Натяжні стелі В СПАЛЬНІ:


Яка краще натяжна стеля для спальні? Яка краще: матова або глянсова? Якого кольору варто замовляти підвісну стелю в спальню? Це дуже важливий момент, адже саме в спальні люди найбільше часу дивляться на стелю, особливо прокидаючись вранці. У такі миті дуже хочеться, щоб стеля викликала тільки позитивні емоції, щоб вона була рівною і без тріщин, щоб з неї нічого не обсипалося, щоб перше ранкове враження було позитивним.
У таких випадках натяжні стелі в спальні просто незамінні, вони будуть довгі роки залишатися рівними, гладкими, без тріщин, а також при необхідності стелю можна протерти вологою ганчірочкою і вона буде як і раніше виглядати як новенька ідеально рівна пофарбована стеля.

сучасна стеля в спальні

сучасна стеля в спальні

дизайн стелі для спальні

дизайн стелі для спальні

спальня з натяжною стелею

спальня з натяжною стелею

незвичайна стеля в інтер'єрі спальні

незвичайна стеля в інтер'єрі спальні

трекове освітлення для спальні

трекове освітлення для спальні

підсвітка стелі в спальні

підсвітка стелі в спальні

чорна матова натяжна стеля

чорна матова натяжна стеля

світлові лінії на стелі в спальні

світлові лінії на стелі в спальні

підсвітка в інтер'єрі класичної спальні

підсвітка в інтер'єрі класичної спальні

стеля в спальні нео-класика

стеля в спальні нео-класика

біла натяжна стеля з треком

біла натяжна стеля з треком

приховане освітлення для спальні

приховане освітлення для спальні

світильники в інтер'єрі спальні

світильники в інтер'єрі спальні

магнітні треки на стелі спальна кімната

магнітні треки на стелі спальна кімната


Незважаючи на безліч варіантів, хотілося б дізнатися за якими критеріями вибирати дизайн стелі для своєї спальні.

Критерії вибору стелі для спальні:

  • Якщо кімната невелика, то краще вибирати рівну однорівневу стелю, а в якості декору використовувати світильники. Ще ідеально підійде для невеликої спальні підсвічування зі стелі, яке висвітлюючи стіни буде візуально робити приміщення ширше. І взагалі, приховане підсвічування дуже функціональна в будь-якій спальні.
  • Якщо вам пощастило і у вас велика спальня, тоді стелю можна дробити різними декоративними ефектами. Найпопулярніший зараз - це чорні ніші зі світильниками, які одночасно зроблять стелю стильною і сучасною, а також підкреслять центр кімнати.
  • Якщо ваша спальня - багатофункціональне приміщення, то можна навіть виділити іншим кольором частину стелі. Зараз в основному роблять білу стелю, але якусь смугу над робочим місцем можна зробити темною: сірої, чорної, металік.
  • Також дуже ефектно виглядатимуть світлові лінії в якійсь зоні на стелі. Це буде одночасно світильник і дизайн стелі. Лінії краще робити дві паралельні уздовж вузької стіни, знову ж над зоною кабінету або макіяжного столика.
  • Ще одним популярним рішенням для підвісної стелі є вбудовані трекові магнітні світильники. Для них робляться вузькі чорні ніші в натяжній стелі і потім ви можете самі одним клацанням вставляти і виймати будь-які магнітні світильники. Це дуже зручно, ви можете динамічно змінювати дизайн стелі в спальні під мінливі обставини.
  • Останнім часом все частіше люди відмовляються від масивних світильників на користь ряду точкових. Такий варіант робить освітлення більш рівномірним і виключає громіздку люстру над ліжком.
  • Дизайн стелі в спальні ще часто відштовхується від висоти приміщення. Якщо є можливість опускати натяжну стелю, то можна місцями зробити додатковий рівень. Якщо базова висота кімнати невелика, тоді краще зонувати зза допомогою кольору стелею в один рівень.
приховане підсвічування зі стелі в спальні

приховане підсвічування зі стелі в спальні

закарнизне підсвічування натяжної стелі

закарнизне підсвічування натяжної стелі

інтер'єр спальні з натяжною стелею

інтер'єр спальні з натяжною стелею

натяжна стеля в дизайні спальні

натяжна стеля в дизайні спальні

натяжна стеля в спальні в стилі нео-класика

натяжна стеля в спальні в стилі нео-класика

зона спальні з натяжною стелею

зона спальні з натяжною стелею

натяжна стеля в інтер'єрі спальні

натяжна стеля в інтер'єрі спальні

двоколірна натяжна стеля в спальні

двоколірна натяжна стеля в спальні


Залежно від розмірів вашої спальні і кількості функціональних зон, приймається рішення: ділити якось стелю або навпаки об'єднувати і виділяти центр. У нашій фотогалереї ви можете подивитися абсолютно різні варіації стель . Який би колір і дизайн натяжної стелі в спальню ви не вибрали, головне - ваша стеля завжди буде ідеально рівною , без тріщин і слідів фарби.

Переваги і недоліки натяжних стель для спальні:

1. ✅Головне - прокидаючись вранці, перше що ви будете бачити - це красива, рівна стеля. А позитивне враження - запорука гарного настрою на цілий день.

2. ✅Замовивши натяжну стелю в спальню, ви один раз і на 30 років вирішите питання з обробкою стелі, тому що приблизно такий середній термін служби натяжних стель.

3. ✅З безщільною системою кріплення ви отримаєте ідеальний стик натяжної стелі зі стіною. Ніяких гумових заглушок по периметру - незаперечний плюс!

4. ✅Натяжна стеля - найдоступніший за ціною варіант підвісної стелі і при цьому найнадійніша і довговічна.

5. ✅Технологія натяжних стель дозволяє вам зробити не просто рівну і довговічну стелю, а проявити свою фантазію і отримати в спальні справжню дизайнерську стелю: дворівневу, з підсвічуванням, з зірками або з фотодруком. А може бути, у вашій спальні ідеально буде виглядати магнітні трекові світильники? Або круті світлові лінії можуть швидко перетворити будь-який інтер'єр.

6. ✅У крайніх випадках - затоплення, натяжна стеля в спальні врятує вам не тільки ліжко , але і підлогове, настінне покриття і всі інші елементи інтер'єру. А ми, приїхавши по вашому дзвінку, врятуємо вашу натяжну стелю, і через годину вона буде знову як новенька.

7. ✅За натяжною стелею в спальні можна приховати дроти та інші комунікації , втім, як і в інших приміщеннях.

8. За допомогою натяжної стелі в спальні, ви можете при необхідності швидко і чисто оновити тільки стелю , не виносячи меблі і не знімаючи шпалери.

9. ✅За натяжною стелею звукоізолляція працює значно ефективніше, ніж за гіпсокартоном. Адже поклеїти звукоізолляційнний матеріал на стелю, ми ніяк не руйнуємо його встановлюючи навісну стелю. Натяжна стеля, на відміну від гіпсокартонної, кріпиться до стін і не потрібно свердлити звукоізолляціонние плити кожні 40 см. Це реальна перевага для спальні!

Ми шукали недоліки натяжної стелі в спальні, і не знайшовши, придумали свій варіант:
- натяжну стелю не можна перефарбувати при бажанні

- натяжну стелю майже неможливо зробити самостійно, хоча є й винятки.

Скільки коштує натяжна стеля для спальні.

ЗНИЖКА 15% на ВСІ стелі до 30.06.2024

ДОВЖИНА: м

ШИРИНА: м


СТИК зі стіною:

   

   


Світильники: шт.

Кути: шт.


7 ситуацій, коли натяжні стелі незамінні:

- Чи любите ввечері подивитися кінушку, але центральне освітлення не може створити необхідне приглушене сяйво в спальні, тоді приховане закарнизне підсвічування натяжної стелі - саме для вас! Звичайно, приховане освітлення роблять і з гіпсокартонних стелею, але це зовсім не той ефект. Адже які б не були хороші маляра, вони не в змозі створити настільки ідеальну гладкість стелі, щоб при бічному підсвічуванні не було видно грудочок фарби і невеликих хвиль. Приховане підсвічування натяжної стелі в спальні - це якраз те, що потрібно в таких ситуаціях - рівна, гладка поверхня і нічого зайвого.

приховане підсвічування із натяжної стелі

приховане підсвічування із натяжної стелі

- А якщо потрібно зонувати спальню , підкреслити різнорівневе освітлення, виділити функціональні зони в кімнаті, тоді вам на допомогу прийдуть дворівневі натяжні стелі в спальні. Більш того, за допомогою натяжної стелі спальню можна зонувати не тільки перепадами в рівнях стелі, але і різними відтінками плівки, і різними фактурами. Адже роблячи дворівневу натяжну стелю в спальні, ви можете підібрати різні відтінки для двох функціональних зон.

дворівнева натяжна стеля в спальні

дворівнева натяжна стеля в спальні

- Але хочеться такого, щоб дух захоплювало ... І це реально з натяжною стелею в спальні! Адже можна створити перехід натяжної стелі на стіну. Дуже цікаве рішення - смуга плівки йде по стелі, а потім перетікає на стіну за ліжком. Це вже не просто стеля, і не просто стіна, це вже справжній дизайнерський інтер'єр, який буде і вас радувати, і гостей дивувати.
- Чи любите повалятися в ліжку вранці, тоді замовте фотографію на стелі, яка буде піднімати настрій щоранку. Фотодрук на натяжній стелі в спальні дозволить створити будь-яке зображення у вас над головою у відмінній якості і на довгі роки.

- Віддаєте перевагу класичному стилю і м'якості в інтер'єрі, тоді глянцеві фактури точно не для вас. Зверніть увагу на матові натяжні стелі , в спальні - це буде відповідний вибір, і ви навряд чи про нього пошкодуєте.

натяжна стеля в класичній спальні

натяжна стеля в класичній спальні

натяжна стеля з підсвіткою

натяжна стеля з підсвіткою


- Якщо ви хочете щоб стеля була не тільки якісна, але і викликала захоплення, то зверніть увагу на систему "зоряне небо на стелі" - це безпрограшний варіант для спалень, тому що при необхідності включивши тільки "зірки" ви зможете створити інтимну атмосферу затишку і романтики. І ви оціните, що "зоряне небо" на натяжній стелі може бути не просто оригінальним світильником, а й головним акцентом в інетрьере. Є дуже багато технологій створення "зірок" на натяжній стелі, вони сильно відрізняються за зовнішнім виглядом і за вартістю, тому більш детально це питання можна вивчити тут.

зоряне небо на білій натяжній стелі в спальні

зоряне небо на білій натяжній стелі в спальні

Існує ще багато інших оригінальних рішень з натяжними стелями для спальні, телефонуйте, і ми підберемо для вас найбільш підходящий варіант фактури, кольору і вартості.

Освітлення на стелі в спальні

З кольором стелі на сьогодні визначитися стало дуже просто - беріть білий не помилитеся. А ось питання з правильним освітленням залишається відкритим. Почнемо з того, що технічно ми можемо встановити в натяжну стелю будь-який варіант світильника, питання тільки в трудомісткості і відповідно у вартості установки.

За варіантом кріплення світильники можуть бути на гачку, на платформі, у вигляді треку накладного або вбудованого, будь-який тип підходить для натяжної стелі. Більшість світильників зараз йдуть світлодіодні, тому питання про допустиме нагрівання майже відпав. Більшість світильників сильно не нагріваються, тому нічим не страшні для натяжної стелі.

По дизайну останнім часом все частіше використовуються точкові світильники - вони дають рівномірне освітлення, що не звисають і не забирають висоту кімнати, створюють сучасний зовнішній вигляд. Якщо приміщення потрібно зонувати, в деяких місцях використовують довгі підвіси - над макіяжними столиками, дзеркалом і таке інше.

Також ефектно і практично себе зарекомендували ширяючі натяжні стелі - підсвічування із стелі на стіну по контуру. Світлодіодна стрічка дає багато світла і робить приміщення ширше і просторіше, її можна включати окремо від основного світла як фонове освітлення, а можна в доповненні до центрального.

Ну і звичайно, хіт освітлення - світлові лінії на стелі, або переходять зі стелі на стіну, а то і на підлогу! Лінії можуть бути широкі 8 см, можуть бути вузькі по 3-4 см, можуть бути довгі 2 штуки, можуть бути короткі хаотично розташовані по стелі. Загалом, будь-який каприз на стелі ми готові реалізувати

Бажаємо вам міцного здоров'я і красивих стель!

Стаття захищена законом України, "Про захист авторських прав" і є інтелектуальною власністю автора. Використання як статей цілком, так і її окремих абзаців, без дозволу Автора, є кримінально караним діянням. Всі статті захищені системою депонування - при передруці посилання на mirpotolkov.com.ua обов'язкове.

Питання-відповідь:

► Чи можна натяжні стелі ставити в спальні?

Так, звичайно, натяжну стелю можна встановлювати в будь-яких житлових приміщеннях. Наші полотна мають висновки санітарно-епідеміологічної служби, які підтверджують безпасность використання натяжних стель в житлових кімнатах. ПВХ полотна для натяжних стель бувають різної товщини і щільності. Чим щільніше структура полотна, тим менше ймовірність виділення в навколишнє середовище будь-яких речовин.

► Яку краще обрати стелю: глянсову або матову?

За екологічністю, ціною і зносостійкістю обидва варіанти стелі однаково хороші. Відмінності чисто зовнішні. Для спальні і інших приміщень останнім часом замовляють в основному матові фактури.

► Якого кольору вибирати стелю в спальню?

Для будь-якого стилю в інтер'єрі ідеально підходить білий колір стелі. Останнім часом в більшості сучасних інтер'єрів кольоровий акцент роблять на стінах, а стелю залишають традиційно білою.

► Яка буде звукоізолляція з натяжною стелею?

Звукоізолляцію краще робити спеціальними матеріалами: ватою, ізолляціоннимі плитами. Що стосується натяжної стелі, то вона краще підійде, щоб закрити звукоізолляційний матеріал. Завдяки тому, що натяжна стеля кріпиться до стін, а не до стелі, вона краще підходить, ніж гіпсокартон. Адже у випадку з гіпсокартоном, він кріпиться металевими профілями до базової стелі і свердлиться через звукоізолляціонний матеріал. Це зводить звукоізолляційні властивості нанівець.

► Яке краще освітлення в стелі в спальні?

Для спальні ідеально підходить приховане підсвічування зі стелі - парящі стелі. А як основне освітлення в натяжній стелі можна використовувати люстру або точкові світильники, також як варіант можна використовувати треки або магнітні вбудовані треки.