МИР ПОТОЛКОВ
Київ, Софіївська Борщагівка
ул. Чубинського 2

RU UA

ГЛЯНЦЕВІ НАТЯЖНІ СТЕЛІ.


глянцева натяжна стеля в інтер'єрі

глянцева натяжна стеля в інтер'єрі

✔ Є в наявності
від 650 грн/кв.м.

КУПИТИ

Фактура плівки глянцева, дзеркальна
Виробник плівки MSD Premium
Товщина плівки 0,18 мм
Ширина стелі без шва 5,5 метрів
Профіль безщілинний FIXO
Характеристики профілю алюмінієвий, підсилений, товщина 1,3 см
Опуск стелі MIN 40 мм
Поглинання вологи 0% - не поглинає
Захист при потопі 100%
Фотодрук можливий
Демонтаж й повторний монтаж можливий
Гарантія 12 років
Відгуки про глянцеві натяжні стелі

Натяжні стелі глянцеві зроблені з ПВХ плівки, яка представлена ​​багатою гамою відтінків від сніжно-білого до чисто-чорного. Глянцеві натяжні стелі мають дзеркальний ефект, який в темному кольорі сильніше виражений, а в стелях світлих відтінків дзеркальний ефект менший.

Колір стелі потрібно вибирати для конкретного приміщення. Потрібно враховувати, що чим більшу площу ви хочете затягнути натяжною стелею, тим світліше потрібно вибирати відтінок.

Світлі натяжні стелі - ідеально підходять для великих і маленьких приміщень. Вони гарно виглядають і в залі, і в кухні, і в спальні. Глянцева стеля може покривати як всю площу приміщення, так і бути вставкою в гіпсокартонну конструкцію. Дивитися фотографії:
сучасний інтер'єр з глянцевою натяжною стелею

сучасний інтер'єр з глянцевою натяжною стелею

глянцева натяжна стеля в сучасному інтер'єрі

глянцева натяжна стеля в сучасному інтер'єрі

кухня з глянцевою натяжною стелею

кухня з глянцевою натяжною стелею

натяжна стеля в холі

натяжна стеля в холі

бежева натяжна стеля у вітальні

бежева натяжна стеля у вітальні

глянцева стеля для дитячої фото

глянцева стеля для дитячої фото

світла глянцева стеля в передпокої

світла глянцева стеля в передпокої

глянсова натяжна стеля у ванній

глянсова натяжна стеля у ванній

чорне глянцеве коло над ліжком

чорне глянцеве коло над ліжком

глянцева стеля з класичною розеткою

глянцева стеля з класичною розеткою

вставки глянцевої коричневої стелі

вставки глянцевої коричневої стелі

сірий глянець в спальні

сірий глянець в спальні

дизайн спальні з натяжною стелею

дизайн спальні з натяжною стелею

колона заходить в натяжну стелю

колона заходить в натяжну стелю

фотографія дзеркальної зеленої стелі

фотографія дзеркальної зеленої стелі

коричневий гіпс бежева стеля

коричневий гіпс бежева стеля

нестандартна люстра в натяжній стелі

нестандартна люстра в натяжній стелі

коричнева глянцева стеля в спальні

коричнева глянцева стеля в спальні

Але якщо вам набридли світлі відтінки на стелі і ви хочете чогось нестандартного, яскравого і помітного, тоді спеціально для вас гамма з 120 відтінків плівок!

У фотогалереї темні відтінки глянцевої стелі, які підійдуть для приміщень з великою висотою, при невеликому розмірі самої вставки натяжної стелі.

Яркі лакові натяжні стелі підійдуть в вітальню, кухню або санвузол.

Ціна на глянцеві натяжні стелі:

ДОВЖИНА: м

ШИРИНА: м


СТИК зі стіною:

   

   


Світильники: шт.

Кути: шт.


Он-лайн прорахунок вартості натяжної стелі враховує найкращу плівку MSD Premium, яка є в Україні. Вам потрібно тільки ввести розмір вашої кімнати, а також вибрати як буде виглядати стик стелі зі стіною: ідеально без заглушок або з декоративною пластиковою вставкою. А також введіть кількість світильників і кутів в натяжній стелі.

Плюси глянцевих натяжних стель:

1. Завдяки дзеркальній здатності глянцева стеля буде візуально робити приміщення вище, а значить просторіше.

2. В деякій мірі дзеркальна поверхня натяжної стелі відображає світло, що збільшує освітленість в приміщенні при тій же кількості світильників, тому кімната здається святковіше і нарядно.

3. Глянцеві фактури цікаво виглядають з фактурними стінами з цегли.

4. Вибираючи глянцеву стелю ви можете собі дозволити темні кольори стелі. Відображення на стелі будуть створювати ефект переливу відтінків. Темна глянсова натяжна стеля не буде цілісним шматком чорного кольору, а буде схожа на темне тоноване скло з відбитками. І навпаки матова фактура темного кольору на стелі буде важкувата для сприйняття.

Недоліки (мінуси) глянцевої натяжної стелі:

1. Зараз дизайнери інтер'єрів все частіше рекомендують матові, хоча глянець як і раніше візуально збільшує висоту приміщення.
приховане LED подсвічування за плівкою

приховане LED подсвічування за плівкою

глянцева стеля з магнітним треком

глянцева стеля з магнітним треком

дворівнева глянцева натяжна стеля

дворівнева глянцева натяжна стеля

сучасна глянцева натяжна стеля

сучасна глянцева натяжна стеля


2. Фотодрук зображення краще виглядає на матових фактурах.
Глянцеві натяжні стелі відмінно виглядають з підсвічуванням за плівкою, з ажурними вирізами і з зірками. У білому кольорі вони виглядають шикарно, особливо якщо в інтер'єрі є ще якісь блискучі поверхні: глянцева плитка, скляні столи або шафи.

Дизайн глянцевих натяжних стель.

Блискучі натяжні стелі можуть бути абсолютно різних форм і кольорів. Більш того на лакововій натяжній стелі можна надрукувати фотографію або будь-який малюнок. Технологія фотодруку на плівці на сьогодні гарантує максимальну якість фотозображення на глянцевій натяжній стелі.

карта світу надрукована на глянцевій натяжній стелі

карта світу надрукована на глянцевій натяжній стелі


З глянцевою плівкою чудово виглядають багаторівневі натяжні стелі, де скомбіновано два і більше кольорів:

дворівнева глянцева натяжна стеля

дворівнева глянцева натяжна стеля


З лаковою плівкою можливе створення всіх варіантів натяжних стель: з зірками,

зоряне небо на синій глянцевій натяжній стелі

зоряне небо на синій глянцевій натяжній стелі


з фотодруком, 3Д-стелі, з підсвічуваннями і в різних рівнях і площинах. Тому поспішайте - телефонуйте прямо зараз, наш дизайнер допоможе вам визначитися з формою і кольором, придатними саме для вашого приміщення.

Стаття захищена законом України, "Про захист авторських прав" і є інтелектуальною власністю автора. Використання як статей цілком, так і її окремих абзаців, без дозволу Автора, є кримінальним злочином. Всі статті захищені системою депонування - при передруці посилання на mirpotolkov.com.ua обов'язкове.

Відгуки про глянцеві натяжні стелі.

★ ★ ★ ★ ★
Фирму для установки натяжных потолков выбирали, сравнивая несколько компаний. Выбор остановили на «Мире потолков», о чем не пожалели. Редкое в наше время сочетание цены, качества, профессионализма и сервиса обслуживания клиентов. Информация на сайте доступна и прозрачна: можно предварительно самостоятельно просчитать стоимость, увидеть график работ монтажников. Замерщик Роман приехал в оговоренный срок (минута в минуту!), ознакомил со всеми вариантами материалов потолков и их монтажа, проконсультировал по остальным интересующим вопросам. Монтажники - Александр и Николай - работают слаженно, чисто. Вежливы и профессиональны. Помимо монтажа потолков заранее была заказана доп. услуга (крепёж потолочной закладной). Так вот: конкретно в нашем случае это оказалась не совсем простая задача, но они сделали все в лучшем виде, соблюдая предварительные договоренности. Очень рекомендую!

25.08.2021

★ ★ ★ ★ ★
Большое спасибо фирме «МИР ПОТОЛКОВ» за слаженную и отлично выполненную работу. Особая благодарность замерщику-консультанту Роману, который четко и подробно нас проконсультировал, мастерам Владимиру и Сергею за очень качественную, быструю и аккуратную установку натяжных потолков, светильников и люстр. Выполненной работой очень довольны. Мы заказали бесщелевые натяжные потолки, которые примыкают к стене без зазоров. Потолки очень понравились, смотрятся просто великолепно и современно. Рекомендуем!

17.04.2021

★ ★ ★ ★ ★
Дану компанію мені порадили сусіди. З моменту візиту на сайт і до фінально встановленої стелі я була приємно вражена високим рівнем професійності команди (як Олега, який проводив заміри, так і Юри і Паші, які проводили монтаж). Також хотіла б відмітити високий рівень лояльності до клієнта і клієнтоорієнтованість компанії - всі ньюанси і мої побажання були виконані якнайкраще. Враховуючи, що у мене на момент монтажу стелі були фінально пофарбовані стіни і встановлені всі покриття підлог, для мене було дуже важливо, щоб не було ніяких пошкоджень покриттів - окреме дякую охайності і акуратності під час монтажу, вся робота по виконувалась максимально акуратно. Тому зі своєї сторони я щиро рекомендую дану компанію, адже саме завдяки їм моє питання з натяжною стелею було закрите максимально комфортно для мене як для клієнта.

16.10.2020


Всі відгуки про натяжні стелі

Питання про глянцеві натяжні стелі:

► У чому відмінність глянцевих натяжних стель від стель з фактурою металік?

Глянцеві натяжні стелі мають високий ступінь дзеркальності, в них чітко відображаються елементи інтер'єру, особливо в темних відтінках. А натяжні стелі металік мають меншу здатність до відбиття, але зате володіють цікавим перламутровим блиском, який робить їх оригінальними і більш складних відтінків.

► Чи можна надрукувати фото на глянцевій стелі?

Так. На сьогодні друк фотографій на глянцевій плівці виходить відмінної якості, тому даний вид стель стає все більш популярним. Ви можете подивитися в статті (вище) фотографія стелі з картою світу - це гляцева плівка. Там ви можете помітити дуже чітке зображення тюльпанів, прожилок на них і крапель.

► Які натяжні стелі більш екологічні: глянцеві або матові?

Насправді екологічність стелі не залежить від його фактури. Ми і глянцеві, і матові стелі робимо з перевіреної роками заводської плівки MSD Premium. Вона не видає запаху. Вона дуже щільна, тому не виділяє нічого в повітря. Як каже вікіпедія, натяжні стелі абсолютно безпечні при температурі нижче 130 градусів. Навряд чи є такі умови, в яких натяжна стеля буде експлуатуватися при температурі вище. Тобто плівка може почати виділяти шкідливості в атмосферу тільки при неерально високих температурах, які неможливі в звичайному житті. Навіть при установці її розігрівають тільки до 60 градусів.

► Яка довговічніше стеля глянсова або матова?

Так як склад плівки і в матовій, і в глянцевій фактурі абсолютно однаковий, відповідно і гарантія на обидва варіанти дається однакова. Тобто всі позитивні характеристики натяжних стель актуальні як для матових, так і для глянцевих плівок. Вони однаково надійні і довговічні, однаково легко миються і екологічно чисті (санітарні сертифікати підтверджують).

Вам буде також цікаво: