Натяжні стелі ПРИХОЖА та КОРИДОР:


До оформлення інтер'єру передпокою і коридору потрібно поставитися серйозно, адже саме тут формується перше враження про вас і про вашу квартиру в цілому. Вибравши правильну натяжну стелю в коридорі , підсвітивши її в потрібних місцях, повісивши красиві світильники - ви можете повністю змінити простір і візуально збільшити його площу.
Дизайн натяжної стелі в холі має дуже важливу роль, тому що він безпосередньо пов'язаний з освітленням і з освітленістю простору. Нижче ви можете подивитися фотографії натяжних стель в передпокої і коридорі, підібрати для себе підходящі варіанти і порахувати вартість прямо на сайті.

Як і в усі інші кімнати, в передпокій зараз роблять в основному білі матові натяжні стелі . Глянцеві вже зовсім рідко замовляють, тільки в крайніх випадках - коли дизайн вимагає додаткового блиску. Многорівневість теж не доречна в сучасних інтер'єрах, а тим більше на невеликих площах коридорів або прихожих. Все частіше дизайн стелі реалізується за допомогою правильно обраних і розташованих освітлювальних приладів. Хоча шикарна люстра теж відмінно впишеться в просторий хол.

Яку натяжну стелю вибрати для передпокою і коридору?

При виборі потрібно відштовхуватися від розмірів, форми і призначення приміщень, а ще дуже важлива вихідна висота коридору. Ось основні напрямки, які популярні в дизайні стель:
  • Якщо у вас вузький коридор - його можна візуально розширити, додавши по довгій стороні приховану застельову підсвітку. Додатково підсвітивши стіну в коридорі, ми візуально як би розсунемо його і додамо простору.
  • Для невеликого коридору краще використовувати кілька невеликих точкових світильників, ніж один великий.
  • Якщо висота приміщення невелика, то вибирайте накладні світильники, а не вбудовані. Адже вбудовані світильники найчастіше сильно утоплюються в стелю, тим самим опускаючи її. А накладні світильники самі опущені по відношенню до стелі, при цьому натяжна стеля опускається на мінімальні 4 см.
  • Досить дороге, але дуже ефектне рішення для коридору - вбудовані в стелю магнітні треки. Вони просто ідеально виглядають в коридорі. Ці вузькі чорні смуги зі світильниками як ніби створені для коридорів. Плюс в тому, що їх можна надалі самостійно додати, якщо ви хочете ще світліше.
  • Ще крутіше в передпокої і коридорі буде виглядати світлові лінії, особливо перехідні зі стелі на стіну. Тут повна свобода для дизайнерської думки. Можна зробити абсолютно неповторну стелю в коридорі.
  • Звичайно ще раз настійно не рекомендуємо робити кольорові глянцеві стелі, тому що більшість людей будуть інтуїтивно розуміти, що це не сучасно і морально застаріло.
  • Ряд гіпсокартонних коробів і взагалі гіпсокартон на стелю - теж уже ніхто не використовує. Якщо технічно потрібно якусь частину стелі опустити або зонувати, то на допомогу приходять дворівневі технології в натяжних стелях. Форми перепадів виключно прямолінійні і обидва рівня білі, єдиний декор - підсвічування, знову ж бажано біле.
Найчастіше в коридорах є шафа і виникає питання: шафу або стелю, що спочатку? Ми однаково часто робимо і в тій, і в тій послідовності. Можна спочатку стелю в передпокій , а потім шафу, можна спочатку шафу, потім натяжну стелю . У другому випадку у шафи просто меблевики повинні зробити зверху глуху частину 6-7 см, до якої і буде кріпитися натяжна стеля.

Переваги та недоліки натяжної стелі для коридору:

✅ дуже швидко - натяжна стеля в рази прискорить закінчення ремонту. Адже монтаж натяжної стелі в коридорі займе всього 3-4 години. І вам не потрібно буде шукати гіпсокартонщиків і малярів, а також заздалегідь купувати листи гіпсокартону, профілю, шпаклівку, фарбу, склохолст.

✅ дуже довговічне - поставивши натяжну стелю в передпокої ви 20-30 років можете взагалі про це не думати. Вам не потрібно буде кожні два роки оновлювати фарбування і замазувати тріщини!

✅ дуже доступно - дійсно натяжні стелі набагато доступніше гіпсокартонних за вартістю. Якщо рахувати не просто вартість гіпсокартонних робіт, а з матеріалами, з фарбуванням і так далі, то виходить мінімум в 2 рази вигідніше.

✅ дуже ідеально - натяжні стелі від моменту установки і довгі роки будуть виглядати ідеально рівними, без мазків і катишків фарби, без тріщин.

✅ дуже по-дизайнерські - існує багато варіантів дизайнерських рішень навіть з білою натяжною стелею: зірки, перепади рівнів, приховані підсвічування і світлові лінії.

✅ дуже сучасно - натяжні стелі в різних варіаціях виглядають набагато стильніше, ніж гіпсокартонні вишукування.

натяжна стеля в коридорі

натяжна стеля в коридорі

Звичайно ж, як будь-який варіант обробки, натяжні стелі повинні мати і недоліки:
- дуже складно самостійно встановити натяжну стелю

- дуже довго буде ідеальна на вигляд, шкода буде міняти))

Трохи більше інформації про натяжні стелі в коридорі можна подивитися на відео вкінці статі.

Скільки коштує натяжна стеля для коридору.

ЗНИЖКА 15% на ВСІ стелі до 30.06.2024

ДОВЖИНА: м

ШИРИНА: м


СТИК зі стіною:

   

   


Світильники: шт.

Кути: шт.


Вартість натяжної стелі однаково розраховується, незалежно від призначення приміщення. Основну роль відіграють площа приміщення, а також периметр - кількість кріплення. Ще на вартість впливає наявність додаткових кутів, тому можливо ціна за квадратний метр стелі в коридорі вийде вище, ніж ціна такої ж стелі в квадратній вітальні. Не лякайтеся, це нормально, адже трудомісткість стелі в коридорі буде вище через непрямокутних приміщення.

Освітлення на стелі в коридорі:

Традиційно коридор - це невелике, довге, вузьке і темне приміщення. Тому освітлення тут дуже важливо. За допомогою освітлення можна візуально: збільшити, розширити і освітити простір. Є кілька правил вибору освітлення:

1. Багато світла в коридорі не буває, тому краще переборщити, ніж якщо буде недостатньо світла.

2. І ось друге очевидне рішення - використовуємо приховані підсвічування - це те, без чого сучасний інтер'єр виглядає як незакінчений ремонт. Потрібно визначитися чого вам більше не вистачає у вашому коридорі висоти або ширини. Якщо висоти, тоді вибирайте світлі натяжні стелі і підсвічуйте саме їх. Щоб по мінімуму опустити натяжну стелю, але не відмовляти собі в підсвічуванні, клеїтся світлодіодна стрічка за плівкою, прямо на профіль для натяжної стелі. Тоді при опуску всього 3,5 сантиметра ви отримуєте рівномірне підсвічування. А якщо з висотою вам пощастило і не вистачає тільки простору, тоді краще підсвітити стіни, а не стелю. Ви візуально розсунете приміщення, і воно буде здаватися ширше. За допомогою ширяючої натяжної стелі ми можемо підсвітити як всі стіни по периметру, так і вибірково одну-дві, або навіть частину стіни. Традиційно рекомендується робити підсвічування тільки по довгих сторонах коридору, а торцеві стіни не підсвічувати - це добре вирівнює пропорції приміщення.

3. Дуже довгий коридор доцільніше висвітлювати декількома маленькими світильниками, а не одним великим. Це зробить освітлення рівномірним, і візуально розділить коридор, щоб він виглядав гармонійно.

4. Якщо висота дозволяє, можна зробити на стелі несиметричні фігури, що світяться з натяжної стелі - це абсолютно дезорієнтує і довге вже не здається таким довгим і вузьким. А також дане рішення позбавляє вас від світильників, і додасть динаміки вашому коридору.

5. Сяючі поперечні смуги також не тільки прикрасять будь-який інтер'єр, а й замінять джерело природного освітлення в коридорі.

Стаття захищена законом України, "Про захист авторських прав" і є інтелектуальною власністю автора. Використання як статей цілком, так і її окремих абзаців, без дозволу Автора, є кримінально караним діянням. Всі статті захищені системою депонування - при передруці посилання на mirpotolkov.com.ua обов'язкове.

Вопрос-ответ:

► Чи можна натяжну стелю ставити в коридор?

Так, звичайно, натяжна стеля дуже добре підходить для коридорів. Технологія натяжних стель дозволяє зробити різного роду приховані підсвічування через стелі, які вдало виглядають саме в коридорах.

► Яка краще фактура стелі для коридору?

Зараз всюди дизайнери використовують в основному матові фактури, тому що глянцеві стелі вже трохи несучасно виглядають.

► Який вибрати дизайн стелі в коридорі?

Якщо коридор довгий і вузький, то ідеально підійде приховане підсвічування через стелі на стіни. Освітивши максимально стіну, ми візуально розсунемо простір коридору.

► Що робити перше шафу або стелю в коридорі?

Якщо ви плануєте зробити в коридорі шафу до стелі, тоді є два сценарії реалізації. Можна спочатку зробити шафу, зверху запланувавши глуху планочку 6-7 см. І до цієї глухої частини на шафі ми кріпимо натяжну стелю. У іншому випадку можна спочатку робити натяжну стелю, а потім шафу. У цьому випадку ці два об'єкти будуть не пов'язані, і між шафою і стелею буде зазор 1-1,5 см.


ВІДГУКИ
ФОТО
КОЛЬОРИ