МИР ПОТОЛКОВ
Київ, Софіївська Борщагівка
ул. Чубинського 2

RU UA

Натяжні стелі Київ ЦІНА 2022:

ДОВЖИНА: м

ШИРИНА: м


СТИК зі стіною:

   FIXO безщілинна

   Економ із заглушкою


Світильники: шт.

Кути: шт.


Ціна на натяжні стелі Fixo включає вартість матеріалів і монтажу. Вартість 1 кв.м. стелі залежить від площі і периметра. Щоб отримати більш детальну вартість натяжної стелі висилайте розміри приміщень нам на вайбер.

Ціни актуальні на Мінімальна сума замовлення 7000 грн


Скільки коштує МАТОВА натяжна стеля ▼

ціни на матові натяжні стелі

ціни на матові натяжні стелі

Насправді, ціна натяжної стелі з матовою фактурою така сама, як і з глянцевою чи сатиновою. Трохи вища ціна буде при використанні плівки металік. Що входить у вартість звичайної натяжної стелі: плівка в метрах квадратних, профіль с кількістю в погонних метрах, монтаж кутів, монтаж світильників. Плівка буває в рулонах різної ширини. Припустимо квадратний метр з рулона шириною 3,2 м коштує дешевше, ніж та сама плівка з рулону шириною 5 метрів. Сучасні квартири зараз мають нестандартну форму, хоча кімнати 3х4 досі популярні.

4 м2 - 5440 грн
12 м2 - 11200 грн
16 м2 - 13760 грн
20 м2 - 16320 грн
30 м2 - 22400 грн

Зробимо прорахунок вартості натяжної стелі однорівневої в прямокутному чи квадратному приміщенні з чотирма кутами. Кількість кутів дуже сильно впливає на вартість стелі, як і кількість освітлення. Для чистоти експерименту ми порахували одну люстру чи світильник стельовий. Хоча в реальному житті нам трапляється все менше об'єктів з одним світильником посередині. Будемо брати більш-менш розповсюджені пропорції приміщень. Ванна 2х2 метри, кімната 3х4 м, 4х4 м, 4х5 м та 5х6. Зверніть увагу - всюди рахується найякісніша плівка на сьогодні MSD Premium й головне - безщілине кріплення стелі - БЕЗ пластикової заглушки!

Ціна стелі враховує всі матеріали, профіля, монтажні роботи, доставка, послуга "чистий монтаж", установка світильника з платформою, гарантія. Додатково можливі нарахування за висоту приміщення більше 2,75 м, за свердління плитки або керамограніту.

Скільки коштує ПАРЯЩА натяжна стеля ▼

ціни на парящі натяжні стелі

ціни на парящі натяжні стелі

Ціна на парящі натяжні стелі чи стелі з підсвіткою включає в себе не лише стелю з монтажем, а й світлодіодні стрічки, блоки живлення та їх підключення. Ще вартість парящої стелі виходить дорожче, ніж зі звичайним примиканням до стіни через ціну профіля. Парящій профіль має складнішу форму, більшу вагу, тобто більше алюмінію, а відповідно й більшу ціну. Монтаж парящої стелі теж є трохи складнішим, вимагає кваліфікованих монтажників, праця яких коштує вище. Вартість обходу кутів на парящіх стелях теж відрізняється в більший бік, ніж на щільному примиканні до стіни.

При прорахунку вартості стелі із підсвіткою, треба розуміти, що світлодіодна стрічка йде в пакуванню по 5 погонних метрів. Тому навіть якщо стін в кімнаті у вас 16 погоних метрів, стрічки буде використано 4 пачки, а саме 20 метрів й вони увійдуть в калькуляцію. Так само й з блоками живлення, їх ціна відрізняється від потужності й звичайно якості. Ми на своїх об'єктах використовуємо лише перевірені бренди світлодіодної стрічки, а не найдешевші. Тому що ми надаємо на стелю й всі гаджети гарантію.

4 м2 - 12360 грн
12 м2 - 22400 грн
16 м2 - 27280 грн
20 м2 - 30160 грн
30 м2 - 40200 грн

В прорахунок включена плівка, профіль парящий по всьому периметру приміщення, обхід 4-х кутів, світлодіодна стрічка, необхідна кількість блоків живлення та монтаж всього цього. Додатково на ціну парящої стелі можуть вплинути наявність світильників, кількість кутів більше 4-х, свердління плитки та нестандартна висота приміщення (вище 2,75 м).

Скільки коштує натяжна стеля з ПІДСВІТКОЮ

ціни на парящі натяжні стелі

ціни на парящі натяжні стелі

Технічно підсвітка натяжної стелі створюється за допомогою того ж парящого профілю. Різниця полягає в тому, що підсвітка робиться не по всьому периметру натяжної стелі, а лише по одній стіні чи частині стіни. Тобто вся стеля вже не виглядає парящою, а ми просто підсвічуємо акцентну стіну. Це дуже сучасне, практичне, а головне доступне рішення. Зазвичай немає необхідності щоб підсвічувалася вся стеля, тому що атмосфера вже не буде інтимною, світла буде забагато, майже як основне освітлення.

Отже ціна за стелю буде включати полотно, безщілинний профіль по всьому периметру приміщення, парящій профіль по довгій стіні, 2 кути звичайні, 2 із спецрозкроєм під парящій профіль, світлодіодну стрічку відповідно до довжини стіни й кількості в мотках та блок живлення. А також, звичайно монтаж всього цього добра, доставка, замір, вивіз сміття, гарантійний талон, послуга "чистий монтаж" - перфоратори з пилососом.

4 м2 - 9080 грн
12 м2 - 15160 грн
16 м2 - 17720 грн
20 м2 - 20440 грн
30 м2 - 28360 грн

Стеля з підсвіткою коштує значно дешевше, ніж повністю паряща, а виглядає супер!

Яка ціна натяжної стелі з МАГНІТНИМ ТРЕКОМ

ціна на вбудований в стелю трек

ціна на вбудований в стелю трек

Скільки коштує вбудований в натяжну стелю магнітний трек? Чи потрібно купувати трек окремо чи його привезуть разом зі стелею? Що входить в ціну натяжного потолка з треком, а що ні? Скажу точно - натяжна стеля й трек мають монтуватися одночасно однією бригадою. Тому трек має бути на об'єкті на момент монтажа натяжної стелі. Треки існують різних торговельних марок, в них трохи відрізняється розмір, якість й ціна. Ціна монтажу магнітної трекової системи в натяжну стелю не змінюється. Наш профіль базовий для ніші в стелі підходить для чотирьох торгових марок треків.

Ціна натяжної стелі з треком включає вартість полотна, профілей по периметру, профіля-бази для ніші, монтаж стелі, підключення й монтаж треку, встановлення кутів на стелі й обхід зовнішніх кутів навколо треку. Купити трек ви можете самі з визначеними розмірами, можете у наших партнерів, а можемо ми для вас замовити всі необхідні комплектуючі й привезти їх на день монтажу. Вартість цього освітлення може сильно різнитися від виду світильників, тому вона не входить в нижче наведений приклад розрахунків. Ми спробували прорахувати ціну для найпопулярніших варіацій й комплектацій. Беремо найбільш розповсюджені розміри стель й відповідно запропоновану довжину треку. Вартість вбудування трека рахується погонними метрами, тому ціна буде змінюватися при зміні вихідних даних. Конфігурація треків з додатковими кутами теж трохи збільшить калькуляцію. Варто відмітити, що ми вбудовуємо саме шинопровід, в який потім легким рухом руки можна вставити будь-яку кількість самих світильників. Додавати та переміщувати світильники ви зможете самостійно, тому це не рахуємо у калькуляції.

4 м2 - 12480 грн (2 метри трека)
12 м2 - 25600 грн (4 метри трека)
16 м2 - 28160 грн (4 метри трека)
20 м2 - 36480 грн (6 метрів трека)
30 м2 - 48960 грн (8 метрів трека)

Скільки коштує СВІТЛОВІ ЛІНІЇ в стелі ▼

ціна на стелі з лініями LED

ціна на стелі з лініями LED

В ціну натяжної стелі зі світлодіодними смугами входить не лише вартість полотна, а й LED стрічок, й блоків живлення, іноді з контролерами та підсилювачами. Тому не так легко назвати ціну за квадратний метр стелі з лініями. Ми підрахували максимально точну вартість світлових ліній на натяжній стелі зі всіма прихованими витратами. Беремо стандартний набір: лінії з білим світлом, без перетину, без згинів та складних форм. Коротше, найбільш стильний та популярний варіант.

У наші прорахунки ввійшло: полотно вказаного розміру, необхідна кількість пристінного БЕЗщілинного профілю, профіль для світлової лінії, розсіювач з полікарбонату, обхід всії кутів, світлодіодні стрічки, блоки живлення, їх монтаж. Доречі, кутів в такій стелі виходить набагато більше чотирьох, адже ми маємо розділення стелі, тобто фактично ми маємо не одну стелю, а 3 маленьки, розділені двома лініями світла. У випадку перехрестних форм монтаж сильно ускладнюється, тому ціна стелі зміниться. Ще можливі варіації з розсіювачем з напівпрозорої плівки. В такому випадку ціна натяжної стелі буде включати ще вузькі смуги плівки, які будуть розсіювачем.

4 м2 - 16360 грн (2 метри лінії)
12 м2 - 30440 грн (4 метри лінії)
16 м2 - 42480 грн (6 метрів лінії)
20 м2 - 53680 грн (8 метрів лінії)
30 м2 - 68400 грн (10 метрів лінії)

Ціна натяжної стелі з ТІНЬОВИМ ШВОМ

ціни на тіньові натяжні стелі

ціни на тіньові натяжні стелі

Тіньові натяжні стелі характеризують примикання натяжної стелі до стіни - це такий спеціальний тіньовий зазор по периметру стелі, який робить чіткий стильний контур. Це новий тренд в дизайні стель, тому варто його використати, якщо у вас в інтер'єрі плануються чорні світильники чи інші елементи чорного кольору. Саме полотно може бути яке завгодно: матове, сатинове чи з фотодруком та зірками.

Як рахується ціна тіньової натяжної стелі? Полотно рахуємо квадратними метрами, враховуємо кількість кутів, тіньовий профіль по периметру стелі та кількість світильників. Найскладніше в монтажі тіньової стелі є саме кути, які потребують спеціального розкрою, що відображається на ціні готової стелі. Як й в попередніх варіантах беремо традиційні розміри прямокутного приміщення й один світильник.

4 м2 - 6400 грн
12 м2 - 12640 грн
16 м2 - 15360 грн
20 м2 - 18080 грн
30 м2 - 24480 грн

Скільки коштує натяжна стеля із ЗІРКАМИ

зірки на стелі ціна

зірки на стелі ціна

Зірки на натяжних стелях не здають своїх позицій й вже більше 10 років є популярними для дитячих кімнат та спален. Навіть у гламурних вітальнях та коридорах зіркові стелі виглядають дуже круто. Зверніть увагу, що для зірок вам необов'язково робити чорну чи синю глянцеву стелю. В багатьох випадках ми робили зірки на білому маті чи глянці, а вночі всі стелі виглядають темними й зірки однаково яскраво сяють на них незалежно від кольору плівки.

Зіркове небо створюється завдяки спеціальному комплекту гаджетів: світлогенератор й оптоволокно. Ці генератори є різної потужності, з різною довжиною оптоволокна й по різним цінам. В залежності від площі вашого приміщення вам потрібна різна кількість зірок. В середньому треба орієнтуватися на 35 зірок на метр квадратний. Також потрібно зважати, щоб довжини оптоволокна вистачило на ваше приміщення. Світлогенератор буде розміщений посередині приміщення й в різні сторони в формі сонечка розкидані зірки. Ми це все прораховуємо й чітко обираємо потрібний комплект зіркового неба. Зірки відрізняються ще можливістю мерехтіння, плавністю зміни кольору, якістю контролеру - пульту. Сама стеля також може різнитися від плівки й додаткових спецефектів, типу фотодруку. Це все впливає - якою буде ціна за натяжну стелю з зірками. Далі йдуть ціни на стелю з монтажем й зірками в різних приміщеннях.

4 м2 - 16550 грн
12 м2 - 45170 грн
16 м2 - 59160 грн
20 м2 - 73150 грн
30 м2 - 107800 грн

Скільки коштує натяжна стеля з ФОТОДРУКОМ

ціна на натяжну стелю з фотодруком

ціна на натяжну стелю з фотодруком

Для реалізації деяких дизайнерських ідей виникає необхідність нанесення фото на натяжну стелю. Вартісь друку на стелі - це додатковий пункт в калькуляції, який не залежить від вибраної плівки й системи кріплення. Фотодрук на натяжних стелях може бути на полотнах матової фактури, сатинової, глянцевої й на тканевих натяжних стелях. Вважається, що друк на тканині більш якісний й чіткий, але вартість самого друку, а також тканини та її монтажу в 2-3 рази більший, ніж у випадку з плівкою. Ми можемо запропонувати вам будь-яку опцію.

Ціна стелі з фото охоплює вартість полотна, профілей, монтажні роботи, встановлення світильника, а також безпосередньо фотодруку на полотні. Фотографію ви можете вибрати в інтернеті на платному фото-банку. Вартість самого зображення буде зовсім несуттєвої для вас, тому що ми закуповуємо файли оптом й кожне окреме коштує дрібниці. Після вибору вами зображення, наш дизайнер розміщує його в масштабі саме на формі вашої стелі, щоб ви могли зрозуміти яка частика картинки де буде. Ми можемо запропонувати 2-3 варіанти. Потім відбувається нанесення фото на полотно. Готовий відріз полотна потрапляє в цех, де відбувається розкрій, огарпунення й пакування. Потім на об'єкті накручується профіль, монтується стеля та встановлюються світильники. Ви отримуєте шикарну натяжну стелю й гарантійний талон. Яка ціна стелі з фото?

4 м2 - 10240 грн
12 м2 - 25600 грн
16 м2 - 32960 грн
20 м2 - 40320 грн
30 м2 - 58400 грн

ПРАЙС на матеріали з МОНТАЖЕМ:

Нижче вказані ціни на складові натяжної стелі і на додаткові послуги - ціни вказані З УРАХУВАННЯМ монтажних робіт.
ПЛІВКА (з монтажем) Ціна, грн
Плівка Premium 320 см мат/лак/сатин 480 грн/кв.м.
Плівка Premium 500 см мат/лак/сатин 480 грн/кв.м.
Плівка металік, перламутр, translucent, іскри, краплі, ніті, небо 320 см 680 грн/кв. м.
Тканинне полотно Clipso 1000 грн/кв. м.

ПРОФІЛЬ, комплектуючі (з МОНТАЖЕМ) Ціна, грн
Профіль БЕЗЩІЛИННИЙ, алюмінієвий FIXO 320 грн/пог. м.
Профіль ТІНЬОВИЙ FIXO 400 грн/пог. м.
Профіль СТЕЛЬОВИЙ FIXO, алюмінієвий 400 грн/пог. м.
Профіль ПАРЯЩИЙ FIXO для підсвітки 480 грн/пог. м.
Профіль база під МАГНІТНИЙ ТРЕК 2400 грн/пог. м.
НІША для світильників в натяжній стелі 2400 грн/пог. м.
СВІТЛОВА лінія (смуга): профіль, плівка, монтаж 3280 грн/пог. м.
КАРНИЗ для штори вбудований 1400 грн/пог. м.
Профіль стандартний (шпательний) із вставкою 200 грн/пог. м.
Профіль Clipso для тканинних стель 480 грн/пог. м.

Додаткові послуги Ціна, грн
КУТ на безщілинній стелі 160 грн/шт.
Кут тіньовий шов 320 грн/шт.
Кут світлова лінія 400 грн/шт.
ЛЮСТРА - установка з комплектуючими (стандартне кріплення до 20 см) 320 грн/шт.
ТОЧКОВИЙ СВІТИЛЬНИК - установка з комплектуючими (ширина/діаметр до 150 мм) 320 грн/шт.
Світильник нестандартний від 640 грн/шт.
Трековий світильник (монтаж із закладною) 800 грн/пог. м.
Криволінійні ділянки стелі 400 грн/пог. м.
Обхід труб (опалення) 400 грн/шт.
Монтаж до плитки 160 грн/пог. м.
Монтаж до керамограніту 480 грн/пог. м.
Розводка дротів з матеріалом 160 грн/пог. м.
Дворівневий прямолінійний перехід 2120 грн/пог. м.
Дворівневий криволінійний перехід 2720 грн/пог. м.
Робота на великій висоті (від 2,75 до 3,2 м) 10%
Робота на великій висоті (від 3,2 до 3,5 м) 15%
"Зіркове небо" RGB на 250 шт. з монтажем 20000 грн/комплект
Фотодрук на плівці 1200 грн/кв. м.
Робота дизайнера з графічним зображенням 1000 грн/шт.

ГРАФІК МОНТАЖІВ натяжних стель в Києві:

Наш розклад монтажів допоможе вам зорієнтуватися - коли бригада зможе встановити натяжні стелі у вашій квартирі або будинку.


Питання-відповідь:

► Яка ціна за квадратний метр натяжної стелі в 2022 році?


Це орієнтовні ціни на кожен вид натяжних стель. Ціна вказана з матеріалом і монтажем, але без освітлення. Так як ціна на квадратний метр стелі дуже сильно залежить від розміру стелі, тому зазначені ціни справедливі для середньостатистичної стелі 4х4 м. Більш точну вартість вашої стелі ви можете порахувати натиснувши на одне з посилань в табличці.

► Що входить у вартість натяжної стелі?

Ціна на натяжну стелю формується з декількох позицій:
- ціна плівки за кв. м.
- ціна профілю за погонний метр
- вартість монтажних робіт
- монтаж точок освітлення з платформами і кільцями
- обвід труб, вентиляцій і т.д.
- наявність криволінійних ділянок в формі натяжної стелі
- обхід кутів в приміщенні.

► Як замовити натяжну стелю?

Процес замовлення відбувається приблизно так:
1. Приблизний розрахунок вартості по телефону або по висланому вами плану.
2. Виїзд замірника із зразками.
3. Укладення договору і визначення дати монтажу.
4. Оплата авансу 50%.
5. Приїзд бригади і монтаж стель.
6. Оплата решти суми.
7. Ейфорія від нової стелі))

► Яку плівку і якого виробництва ви встановлюєте?

Наші натяжні стелі ми робимо з плівки виробництва Китай, завод MSD. Це плівка преміум-класу, перевіреної якості - ми працюємо з нею кілька років. Вона досить щільна і міцна, не має запаху, на неї є висновок Санітарно-епідеміологічної служби та сертифікат про пожежну безпеку. При бажанні можете більш детально почитати про ПВХ-плівку для натяжних стель.

► Скільки коштує квадратний метр натяжної стелі?

Від $ 20. Залежно від багатьох чинників: площі, наявності точок освітлення, труб, вентиляцій, криволінійних відрізків у формі натяжної стелі. Також якщо висота стелі більше 3 м, тоді вартість монтажу збільшиться. Тому середньої ціни за квадратний метр натяжної стелі не існує. Можна встановити і по $ 17 квадратний метр при площі всієї натяжної стелі в 30 кв. м. А можна і за $ 170 встановити квадратний метр натяжної стелі, якщо потрібно встановити лише 1 м2. У нас є мінімальна сума замовлення 7000 Грн.

►Яку фактуру плівки рахує калькулятор?

У прорахунок закладена вартість плівки будь-якої фактури: глянсова, матова, сатинова будь-якого існуючого у нас в каталозі кольору. Ми використовуємо полотна виробництва MSD Premium - це заводський Китай. Вартість квадратного метра натяжної стелі не залежить від кольору і фактури. Дорожче коштуватиме тільки натяжна стеля з фотодруком або з декоративних полотен з малюнком.

►Додаткові витрати в ціні натяжної стелі?

Ціна за натяжну стелю розраховується з матеріалами і з монтажем. Так що якщо ви вказали правильну кількість світильників, то вартість натяжної стелі буде така, яку вам назвав наш менеджер.

►Чому не можна вибрати колір і виробника плівки на вашому калькуляторі?

Ми працюємо з найкращою плівкою, яку зараз можна знайти в Україні - від одного виробника. Вартість матової і глянсовою фактури в будь-якому кольорі однакова. Вартість натяжних стель фактурної плівки, металік та інших дизайнерських варіантів розраховується індивідуально, в залежності від розміру замовлення.

►Ви беретеся за монтаж натяжної стелі будь-якого розміру? Скільки буде коштувати стеля 0,5х0,5 м?

Ми можемо і зовсім маленьку стелю змонтувати, але тільки за ціною мінімального замовлення.

►Чи даєте ви знижки при повторному замовленні натяжних стель?

Так, обов'язково, ми дуже цінуємо наших клієнтів і завжди йдемо їм назустріч, знижка 7% гарантована.

►Ви робите монтаж натяжних стель тільки в Києві чи за його межами теж?

Шоурум і виробництво компанії "Мир потолков" розташовані на околиці Києва. В основному ми встановлюємо натяжні стелі в Києві і в Київській області. Якщо об'єкт знаходиться в Київській області, але далі, ніж 15 км від Києва, тоді транспортні витрати на замір і монтаж оплачуються додатково. Також у нас є дилери в багатьох містах України, які можуть також встановити вам безщільні натяжні стелі нашого виробництва - тобто відмінної якості і унікальної системи монтажу.

►Чому у вас на сайті в прайсі ціни вище, ніж у деяких інших фірм?

У нас в прайсі ціни на плівку, профіль і додаткові послуги вказані вже з урахуванням монтажу. Ви ж не будете самі встановлювати натяжну стелю, самі її викроювати, клеїти гарпун і прикручувати профіль? Тому ми відразу написали в прайсі вартість стелі з роботою , вартість профілів вже з монтажем. Щоб вам було ще легше - ми зробили спеціальний калькулятор, в який вам потрібно ввести тільки довжину і ширину стелі, вказати кількість кутів і світильників і дізнатися вартість вашої натяжної стелі в один клік он-лайн! Що може бути простіше?!

►При замовленні великої натяжної стелі вартість квадратного метра стелі знижується?

Так, само собою, якщо площа натяжної стелі більше 20 квадратних метрів, то вартість знижується. Але якщо ви замовляєте більше 20 кв. м., але це кілька стель, тоді вартість не може бути сильно знижена, так як збільшується периметр і відповідно кількість профілю і монтажних робіт.

►Чому вартість однієї і тої ж стелі в різних компаніях сильно відрізняється?

Так, таке існує на будь-якому ринку, на будь-який товар - ціни відрізняються. Але ви ж розумієте, що в ринковій економіці ціна регулюється ринком, тому якщо в якійсь компанії ціна дешевше, значить щось там гірше, не обов'язково плівка, найчастіше страждає якість монтажу , ну і звичайно, сервіс, надійність гарантій.
Ціна на натяжну стелю буде дешевше, якщо замовляти у організації з однієї людини, який і директор, і менеджер, і монтажник, і у нього є один помічник, який можливо часто змінюється. В такому випадку ви повинні підлаштовуватися під графік цієї людини, який фізично не зможе встановлювати натяжні стелі в зручний для вас час, включаючи вихідні, а також завжди знаходитися в офісі, щоб ви могли з ним зв'язатися, а також виїжджати на консультації ваших будівельних бригад перед установкою натяжної стелі. Маленькі організації дуже швидко відкриваються і так само швидко закриваються, тому їх гарантії нічого не гарантують. Загалом, замовляючи натяжні стелі дешевше, ви ризикуєте потім переплатити дорожче, якщо виникне необхідність поміняти стелю або злити воду після затоплення, ви можете і не додзвонитися до них. Тому на кожен товар є свій покупець, для кого вирішальний фактор вартість квадратного метра, звичайно, буде замовляти в невеликих компаніях. А є люди, які хочуть співпрацювати з серйозними компаніями, отримувати серйозні гарантії і якісний монтаж натяжної стелі , бути впевненими в справності монтажного обладнання (газового), в тому, що монтажники не зіпсують їх майно, і в разі чого буде з кого питати відповідальність за все, що відбувається на об'єкті. Вибір залишається за вами.

►Чи залежить вартість натяжної стелі від обраного кольору плівки?

Ні, колір натяжної стелі не впливає на його вартість. На ціну натяжної стелі впливає складність монтажу і фактура матеріалу (матові і глянсові в одну ціну, а ось металік, і фактурні дизайнерські плівки коштують дорожче).

►Що потрібно оплачувати додатково при замовленні натяжної стелі?

Якщо ви скористалися калькулятором на нашому сайті, то ціна стандартної натяжної стелі не зміниться. Додатково оплачується: фотодрук на матеріалі, створення системи "зоряне небо", багаторівневість стель, також вартість збільшиться при висоті приміщення більше 3 метрів, тому що ускладнюється і сповільнюється процес монтажу.

►Чи потрібно оплачувати виклик замірника?

Для замовлення стелі ми зазвичай спочатку робимо приблизний прорахунок за планом забудовника, дизайн-проектом або за вашими приблизними розмірами. Після того, як ви ознайомлені з калькуляцією, замірник приїжджає для уточнення вимірів. При підписанні договору замір стель - безкоштовно. Виїзд майстра на об'єкт для прорахунку чи з'ясування технічних питань - коштує 300 грн. Замірник приїде на ваш об'єкт в зручний для вас час (зазвичай в будні в робочий час), виміряє стелю, зробить прорахунок, ознайомить вас з видами кріплень, з фактурами матеріалів, з гамою відтінків полотен, розповість про переваги і недоліки того й іншого, проконсультує ваших робочих про підготовку місця під натяжну стелю.

►А чи є у вас якісь знижки для пенсіонерів?

Особисто вам зроблю. Я думаю, що цей коментар мало хто читає, при вимірі скажіть мені кодове слово "Я шановний пенсіонер", і 10% у вас в кишені.

►При яких розмірах стелі ви даєте знижку?

Точно дамо, при замовленні 2000 м.кв. стелі дамо запаморочливу знижку, її вистачить на покупку нового автомобіля в автосалоні. Уявіть собі ось це знижка !!!!!!! :))) При менших обсягах знижки будуть поменше, але теж не скривдимо, телефонуйте зараз.

►Якщо купувати у вас натяжні стелі оптом, то ціна буде набагато нижче? Скажімо штук 5 натяжних стель?

Якщо кожна з п'яти не менше 40 м.кв. то набагато менше. Все це індивідуально, потрібно дивитися обсяг замовлення, а вже потім вирішувати питання знижки.

►В якій валюті можна оплатити у вас натяжні стелі?

Ми приймаємо платежі в будь-якій валюті, найчастіше звичайно, в гривнях, доларах та євро. Але при необхідності можемо взяти і китайський юань, головне за поточним курсом.

►Чи приймаєте ви оплату за безготівковим розрахунком за натяжні стелі?

Так звісно. У нас натяжні стелі можна оплачувати і по безналу, ми працюємо з будь-якими зручними вам способами оплати.

►Берете ви передоплату за натяжну стелю при оформленні замовлення, в якому розмірі?

Так, передоплата обов'язкова. Тому що натяжні стелі виготовляються за індивідуальним розміром, і якщо ви раптом передумаєте, то розкроєні натяжні стелі можна тільки викинути. Тому вноситься передоплата за матеріал. Розмір передоплати за натяжну стелю традиційно 50% від вартості замовлення.

При замовленні стелі підписується договір з печаткою, в якому вказується сума авансу. За фактом монтажу підписується акт виконаних робіт, і ви отримуєте гарантійний талон, з зазначеними термінами гарантії, правилами догляду та експлуатації натяжної стелі.