FIXO БЕЗЩІЛИННІ натяжні стелі.


Словосполучення безщільні натяжні стелі FIXO описує конкретно вигляд примикання стелі до стіни - прихований монтаж. Натягуваний матеріал при безщілинному кріпленні - ПВХ плівка, будь-якої фактури, кольору і країни виробника. Якщо мова йде про тканинні стелі, то там особливий пластиковий профіль-прищіпка, який неможливо зробити без канта.
Нова версія безщільної системи кріплення натяжних стель Fixo, яка дозволяє встановити стелю без щілини по периметру, розроблена і запатентована компанією Мир потолков.
стик натяжної стелі зі стіною - безщілинне кріплення

стик натяжної стелі зі стіною - безщілинне кріплення FIXO


Слово безщілинний характеризує спосіб примикання натяжної стелі до стіни. Тобто стик плівки з вертикальною поверхнею ідеально щільний, між ними немає ніяких щілин, заглушок і декоративних вставок. Щоб краще зрозуміти в чому суть безщільних натяжних стель, краще побачити поруч стик звичайної шпательного натяжної стелі і безщільної.

безщільне і стандартне кріплення натяжної стелі до стіни

безщільне і стандартне кріплення натяжної стелі до стіни


На фото ви можете побачити дві натяжних стелі з однакової плівки, але з використанням двох різних систем кріплення. На лівому зображенні ви бачите, що плівка чітко прилягає до плитки, а на правому зображенні по контуру натяжної стелі йде біла пластикова вставка. Ця заглушка в шпательній натяжній стелі начебто і невелика - 1,5 см, але вигляд все одно не той. В даному випадку на фото показаний дуже акуратний варіант монтажу вставки, вона не настовбурчується, не відстає від плівки і так далі, а буває ще й колір вставки і стелі різний...

За що платити більше? Часто існує думка, що безщілинні натяжні стелі - це просто розкручений бренд і звичайні натяжні стелі виглядають не набагато гірше. Про всяк випадок на фото нижче можете порівняти як виглядають кутові частини стелі в шпательній і безщільній системі кріплення. Пластикова вставка в кутку зазвичай розрізається і дуже впадає в очі, але деякі умільці намагаються її навіть зігнути, невідомо, що більше псує вигляд стелі. Відмінності двох систем кріплення особливо добре помітні саме в кутах приміщення або в кутах натяжної стелі. Добре, якщо приміщення прямокутне і всього 4 кута, більшість яких закрите шторами або шафами. Значно гірше, якщо приміщення багатокутне і кути на стелі будуть на видимих місцях.
порівняння систем кріплення - кут стик стелі і стін

порівняння систем кріплення - кут стик стелі і стін


При монтажі безщільних натяжних стель кут виглядає ідеально рівним, без будь-яких вставок, виключно плівка і стіна.

На фото добре видно, що при безщільній технології монтажу натяжної стелі стик стіни і плівки виглядає як тоненька ниточка. З нашою технологією монтажу ви отримуєте ідеальне прилягання стелі до стіни.

На другому фото натяжна стеля стандартної системи кріплення, яка використовує для приховування технологічної щілини між стіною і стелею спеціальні пластикові вставки. Які, найчастіше, підбираються під колір натяжної стелі або стін.

Основна різниця безщілинних гарпунних натяжних стель від стандартних гарпунних тільки чисто зовнішня - відсутність заглушки по периметру. З технічної точки зору обидві системи кріплення мають однакові характеристики:
- швидкий і надійний монтаж

- можливість при необхідності демонтажу натяжної стелі і повторної його установки (у разі затоплення, наприклад)

- гарантія 10-12 років

Що таке безщільна система кріплення натяжних стель?

Технологія безщілинних натяжних стель була розроблена значно пізніше стандартної гарпунною системи типу Barrissol, але вона швидко набуває популярності. Завдяки відсутності технологічної щілини між натяжною стелею і стіною, безщілинні стелі більше цінуються серед клієнтів, хоча і коштують трошки дорожче стандартних.

Стандартні натяжні стелі складаються з:
- плівки ПВХ будь-якої фактури

- металевого або пластикового профілю, який кріпиться до стіни шурупами;

- гарпуна, який приварюється до плівки;

- пластикової заглушки 1,5 см, яка власне вставляється в щілину між стіною і стелею.

натяжна стеля з заглушкою - вид в розрізі

натяжна стеля з заглушкою (з декоративною вставкою) - вид в розрізі


Безщілинні натяжні стелі також складаються з:
- плівки ПВХ обраної фактури

- профілю, який кріпиться до стіни шурупами;

- гарпуна, в який закріплена плівка;

вид в розрізі профіль і гарпун - стик безщілинної стелі зі стіною

вид в розрізі профіль і гарпун - стик безщілинної стелі зі стіною


І в зв'язку з відсутністю щілини, ця технологія не вимагає ніяких пластикових заглушок . Ви отримуєте ідеально рівний і зовсім непомітний стик в місці прилягання натяжної стелі до стіни.

Безщілинні стелі в гіпсокартонному коробі.

Найчастіше безщільні натяжні стелі затребувані саме в поєднанні з гіпсокартонним коробом. Адже саме в такому випадку дуже важливе ідеальне прилягання натяжної стелі до вертикальної поверхні, без будь-яких щілин і стиків.

безщільне кріплення до гіпсокартону по колу - прихований монтаж

бесщелевой кріплення до гіпсокартону по колу - прихований монтаж


У разі установки натяжної стелі в гіпсокартонний короб прямокутний або криволінійний , дуже хочеться щоб не було ніяких заглушок по периметру ідеально рівної стелі - тоді на допомогу приходять безщільні натяжні стелі.

Безщілинні натяжні стелі з плиткою.

І ще один незаперечний плюс безщілинних натяжних стель - при кріпленні до плитки. В санвузлах взагалі не прийнято використовувати багети по периметру, тому в 99% випадків стик натяжної стелі і стіни буде добре видно. Тому вкрай бажано виключити заглушку по периметру натяжної стелі, тоді вам на допомогу прийдуть безщільні натяжні стелі.

стик безщільна натяжна стеля і плитка на стіні

стик безщільна натяжна стеля і плитка на стіні


Натяжні стелі з багетами.

У разі, якщо ви вирішили декорувати натяжну стелю багетом, тоді для вас не має значення яка технологія буде використана при установці натяжної стелі, тому що щілина буде закрита після багетом.

натяжна стеля з багетами

натяжна стеля з багетами


Єдиний нюанс в цьому випадку - не слухайте поради "друзів", що натяжні стелі встановлюють в самому кінці ремонту! Саме в вашому випадку (з багетами), натяжні стелі повинні бути встановлені до поклейки багетів. Процес відбувається за таким сценарієм: спочатку ставлять натяжну стелю, потім клеять багети, а аж потім клеять шпалери під багетами.

Ціна на безщільні натяжні стелі:

ЗНИЖКА 15% на ВСІ стелі до 30.06.2024

ДОВЖИНА: м

ШИРИНА: м


СТИК зі стіною:

   

   


Світильники: шт.

Кути: шт.Переваги безщільних натяжних стель.

Хоча все відмінно видно на фотографіях, було вирішено зробити структурований перелік переваг і недоліків двох видів кріплень натяжних стель. Наші консультанти-замірники за вашим бажанням готові показати вам в реальності зразки кріплень у вас на об'єкті або у нас в офісі.

Переваги безщілинної і щілинної системи кріплення натяжних стель:
Шпательна гарпунна система Безщільна гарпунна система "Мир потолков"
1. Величезна кількість компаній виробляють монтаж. 1. Рівний стик по периметру стелі.
2. Монтажники невисокої кваліфікації. 2. Відсутність щілин
3. Швидкий і якісний монтаж. 3. Відсутність маскувальних вставок.
4. Можливий демонтаж 4. Можливість монтажу криволінійних конструкцій.
5. Багаторазовий демонтаж стелі.
6. Швидкий і якісний монтаж.
7. Прекрасно виглядає при комбінації з гіпсокартоном.


Недоліки безщілинної і щілинної системи кріплення натяжних стель:
Шпательна гарпунна система Безщільна гарпунна система "Мир потолков"
1. По периметру стелі утворюється щілина - необхідне застосування маскувальної вставки 1. Необхідні висококваліфіковані монтажники.
2. Маскувальна вставка, як правило, або білого, або чорного кольору, яку навіть якщо пофарбувати, важко підібрати колір. 2. Такі стельові системи представлені малою кількістю компаній на ринку, при обслуговуванні необхідно звертатися тільки в компанію, що виробляла монтаж.
3. Дуже складний демонтаж стелі.
4. Криволінійні відрізки складаються і безлічі прямолінійних шматків.
5. Складність при демонтажі.
6. Виділяються нерівності стін.


Телефонуйте, давайте зустрінемося і ви зможете особисто ознайомитися, подивитися і помацати два варіанти натяжних стель, а вже потім приймати рішення про вибір.

Стаття захищена законом України, "Про захист авторських прав" і є інтелектуальною власністю автора. Використання як статей цілком, так і її окремих абзаців, без дозволу Автора, є кримінально караним діянням. Всі статті захищені системою депонування - при передруці посилання на mirpotolkov.com.ua обов'язкове.

Відео натяжні стелі FIXOПитання-відповідь:

► Що таке безщілинні натяжні стелі FIXO?

Поняття безщільні стелі відноситься саме до кріплення стелі. Зазвичай натяжні стелі по периметру обробляються пластиковою вставкою 1,5 см, яка видима після монтажу. Безщільна система кріплення FIXO - нами розроблена технологія, при якій натяжна стеля щільно притискається до стіни без будь-яких зазорів і не потрібні ніякі гумові вставочки. Виглядає зовні як пофарбована стеля з ідеальним стиком стелі і стіни.► У чому переваги безщільних стель FIXO?

Крім ідеального зовнішнього вигляду, безщільні натяжні стелі FIXO мають ряд технологічних переваг. Вони легко демонтуються і встановлюються повторно, не пошкоджуючи настінне покриття. Є ціла лінійка різних профілів FIXO, які допомагають реалізувати дизайнерські рішення: світлові лінії, вбудовані карнизи в стелю, ніші зі світильниками та багато іншого. Монтаж стель FIXO може здійснити тільки висококваліфікований фахівець, ви відразу відсікаєте непрофесіоналів.► Чи є недоліки у безщілинних стель FIXO?

Як у будь-якого товару, у наших натяжних стель теж можна знайти недолік або особливість. Безщілинні натяжні стелі FIXO можна купити тільки у нас або у наших дилерів. Зате ви точно будете знати, виробника вашої стелі, отримаєте реальні гарантії серйозної організації.Вам буде також цікаво: