МИР ПОТОЛКОВ
Київ, Софіївська Борщагівка
ул. Чубинського 2

RU UA

ДОГЛЯД за натяжними стелями. Чим помити натяжну стелю?


Особливістю натяжних стельових систем є те, що вони не вимагають до себе будь-якого спеціального догляду. Але якщо раптом все ж виникли забруднення, плями, розводи на плівці, тоді нижче інформація про засоби миття натяжної стелі.

Корисні поради по догляду за натяжною стелею:

  • Плівка виконана з полівінілхлориду (ПВХ), який не виробляє статичної напруги. Тому такі матеріали не притягають до себе пил і не збирають її на себе.

  • Якщо ж вам здається, що стеля втратила колишній блиск, то можете скористатися звичайною ганчірочкою для пилу, намочити її в воді і протерти натяжна стеля. Можете вільно протирати полотно, воно дуже надійне і його неможливо пошкодити вологою ганчіркою.

  • Уникнути розводів на глянцевій плівці легко якщо після мокрої ганчірочки, протерти стелю сухою м'якою мікрофіброю - ваш натяжна стеля засяє як нова.

  • Увага! Для догляду за натяжною стелею не можна використовувати жорстких мочалок, особливо дротяних.

  • Нову натяжну стелю вам не буде необхідності протирати, так як після монтажу бригада наших монтажників повністю витре стелю і здасть вам її чистою і блискучою.


Найпростіші типи забруднень: сліди від пальців, локальна пил від відкритих вікон або сліди від комах. В цьому випадку використовуємо звичайні засоби для миття вікон на спиртовій основі. Бризкаємо засобом і розтираємо. При цьому можна натискати на полотно сміливо. За відчуттями натяжна стеля, буде як барабан.

Причому наш досвід показав, що засоби, які містять нашатирний спирт, краще витирають поверхні.

Якщо ви протираєте натяжна стеля глянсовою фактури, то після витирання можуть залишатися розводи. Тут є два рішення. Перший це Pronto антипил, другий - ми використовуємо дві ганчірки мікрофібри. Однією вологою миємо, другою сухою натираємо, що б не залишати розводи.

Дуже обережно потрібно витирати пил з темних глянцевих стель. На темних стелях легко залишити подряпини ганчіркою, навіть мікрофіброю. Ми темні глянцеві стелі протираємо спиртовими вологими серветками. Вони м'якенькі, не залишають розводів і подряпин.

як і чим помити натяжну стелю

як і чим помити натяжну стелю


Як помити або почистити натяжну стелю:

Якщо в процесі експлуатації стелі на ній виникли плями, наприклад, на кухні бризнули краплі від приготування їжі, то вони легко прибираються.

Зазвичай достатньо просто помити натяжну стелю з використанням засобів для миття вікон на спиртових основах і звичайної серветки або махрового рушника.

При цьому не треба боятися торкатися до стелі руками, вона міцна як барабан, ви не зможете її пошкодити.

Не використовуйте для догляду за стелею швабри або інші тверді предмети, особливо які мають гострі кути.

Сліди від жиру на кухні найзручніше мити за допомогою засобів для миття посуду. Головне засоби повинні бути у вигляді гелю, а не порошку з абразивними крупицях. Після цього легко стерти миючий засіб за допомогою того ж засобу для миття вікон на спиртовій основі.

Таким же чином можна видалити сліди будь-яких засохлих продуктів кетчуп, шампанське та інше.

Сліди водоемульсійної фарби, витирають сильно вологою тканиною. Так само можна використовувати розчинник, за допомогою ватного тампону або паличкою безпосередньо на фарбу.

Для витирання слідів від фломастерів підійде спирт або горілка.

Як відмити плями з натяжної стелі:

У разі якщо на стелі з'явилися плями, що не витираються миючими засобами, то можна акуратно спробувати витерти пляму розчинником 646.

