МИР ПОТОЛКОВ
Київ, Софіївська Борщагівка
ул. Чубинського 2

RU UA

ШПАТЕЛЬНЕ КРІПЛЕННЯ НАТЯЖНИХ СТЕЛЬ.

Натяжні стелі з пластиковою вставкою, з заглушкою по периметру.

Натяжні стелі відрізняються не тільки за кольором і фактурою (глянцеві, матові), вони відрізняються ще й за способом кріплення до стіни. Існує кілька способів кріплення натяжних стель, але ми вам можемо запропонувати 2 найпопулярніші: безщільна система кріплення (тільки у нас в Києві!) і шпательне кріплення (95% натяжних стель).Шпательна система кріплення дешевше, ніж безщільна система монтажу натяжних стель.


Про перший спосіб монтажу можете докладніше почитати в розділі безщільна гарпунна система кріплення. А тут ми докладніше опишемо шпательноу систему кріплення, яка за своїми характеристиками нічим не поступається безщілинній системі. Шпательне кріплення таке ж надійне і довговічне, так само швидко встановлюється, має можливість демонтажу з подальшим встановленням, єдина відмінність цих способів монтажу в наявність декоративної вставки по периметру натяжної стелі.Справа в тому, що при шпательній системі кріплення, після установки натяжної стелі по її периметру між полотном і стіною залишається технічний зазор 1,5 см, який необхідно або закривати спеціальною декоративною вставкою (вона підбирається в колір натяжної стелі):

або якщо стиль інтер'єру дозволяє, то клеїти багети по периметру кімнати, наприклад ось так:

Крім цього в зовнішньому вигляді стелі і в його експлуатаційних якостях ніякої різниці між цими двома системами кріплення немає. Плюс шпательного способу кріплення в його меншій вартості.
СЕНСАЦІЯ! Стелі без вставки!


Інші відео про натяжні стелі:
На якому етапі встановлювати стелі?
Гіпсокартонні або натяжні стелі? Порівняльна характеристика.
Світильники для натяжних стель.