикам провести провід від вимикача для включення цього підсвічування. Якщо ж гіпсокартонного короба немає, а є допустимо шафа до стелі, тоді блоки живлення будуть лежати в шафі. Потрібно заздалегідь провести туди провід 220В. Потім потрібну кількість проводів (в залежності від планової кількості блоків живлення) прокласти від цього місця в шафі до стелі з підсвіткою. Загалом, є чим займатися. Тому все ж краще варіант з гіпсокартонних коробом ))

Де доречна стеля, з повним світінням?

Для яких же приміщень підходить даний вид натяжних стель? Так для всіх! Це не найдешевший вид обробки, тому часто таку стелю замовляють в вітальню. Завдяки здатності змінювати колір світіння стелі, ви отримуєте необмежені можливості динамічної зміни інтер'єру в залежності від свого настрою і поставлених завдань. При замовленні світлодіодних стрічок, ви повинні визначитися чи хочете ви просто щоб білу підсвітку або вам хочеться іноді екшену в яскравих кольорах?

Підсвічування натяжної стелі часто застосовують в санвузлах, над душовою кабіною або по всій площі, щоб не використовувати люстри або точкові світильники. У коридорах і холах в сучасному стилі теж відмінно виглядатиме світлова стеля. Ну і найголовніше - спальня. Там, де не рекомендується вішати люстру по центру (найчастіше над ліжком) - стеля що світиться повністю просто незамінна!

Чи достатньо просто підсвітки стелі?

Найпопулярніше питання: а чи потрібна люстра, якщо ми зробимо стелю, яка світиться повністю? Чи вистачить світла в приміщенні при прихованому підсвічуванні? Чи достатньо буде тільки світла через натяжну стелю для повноцінного освітлення?

Відповідь - є кілька додаткових факторів, які необхідно враховувати:
1. Якщо у вас напівпрозора натяжна стеля натягнута на всю площу приміщення, наприклад у ванній кімнаті, тоді світла від нього буде більш ніж достатньо. Але ми б рекомендували над дзеркалом все ж додати настінний світильник, бра або підсвічування для яскравого освітлення при створенні макіяжу.

2. Якщо у вас світиться натяжна стеля зроблена в вітальні знову ж на всю площу приміщення, то читати або вишивати все одно буде складно - додайте торшер або настінні світильники над диваном або кріслом.

3. Якщо
натяжна стеля з прихованим підсвічуванням зроблена в гіпсокартоном коробі, тоді для якісного висвітлення додайте точкові світильники по периметру короба.

4. У випадку з класичними інтер'єрами, ви можете комбінувати сучасний вигляд світлової стелі і люстру по центру. Днем ви отримуєте класичний інтер'єр з матовою білою стелею і люстрою, а вночі яскраве і ефектне розсіяне світло.

Краще в кожному конкретному випадку порадитися з нашим фахівцем, тому що впливають також площа приміщення, висота стелі, колір стін, а також якість і яскравість світлодіодних стрічок.

Дизайн стелі з підсвічуванням.

Коли ми говоримо про дизайн стелі що світиться, то мається на увазі кілька характеристик: форма, багаторівневість, додаткові матеріали для декору. Ми можемо реалізувати стелю найнеймовірніших форм: круглу, квадратну, прямокутню, хвилясту, навіть у вигляді квіточки або хмарки, головне щоб підходило до вашого інтер'єру. Це може бути світлова стеля квадрат в центрі гіпсокартонної конструкції або кілька світових кіл на білому матовому тлі, а можна і на чорному - все, що побажаєте!

Більш того, доступні навіть вигнуті 3Д-фігури, що світяться зсередини - мрія будь-якого дизайнера! Ви або ваш дизайнер розповісте, що б ви хотіли, а ми вже придумаємо підходящі варіанти і реалізуємо потрібну конструкцію.


З натяжних стель що світяться можливі не тільки стелі, а й світильники будь-якої зігнутої форми. Це приклади світового досвіду роботи з напівпрозорими плівками і технологією натяжних стель з підсвічуванням. Світильники і люстри з натяжної стелі тепер можливі і в Києві, і в усій Україні!

Стаття захищена законом України, "Про захист авторських прав" і є інтелектуальною власністю автора. Використання як статей цілком, так і її окремих абзаців, без дозволу Автора, є кримінальним злочином. Всі статті захищені системою депонування - при передруці посилання на mirpotolkov.com.ua обов'язкове.

Питання-відповідь:

► Що створює підсвітку стелі?

Раніше світлові стелі робилися за допомогою світлодіодних стрічок, зараз можна використовувати спеціальні чіпи, які також розміщуються рівномірно за плівкою.

► На скільки опускається світлова стеля?

Мінімальний опуск щоб стелі з повним залиттям світла, так щоб було рівномірно - 10 см. Якщо є можливість опустити полотно нижче, ніж на 10 см від базового, тоді можна трохи рідше клеїти світлодіодні стрічки - вартість буде дешевше.

► Чи можна робити світлові стелі у ванній?

Так звичайно можна. Але якщо приміщення санвузла має велику площу, то краще не робити всю стелю світловою - дорого і несучасно. Зараз більш дизайнерським рішенням є світлові лінії на стелі.


Інші статті про натяжні стелі: