МИР ПОТОЛКОВ
Київ, Софіївська Борщагівка
ул. Чубинського 2

RU UA

НАТЯЖНІ СТЕЛІ У ДИТЯЧІЙ КІМНАТІ:


Яку краще вибрати натяжну стелю для дитячої кімнати? Чи можна робити натяжні стелі в дитячих кімнатах, чи достатньо вони безпечні? Як потрібно буде доглядати за дитячою стелею, чи можна її мити, чи не пошкодиться вона від дитячих ігор? Відповіді на ці та багато інших питань ви знайдете нижче:
Зверніть увагу на дворівневі натяжні стелі, які допоможуть візуально зонувати дитячу кімнату на ігрову частину і зону для відпочинку або навчання. Виділивши кольором і фактурою різні зони в кімнаті дитини, ви допоможете йому швидше налаштовуватися на робочий лад або навпаки на відпочинок.

8 ідей дизайну натяжної стелі для дитячої:

1. Ніші зі світильниками в стелі.

Це рішення ідеально підійде для кімнати дорослішої дитини - від 10 років. У цьому віці для дітей стає важливим інтер'єр, в якому вони живуть, а також в якому вони знімають Сторіс в інстаграм. Тому стильна і сучасна стеля в кімнаті підлітка - це must have.

світильники в ніші на стелі в дитячій

світильники в ніші на стелі в дитячій


Форма ніші може бути різна, тому цей варіант стелі дозволяє успішно зонувати дитячу кімнату і максимально функціонально розмістити освітлення. Знову ж ніші можна доповнити вбудованими точковими світильниками - це урізноманітнить дизайн і додасть практичності.

2. Світлові лінії на натяжній стелі

Все частіше дизайн дитячої кімнати продумують так, щоб позбутися люстри. Серед сучасних варіантів освітлення саме хітове - світлові лінії на стелі. Це дуже практично: не заважає махати руками і подушками, дає рівномірне світло, дозволяє зонувати дитячу кімнату без опуска стелі. Для додаткового декору можна додати точкові світильники, хоча освітлення від ліній цілком достатньо.

сучасна стеля для кімнати підлітка

сучасна стеля для кімнати підлітка


Плюси цього рішення очевидні - така натяжна стеля не забирає висоту приміщення - мінімальний опуск 4 см. Стеля без люстри в дитячій виглядає стильно і сучасно.

3. Зірки на стелі.

Уже стало практичним традиційним рішенням для дитячих кімнат. Переваги зірок на стелі оцінять батьки маленьких дітей, які ще дуже хочуть вірити в казку і диво. У такій кімнаті будь-які фантазії здаються можливими. А ще зовсім не страшно спати вночі, коли навкруги не непроглядна темрява, а цікаві м'які переливи зірок. Моя дитина вам дуже радить таке рішення :)

зіркова натяжна стеля

зіркова натяжна стеля


Вибираючи технологію зоряного неба для дитячої кімнати, зверніть увагу, що краще комбінувати її з фотодруком зоряного неба. Тобто вдень ​​стеля не просто синя, а також казкова і красива. І ще при кріпленні оптоволокна до плівки, в місцях нічних зірок днем ​​можуть бути видні маленькі цяточки. Цього неможливо уникнути, але дуже легко приховати, використовуючи плівку не однотонну, а з фотодруком.

Більш того, вам навіть не обов'язково наносити на стелю саме зоряну тематику, вдень це можуть бути хоч метелики, хоч хмари. А вночі включивши зірки ви не будете бачити, що зображено на стелі, тільки як світяться і мерехтять крапочки - зірочки.

4. Зірки і планета, що світиться.

Якщо ви прагнете чогось оригінальнішого, то комбінація зоряного неба з підсвіченою світлодіодами планетою - це те, що потрібно вашому коханому і єдиному.

зірки і планета, що світиться на стелі

зірки і планета, що світиться на стелі


Це більш трудомістке й витратне рішення для натяжної стелі в дитячій кімнаті, але ефект того вартий!

5. Паряща натяжна стеля

Парящі натяжні стелі ідеально підходять для будь-яких приміщень, і дитяча кімната тому підтвердження!

приховане підсвічування в кімнаті дівчинки

приховане підсвічування в кімнаті дівчинки


Найчастіше під дитячу ми віддаємо не найбільшу велику кімнату в квартирі, тому зайве відчуття простору їй не завадить. У цьому нам допоможе технологія ширячих стель, в якій світло ллється ніби через стелі на стіни - тим самим візуально їх розсуваючи і збільшуючи площу кімнати. Паряща натяжна стеля може бути будь-якого кольору і фактури, а також - особливо рекомендовано для дитячої - використання ширяючої стелі з фотодруком.

Світлодіодна підсвічена по периметру натяжна стеля може міняти колір і силу світіння одним дотиком до пульта. Ваша дитина може сама змінювати колір кімнати за своїм настроєм. Регулюючи силу світіння LED стрічки, ви можете змінювати освітленість дитячої кімнати від майже денного світла, до зовсім слабенького нічника. Людина в будь-якому віці, навіть будучи дитиною з вдячністю оцінить можливість динамічно змінювати інтер'єр своєї кімнатки.

6. Двокольорові однорівневі.

Це просте, але оригінальне рішення для оформлення дитячої кімнати. Зробивши мінімальні опуски стелі, ви одночасно функціонально зонуєте приміщення, скоректуєте геометрію кімнати і підкреслите колірне рішення простору. Технологічно це стало можливим завдяки спайці двох і більше кольорів плівки. Поєднуючи і комбінуючи різні кольори, можна досягти справді ефектних форм і функціональних рішень.

спайка двоколірної натяжної стелі в один рівень

спайка двоколірної натяжної стелі в один рівень


Завдяки двоколірним стелям, ви можете отримати візуально короб по периметру і фотодрук в центрі стелі, при цьому висота практично не зміниться. Адже технологія натяжних стель дозволяє з мінімальними опусками в 3 см домогтися ідеально рівної стелі, та ще й дизайнерської!

7. Фотодрук на натяжній стелі

Фотографії на стелі просто створені для використання в дитячих кімнатах. Це найшвидше, просте, доступне, але мега-вражаюче рішення для дизайну стелі в дитячій. У порівнянні зі складними 3д-стелями, фотодрук на натяжній стелі з кожним днем ​​стає все доступнішим і доступнішим, а оригінальність рішення не падає, так як фото завжди різні!

фотографія неба для стелі в дитячій

фотографія неба для стелі в дитячій


Звичайно, найхітовішим зображенням для дитячої кімнати є небо, але навіть небо може бути оригінальним і стильним, якщо його доповнити підсвічуваннями або незвичайною формою.

підсвічування картинки неба на стелі

підсвічування картинки неба на стелі


Залежно від статі і віку дитини, надрукувавши на натяжній стелі певне зображення ви зможете повністю змінити атмосферу дитячої кімнати. Для зовсім малят можна вибирати мультяшні картинки з невеликими метеликами на білому тлі, це допоможе перетворити дитячу в відритий простір, а не в глуху коробку.

8. Дворівнева натяжна стеля

Дворівневі натяжні стелі ідеально підійдуть для дитячих кімнат. Адже найчастіше дитяча - це багатофункціональне приміщення, в якому є і зона відпочинку, і робоча зона, і ігрова-спортивна. Ось в таких випадках якраз нам і приходять на допомогу дизайнерські способи зонування приміщення, але не просто рівнями стелі, а чимось цікавіше. Якщо гіпсократоний короб розділить кімнату тільки перепадами рівня білої стелі, то за допомогою натяжної стелі в дитячій можна додатково зонувати кольором і фактурою.

дворівнева кольорова натяжна стеля

дворівнева кольорова натяжна стеля


Уявіть: в зоні відпочинку можна зробити темну натяжну стелю, навіть із зірочками; в ігровій - глянсову яскраву вставочку; а в зоні робочого столу - строгу білу смугу з точковими світильниками. І в результаті, у вас вже не одна дитяча, а 3 функціональних частини кімнати.


З натяжною стелею в дитячій можна створювати абсолютно неповторний інтер'єр: морський, казковий, спортивний або королівський. Найкрасивіші стелі для дитячої кімнати можна вибрати в нашій фотогалереї.

Чи можна натяжну стелю в дитячу кімнату?

Написано багато статей про екологічність і доступність використання натяжних стель в житлових приміщеннях, а також в кімнатах для дітей. Ми не можемо стверджувати за всі натяжні стелі, тому що на 2021 рік в Україні всього кілька організацій, які завозять плівку контейнерами. Ми конкретно працюємо вже більше 5 років тільки з полотнами Premium класу китайського заводу MSD. Тому можемо заявляти тільки про свою плівку:
 • Незважаючи на те, що ПВХ - це не бавовна, він абсолютно нешкідливий при стандартних температурах експлуатації. Тільки при нагріванні вище 110 градусів можна говорити про можливий несприятливий вплив. Але її ніколи не розігрівають вище 60 градусів, навіть на момент установки.
 • Плівка - має санітарно-гігієнічні висновки і рекомендована для використання в житлових приміщеннях і медичних закладах. Ця сертифікація регулярно проводиться організацією-експортером плівки в Україні.
 • Завдяки своїй дуже щільній фактурі та відсутності пір, натяжна стеля не вбирає вологу і в ній не можуть розмножуватися хвороботворні мікроби. Що теж додає гігієнічності натяжним стелям.
 • Наші полотна мають пожежний сертифікат, який свідчить, що вони не підтримують горіння і абсолютно безпечні.
 • Більш того, наприклад, пофарбована стеля досить швидко починає тріскатися і від нього постійно відділяються частинки пилу, які не видно оку, але можуть викликати різні реакції дихальних шляхів, особливо у дітей. У випадку з натяжними стелями - вони абсолютно не схильні до руйнування і будуть як нові 20-30 років - не створюють пилу.
 • І ще - при бажанні їх можна протирати вологою ганчіркою або м'якою шваброю - це вам точно буде гарантувати виняткову чистоту і порядок в дитячій кімнаті.

Яка краще: глянсова або матова?

Ви стоїте перед дилемою - яка краще натяжна стеля для вашої дитини. Якщо питання до якості і екологічності матеріалу, то і глянцеві, і матові, натяжні стелі однакові за складом і характеристикам. Чисто зовні матові натяжні стелі здаються більш екологічними і більш натуральними. І взагалі, останнім часом в основному використовуються тільки матові стелі. Глянець беруть в тих рідкісних випадках, коли по дизайну потрібен якийсь футуристичний або дзеркальний ефект.

Матові натяжні стелі є двох варіантів фактур. Перші називаються "матові" - вони зовні і на дотик схожі на пофарбовану поверхню, тобто мають дрібні рівномірні катишки. Другі називаються "сатин" - це абсолютно гладка стеля, тільки не має відбивної здатності. Якщо ви хочете, щоб при погляді на стелю люди захоплювалися: о, яка у вас ідеальна пофарбована стеля, ні слідів фарби, ні тріщин! Тоді беріть матову. Якщо хочете просто гладку білу стелю без фактури, тоді беріть сатин. Ціна в обох випадках однакова в будь-якому кольорі.

Якщо ви дуже переживаєте за екологічність і готові на будь-які жертви, тоді можете розглянути варіант з тканинними натяжними стелями. Вони розроблялися швейцарською фірмою для медичних установ і офіційно вважаються трохи більш екологічними, в порівнянні з ПВХ. Вони робляться з поліестрового матеріалу, майже не потребують розігріву при установці і називаються тканинними, тому що за фактурою схожі на тканий матеріал - тобто на дрібне плетіння.

Як доглядати за стелею в дитячій.

Встановивши натяжну стелю в дитячу кімнату, виникає наступне питання - як тепер за нею доглядати? Ніякої особливої уваги така стеля не вимагає. Незважаючи на часті висловлювання, що ПВХ стелю можна мити, це не означає, що її потрібно мити))) Ви так само як до фарбуваної, можете взагалі не доторкатися до неї роками. Хіба що при необхідності познімати павутиння. Інша справа, якщо виникне необхідність в митті, якщо стелю чимось заляпали, тоді це реально вихід, що її можна мити.

Більш детально про миття та відтирання різного роду плям з натяжної стелі можна подивитися тут . А в основному натяжну стелю можна протерти вологою ганчірочкою або навіть шваброю, вона дуже щільна тому її не можна пошкодити тупими предметами.

Скільки коштує натяжна стеля в дитячу.

ДОВЖИНА: м

ШИРИНА: м


СТИК зі стіною:

   

   


Світильники: шт.

Кути: шт.


Вартість натяжної стелі лакової або матової фактури в будь-якому кольорі - в одну ціну, тому не важливо, яку ви вирішите замовляти, ціна буде актуальною. Додатково оплачуються установка світильників, підсвічувань та інших гаджетів.

Плюси і мінуси натяжної стелі для дитячої

Почнемо з плюсів, тому що їх значно більше.
 • Для дитячої мабуть найважливіший плюс - це практичність натяжних стель. Вони не тріснуть від удару м'яча або летючої подушки.
 • Їх можна ефективно протирати вологою ганчіркою, виключаючи можливість пилу.
 • З натяжною стелею можливості яскравого дизайну і незвичайних рішень майже необмежені.
 • Натяжні стелі в дитячій будуть служити довгі роки, не потріскаються, не поміняють колір, не будуть обсипатися побілкою.
 • Натяжна стеля з зірками може служити нічником в дитячій кімнаті, буде дуже красиво і не страшно вночі спати.
 • Можливість вибирати фактуру стелі - теж незаперечний плюс натяжних стель.

З недоліків натяжних стель для дитячої можна назвати: можливість пошкодити стелю гострими дротиками, хоча ними можна і гіпсокартонну стелю пошкодити, і не тільки стелю. Загалом, вплив будь-яких гострих предметів может бути небезпечним для натяжної стелі, але вони не менш небезпечні і для самої дитини, тому їх краще прибрати взагалі.

Освітлення в дитячій.

Дуже важливо заздалегідь продумати правильне освітлення в дитячій кімнаті, щоб зберегти зір і гарний настрій у дитини. В ідеалі робити багаторівневе світло, яке можна змінювати при необхідності. На стелі передбачте фонове освітлення, це може бути хороший світильник або рівномірно розподілені точкові світильники. Останнім часом все частіше використовують трекові світильники в натяжній стелі. Вони стильно виглядають і охоплюють рівномірним світлом більшу площу, ніж люстра.

Ще для дитячої важливо передбачити вечірню підсвітку, щоб легше було морально підготуватися до сну. Вона ж може бути неяскравим світлом для перегляду вечірніх мультиків. Це можна реалізувати за допомогою ширяючих натяжних стель із застельовою підсвіткою, яка світить на стіну. Так можна ефектно підкреслити фотошпалери на стіні або інший красивий декор, а заодно і використовувати як вечірнє освітлення. І, звичайно, система зоряне небо - як декоративний нічник - найпопулярніше рішення для дитячої. Зірки не можуть виступати в ролі освітлення, виключно декоративна функція для створення атмосфери.

Величезна кількість ідей може прийти в голови маленьких мрійників, маса бажань, цікавість, жага пригод, але в кінці дня їм все ж, необхідно десь відпочити послухати казку і притиснутися щокою до улюбленої мами. І тільки від Вас залежить, як буде виглядати те місце, яке запам'ятається їм на все життя. Не бійтеся експериментів, мрійте і облаштовуйте затишок в дитячих кімнатах, а ми вам допоможемо створити казку в дитячій. Натяжні стелі стануть хорошим акцентом Ваших фантазій.


Стаття захищена законом України, "Про захист авторських прав" і є інтелектуальною власністю автора. Використання як статей цілком, так і її окремих абзаців, без дозволу Автора, є кримінально караним діянням. Всі статті захищені системою депонування - при передруці посилання на mirpotolkov.com.ua обов'язкове.

Вопрос-ответ:

► Чи можна натяжну стелю ставити в дитячу?

Це питання завжди пов'язане з екологічністю і безпечністю натяжних стель. Наші полотна для натяжних стель пройшли санітарно-гігієнічну експертизу і мають сертифікат про безпеку використання їх в житлових приміщеннях, і дитячих кімнатах в тому числі. Ми використовуємо плівку преміум класу і про неї можемо стверджувати, що наші натяжні стелі можна використовувати в дитячих кімнатах.

► Чи не викликають алергію натяжні стелі?

Природно для дитячої кімнати дуже важливо гіпоалергенність всіх матеріалів. Натяжні стелі робляться з дуже щільного ПВХ, який не має пір, тому в ньому не можуть розмножуватися мікроби. Завдяки своїй щільній фактурі, натяжна стель не тріскається і не виділяє в простір ніякого пилу або шкідливих речовин. ПВХ полотно може виділяти щось тільки при нагріванні понад 130 градусів, що виключено в дитячих кімнатах, тому ніякої шкоди стеля не може принести. Натяжна стеля зроблена з дуже тонкого (але щільного) матеріалу, тому маса ПВХ в ньому набагато менше, ніж в метало-пластикових вікнах та інших оздоблювальних матеріалах. Натяжні стелі НЕ алергенні.

► Чи практичні натяжні стелі для дитячої?

Так, дуже практичні і довговічні. Натяжна стеля не боїться удару м'яча, обстрілу пінопластовими снарядами або водяним пістолетом. Тому натяжна стеля дуже рекомендована для установки в дитячих кімнатах.

Інші статті про натяжні стелі:
Світильники для натяжних стель.

Матові натяжні стелі.

Ніші зі світильниками в натяжних стелях.