ОСОБЛИВОСТІ ПІДГОТОВКИ ПРИМІЩЕННЯ для встановлення натяжних стель.

Є кілька дуже важливих критеріїв до підготовки приміщень, в яких будуть встановлюватися натяжні стелі.
монтаж натяжної стелі

монтаж натяжної стелі

Перед установкою натяжної стелі!

Замовник або виконроб повинні вказати точне місце розташування в стінах прихованої проводки, газових, водопровідних труб, якщо такі є, так як в процесі монтажу кріплення багетів до стін можуть бути пошкодження. Алюмінієвий профіль кріпиться до стіни через кожні 10 см, тому до вказівки точних місць необхідно поставитися з максимальною відповідальністю.

Вимоги до укладання плитки:

  • Покладена на стіни кахельна плитка не повинна мати з тильного боку пустот, так як при кріпленні на неї багета вона може тріснути.

  • Перед укладанням плитки попросіть плиточника, щоб приділив особливу увагу верхньому ряду плитки, всі верхні плитки, особливо кутові, повинні бути дуже міцно і якісно покладені без пустот.

  • Не залишайте в верхній частині стін ділянку без штукатурки чи плитки в надії, що потім туди буде встановлений натяжна стеля. У уступчік між плиткою і стіною неможливо вставити натяжну стелю, поверхня над і під профілем повинна бути рівною.

    кріплення натяжної стелі до плитки

    кріплення натяжної стелі до плитки

    Хоча в ідеалі, щоб не свердлити плитку, потрібно укласти її на 5 см нижче базової стелі, а стіну над плиткою заштукатурити врівень з плиткою. Тоді візуально після монтажу натяжної стелі буде здаватися, що стеля виходить прямо з плитки, але на ділі профіль буде накручений рівно над нею.

    кріплення натяжної стелі над плиткою

    кріплення натяжної стелі над плиткою

    В цьому випадку глянсова світла плитка покладена не до самого верху, смуга над нею заштукатурена врівень з плиткою. Профіль прибивається чітко над плиткою. Якщо плитка і оштукатурена смуга над нею будуть в один рівень, то плитку не потрібно буде свердлити - а це економія ваших коштів на вартості монтажу.

  • Конструкція кріплення багета нагадує букву "П" де плівка заправляється в розріз цього профілю знизу. Якщо цей П-подібний профіль розташувати над плиткою, то заправити плівку буде не можливо. Тому профіль кріпиться безпосередньо до плитки, а не над нею.

підготовка до установки стелі

підготовка до установки стелі

Підготовка приміщення:

Перед установкою натяжних стель в житлових приміщеннях необхідно звільнити підходи до стін приміщення.

Максимально звільнити приміщення від меблів і килимів.

Винести квіти і домашніх тварин, так як в приміщенні буде температура 70 градусів.

Якщо примикання стіни до стелі не буде декоруватися пінополістирольними багетами ( Поклейка багетів під натяжною стелею ), то перед монтажем натяжної стелі необхідно поклеїти шпалери. Причому, поклеїти шпалери необхідно хоча б за 3 дні до монтажу.

Якщо монтаж стель проводиться у ванній кімнаті, не поспішайте встановлювати ванну, душову кабіну та ін. Так як монтажники потім можуть не дотягтися до стін.

Шафи не під саму стелю, краще або не встановлювати до натяжних стель взагалі, або відсунути на центр кімнати.

При необхідності кріплення натяжної стелі прямо до шафи-купе, потрібно щоб шафа мала зверху жорстку нерухому деталь висотою 60-70 мм. До цієї деталі і буде кріпитися профіль для натяжної стелі.

Особливу увагу приділіть конструкціям з гіпсокартону, в яких передбачене приховане світло, ніша під приховане світло повинна бути висотою не менше 100 мм, а глибиною не більше 100 мм. Детальніше в статті.

Перегляньте наявну стелю, приберіть, зніміть або демонтуйте все те, що може пізніше відвалитися або відпасти. Бо якщо якась частинка або фрагмент впаде потім на натяжну стелю, це буде видно, а щоб прибрати це необхідно буде демонтувати стелю, а ця процедура не дешева.

Перед монтажем натяжної стелі варто застелити підлогу технічним картоном або щільною плівкою, щоб він не пошкодився, коли будуть переставляти драбини і столи.

У день установки:

Необхідно мати всі освітлювальні прилади і люстри на момент монтажу. Тому що потім буде майже неможливо встановити в натяжну стелю світильники. Кожен світильник має різний розмір основи, тому потрібно за полотном встановити певного діаметра платформу і на плівку поклеїти потрібного розміру термокільце. На сьогодні ми встановлюємо всі світильники, які існують в магазинах, але вартість установки може відрізнятися в залежності від розмірів і конструкції світильників. Детальніше тут.

Стаття захищена законом України, "Про захист авторських прав" і є інтелектуальною власністю автора. Використання як статей цілком, так і її окремих абзаців, без дозволу Автора, є кримінально караним діянням. Всі статті захищені системою депонування - при передруці посилання на mirpotolkov.com.ua обов'язкове.

Вопрос-ответ:

► Чи потрібно виносити всі меблі перед установкою натяжної стелі?

Виносити всі меблі немає необхідності, але і залишити все як під час житла, теж може не вийти. На замірі вам підкажуть, які меблі можуть перешкоджати монтажу, а які можна залишити. Якщо ви хвилюєтеся, щоб меблі не пошкодили, то тут можете бути спокійні, все буде в цілості й схоронності.

► Що спочатку потрібно робити шліфування і лакування паркету або установку натяжної стелі?

Спочатку закінчіть шліфування підлоги, щоб потім цей пил не осів на натяжній стелі. А якщо ви боїтеся, що при установці натяжної стелі можуть пошкодити підлогове покриття, то потрібно просто накрити його будівельним картоном. Підійдуть упаковки від меблів, холодильника та іншої техніки.

► Що спочатку робити, укладати плитку або встановлювати натяжну стелю?

Зазвичай спочатку потрібно укласти плитку, а потім встановлювати натяжну стелю, щоб її потім не пошкодити. Краще укладати плитку не під саму стелю, а на 5 см нижче базової стелі, а ці 5 см вгорі заштукатурити врівень з плиткою, тоді ми не будемо свердлити вашу плитку, і монтаж буде дешевше. Зовні ми зробимо як ніби натяжна стеля виходить прямо з плитки.

► Що краще спочатку клеїти шпалери або ставити натяжну стелю?

Найчастіше спочатку клеять шпалери, а потім ставлять натяжну стелю. Це розумніше якщо під стелею не планується клеїти багети. Але якщо у вас класичний інтер'єр, і під стелею передбачені широкі багети, тоді спочатку ставлять натяжну стелю, потім клеять багети, а вже потім клеять під ними шпалери. Докладніше тут.

► Чи потрібно прибирати клітку з папугою під час монтажу натяжних стель з приміщення?

Папуга птах з півдня, тому спеки, напевно, не боїться, але я б на вашому місці не експериментував. Під час монтажу в приміщенні температура близько 60-70 градусів, жарко. Монтажники звикли, а ось папуга ні. Винесіть його. Якщо під час читання у вас зародилася підозра "А чи не зіпсуються меблі?". Відповідаю, ні, за 7 років роботи не було жодного випадку. Але папуги пошкодуйте, винесіть, а то робота галаслива.

Інші статті про натяжні стелі:
коли монтують стелі
коли монтують натяжні стелі
освітлення в натяжних стелях
освітлення в натяжних стелях
які бувають натяжні стелі
які бувають натяжні стелі
ВІДГУКИ
ФОТО
КОЛЬОРИ