Що робити:
1. необхідно обережно і короткочасно торкатися до стелі серветкою з розчинником

2. довго не терти, щоб на плівці не залишити слідів.

3. Якщо ж виникли серйозні складності, ви завжди можете звернутися в нашу компанію, і ми готові Вам допомогти.

В особливо важких випадках забруднень ми використовували розчинник 647, цей тип не містить в собі ацетону, тому найменш агресивний. Але працювати з розчинником потрібно дуже обережно що б не зіпсувати полотно. Так ми наносимо його на ватний диск і проводимо по полотну. Потім даємо час кілька секунд що б пари випарувалися і знову проводимо. І так продовжуємо поки не вилучимо сліди забруднення. Ні в якому разі не можна терти, так як глянцева поверхня швидко розчиняється і стає матовою. Особливо це буде помітно на темних глянцевих стелях. З причини того що натяжні стелі можуть бути виготовлені з різних матеріалів, і вести себе з розчинниками вони можуть по-різному. Тому спочатку спробуйте розчинник десь в куточку, перш ніж видаляти плями на видимих ​​місцях.

У разі якщо ми хочемо помити полотно цілком, наприклад, після тривалого періоду експлуатації. Найкраще це зробити шваброю з м'яким ворсом і додаванням миючого засобу в воду. Знову ж враховуйте на якій фактурі ви будете мити. На глянці білому або матовій фактурі можна сміливо мити, на темних ж глянцевих фактурах можуть бути помітні розводи. А чорні і темно-коричневі стелі протирайте зовсім легенько, тут головне не перестаратися.

І ми бажаємо вам чистих і красивих стель на довгі роки. Стаття захищена законом України, "Про захист авторських прав" і є інтелектуальною власністю автора. Використання як статей цілком, так і її окремих абзаців, без дозволу Автора, є кримінально караним діянням. Всі статті захищені системою депонування - при передруці посилання на mirpotolkov.com.ua обов'язкове.

Питання-відповідь:

► Чим можна протерти натяжну стелю?

Протерти натяжну стелю при необхідності можна ганчірочкою мікрофіброю або серветкою, якщо є якесь забруднення, то можна використовувати миючий засіб для вікон "Містер мускул", "Фейрі", "Пронто", "Клин" і т.д.

► Чи може з'являтися пліснява на натяжній стелі?

Ні не може. Натяжна стеля робиться з непористого матеріалу. Полотно не пропускає і не вбирає вологу, тому на ньому не можуть розмножуватися бактерії і виникати цвіль. До речі, на пофарбованій стелі набагато більше шансів для цвілі. Пофарбована стеля дуже швидко насичується водою у вологих приміщеннях і починає руйнуватися, в тріщинах виникає цвіль. У натяжній стелі не може бути цвілі, але щоб в принципі захистити приміщення від підвищеної вологості - передбачте хорошу систему вентиляції.

► Чим можна відмити жирну пляму на натяжній стелі?

Для того щоб помити натяжну стелю вам підійде будь-який засіб для миття вікон на спиртових основах. Необхідно злегка змочити пляму, а потім витерти серветкою, рушником, а краще мікрофіброю. При сильних забрудненнях можна спробувати злегка намочити ганчірочку розчинником, тільки головне сильно не терти.

► Чи можна перефарбувати натяжну стелю?

Натяжні стелі з ПВХ неможливо фарбувати або перефарбовувати, їх можна тільки замінити, якщо вам перестав подобатися колір стелі. Перефарбовувати по закінченню часу у вас не буде необхідності, тому що колір натяжної стелі не тьмяніє і не блідне.
Тканинні натяжні стелі можливо фарбувати. Але цим займається 1-2 організації, тому що це не дуже практичний вид обробки.

► Чи можна встановити натяжну стелю в кухні?

Так, навіть потрібно. Це ідеальний вид обробки для кухні, адже натяжна стеля не вбирає запахи, її можна при необхідності протирати ганчірочкою, якщо щось бризне на стелю.

Вам буде також цікаво: