МИР ПОТОЛКОВ
Київ, Софіївська Борщагівка
ул. Чубинського 2

RU

UA


FIXO БЕЗЩІЛИННІ натяжні стелі.

Словосполучення безщілинні натяжні стелі FIXO визначає тип примикання стелі до стіни - прихований монтаж. Натягуваний матеріал при безщілинному кріпленні - ПВХ плівка, будь-якої фактури, кольору та країни виробника. Якщо мова йде про стелі, то там особливий пластиковий профіль-прищіпка, який неможливо зробити без канта.
Безщілинна натяжна стеля системи кріплення Fixo - дозволяє встановити стелю без щілини по периметру. Ця технологія розроблена та запатентована компанією Мир потолков. Слово "безщілинна" характеризує спосіб примикання натяжної стелі до стіни. Тобто стик плівки з вертикальною поверхнею – ідеально щільний, між ними немає жодних щілин, заглушок та декоративних вставок. Щоб зрозуміти в чому суть натяжних стель безщілинних, краще побачити поруч стик зі стіною звичайної шпательної натяжної стелі і безщілинної.

безщілинне кріплення FIXO та стеля із заглушкою

безщілинне кріплення FIXO та стеля із заглушкою


На фото ви можете побачити дві натяжні стелі з однакової плівки, але з використанням двох різних систем кріплення. На лівому зображенні – безщілинний профіль створює щільне прилягання полотна до стіни – монтується руками. На правому фото - шпательна система монтажу, полотно за допомогою шпателя заводиться у спеціальний паз у профілі. Після установки щілину, що залишилася, закривають разиновим багетом - 1,2 см, але вигляд все одно не той. В даному випадку на фото показаний дуже акуратний варіант монтажу вставки, вона не стовпиться, не відстає від плівки і колір вставки і стелі однакові, буває гірше...

ВАРІАНТИ примикання стелі до стіни:

Стик стелі зі стіною може бути невидимим – прихованого монтажу – безщілинним, може мати пластиковий кант 0,5-1,2 мм, може бути у вигляді тіньового шва, а може бути вузька ніша для підсвічування. Нижче всі способи кріплення та розміри профілів для натяжних стель.

Безщілинна натяжна стеля - стик стелі зі стіною майже не відрізняється від гіпсокартону, навіть більш ідеальна лінія примикання.
безщільне примикання натяжної стелі

безщільне примикання натяжної стелі


Стандартний щілинний профіль для натяжної стелі, в якому для закривання щілини використовується гумова заглушка. Заглушка може бути біла або в колір стелі.
щілинна натяжна стеля з гумкою

щілинна натяжна стеля з гумкою


Тіньове примикання стелі до стіни, що утворює стильний зазор 7 мм вздовж стін. Добре виглядає з рельєфними покриттями на стінах, а також із чорними світильниками.
тіньовий шов у натяжній стелі

тіньовий шов у натяжній стелі


Парящий профіль з натяжною стелею. З вимкненим світлом утворює нішу 19 мм, куди ховається світлодіодна стрічка.
ширяюче примикання - профіль для підсвічування

ширяюче примикання - профіль для підсвічування


Спеціальний профіль для монтажу тканинної натяжної стелі має по контуру 5 мм кантик. Без канта неможливий монтаж тканинних стель.
профіль clipso для тканинних стель

профіль clipso для тканинних стель


Одне залишається очевидним - всі намагаються якось уникнути гумки по периметру і знайти спосіб отримати стелю без канта (без заглушки, без вставки).

ЯКУ ОБРАТИ натяжну стелю?

За що платити більше? Часто існує думка, що безщілинні натяжні стелі – це просто розкручений бренд і звичайні натяжні стелі виглядають не набагато гірше. Про всяк випадок на фото нижче можете порівняти, як виглядають кутові частини стелі в шпальній і безщілинній системі кріплення. Пластикова вставка в кутку зазвичай розрізається і дуже впадає у вічі, але деякі умільці пробують її навіть вигнути, не відомо, що більше псує вигляд стелі. Відмінності двох систем кріплення особливо добре помітні саме у кутах приміщення або у кутах натяжної стелі. Добре, якщо приміщення прямокутне і всього 4 кути, більшість яких закриті шторами або шафами. Значно гірше, якщо приміщення багатокутне та кути на стелі будуть на видних місцях.

порівняння систем кріплення - кут на стику стелі та стін

порівняння систем кріплення - кут на стику стелі та стін


При монтажі безщілинних натяжних стель кут виглядає ідеально рівним, без будь-яких вставок, виключно плівка та стіна. Зовні дуже схожий на гіпсокартонні стелі. На фото добре видно, що при безщілинній технології монтажу натяжної стелі стик стіни та плівки виглядає як тоненька ниточка – стеля прихованого монтажу.

як обрати натяжну стелю

як обрати натяжну стелю


На даному фото натяжна стеля стандартної системи кріплення, яка використовує для приховування технологічної щілини між стіною та стелею спеціальні пластикові вставки. Які найчастіше підбираються під колір натяжної стелі або стін.

Основна різниця безщілинних гарпунних натяжних стель від стандартних гарпунних лише суто зовнішня – відсутність заглушки по периметру. У технічному плані обидві системи кріплення мають однакові характеристики:
 • швидкий та надійний монтаж
 • можливість при необхідності демонтажу натяжної стелі та повторної її установки (у разі затоплення, наприклад)
 • будь-який колір та фактура полотна
 • гарантія 10-12 років

ПОРІВНЯННЯ стелі зі вставкою та безщілинні FIXO:

Технологія безщілинна натяжна стеля була розроблена значно пізніше стандартної гарпунної системи типу Barrissol, але вона швидко набуває популярності. Завдяки відсутності технологічної щілини між натяжною стелею і стіною, безщілинні стелі більше цінуються серед клієнтів, хоч і коштують трошки дорожче за стандартні.

Стандартні натяжні стелі складаються з:
 • плівки ПВХ будь-якої фактури
 • металевий або пластиковий профіль, який кріпиться до стіни шурупами (кожні 30-40 см - нещільності все одно закриваються заглушкою)
 • гарпуну, який приварюється до плівки
 • пластикової заглушки 1,2 см - видима по периметру стелі (може бути в колір стелі або біла)

натяжна стеля із заглушкою - вид в розрізі

натяжна стеля із заглушкою - вид в розрізі


Безщілинні натяжні стелі також складаються з:
 • плівки ПВХ вибраної фактури
 • алюмінієвий профіль - кріпиться до стіни шурупами (кожні 10 см - для щільного прилягання)
 • гарпун, приклеєний до плівки

вид у розрізі профіль та гарпун - стик безщілинної стелі зі стіною

вид у розрізі профіль та гарпун - стик безщілинної стелі зі стіною


І у зв'язку з відсутністю щілини, ця технологія не вимагає жодних пластикових заглушок. Ви отримуєте ідеально рівний і непомітний стик у місці прилягання натяжної стелі до стіни.

Безщілинні натяжні стелі З ПЛИТКОЮ.

І ще один незаперечний плюс безщілинних натяжних стель – при кріпленні до плитки. У санвузлах не прийнято використовувати багети по периметру, тому в 99% випадків стик натяжної стелі та стіни буде добре видно. Тому вкрай бажано виключити заглушку по периметру стелі, тоді вам на допомогу прийдуть безщілинні натяжні стелі.

стик безщілинна натяжна стеля та плитка на стіні

стик безщілинна натяжна стеля та плитка на стіні

рельєфна плитка з натяжною стелею

рельєфна плитка з натяжною стелею


Как правильно укладывать плитку под натяжной потолок читайте здесь. Эта фишка поможет вам сэкономить кучу денег и нервов.

Натяжні стелі З РЕЛЬЄФНОЮ стіною.

Якщо у вас на стіні 3Д-панелі, рельєфна плитка, декоративна цегла або інша фактурна поверхня, то з цього боку краще використовувати тіньове або ширяюче примикання натяжної стелі. У такому випадку стик натяжної стелі не виглядатиме криво, сам стик буде прихований у невеликій ніші.

натяжна стеля з цегляною стіною

натяжна стеля з цегляною стіною

стик натяжної стелі з 3д-панелями

стик натяжної стелі з 3д-панелями


Безщілинні стелі З ГІПСОКАРТОНОМ.

Іноді натяжні стелі стикуються з гіпсокартонним коробом, тут дуже важлива відсутність заглушок по периметру. Особливо якщо гіпсокартон та натяжна стеля з'єднуються в один рівень, тоді вставка по контуру зіпсує будь-який інтер'єр.

безщілинне кріплення до гіпсокартону по колу

безщілинне кріплення до гіпсокартону по колу

натяжна стеля врівень з гіпсокартоном стик

натяжна стеля врівень з гіпсокартоном стик


На фото спеціально сфотографовано недозастебнуте полотно – щоб чітко було зрозуміло, де натяжна стеля, а де починається гіпсокартонна частина. У разі встановлення натяжної стелі в гіпсокартонний короб прямокутний або криволінійний, дуже хочеться щоб не було жодних заглушок по периметру ідеально рівної стелі - тоді на допомогу приходять безщілинні натяжні стелі.

Чи потрібні Багети під натяжною стелею?

Ні, багети за натяжною стелею не потрібні. Вони можуть зіпсувати будь-який сучасний інтер'єр та всю ідею швидкого монтажу стель. Технічно закривати з'єднання натяжного полотна зі стіною не потрібно, у прихованій системі монтажу це і так виглядає відпадно.
натяжна стеля з багетом за контуром

натяжна стеля з багетом за контуром


Якщо ж ви плануєте широкі багети як декор, тоді вибирайте краще плоскі дизайни, щоб кріпилися в основному на стіну, а до натяжної стелі лише злегка торкалися. На фото вище - це напівпрозора стеля зі світлодіодною стрічкою за полотном і плоскі стельові плінтуси по периметру короба. Єдиний нюанс в цьому випадку - не слухайте поради "друзів", що натяжні стелі встановлюють в самому кінці ремонту! Саме в вашому випадку (з багетами), натяжні стелі повинні бути встановлені до поклейки багетів. Процес відбувається за таким сценарієм: спочатку ставлять натяжну стелю, потім клеять багети, а аж потім клеять шпалери під багетами.

Ціна на безщільні натяжні стелі:

ДОВЖИНА: м
ШИРИНА: м

СТИК зі стіною:

   FIXO безщілинна

   Економ із заглушкою


Світильники: шт.

Кути: шт.


Ціни актуальні на

Переваги безщільних натяжних стель.

Хоча все відмінно видно на фотографіях, було вирішено зробити структурований перелік переваг і недоліків двох видів кріплень натяжних стель. Наші консультанти-замірники за вашим бажанням готові показати вам в реальності зразки кріплень у вас на об'єкті або у нас в офісі.

Переваги безщілинної і щілинної системи кріплення натяжних стель:
Шпательна гарпунна система Безщільна гарпунна система "Мир потолков"
1. Величезна кількість компаній виробляють монтаж. 1. Рівний стик по периметру стелі.
2. Монтажники невисокої кваліфікації. 2. Відсутність щілин
3. Швидкий і якісний монтаж. 3. Відсутність маскувальних вставок.
4. Можливий демонтаж 4. Можливість монтажу криволінійних конструкцій.
5. Багаторазовий демонтаж стелі.
6. Швидкий і якісний монтаж.
7. Прекрасно виглядає при комбінації з гіпсокартоном.


Недоліки безщілинної і щілинної системи кріплення натяжних стель:
Шпательна гарпунна система Безщільна гарпунна система "Мир потолков"
1. По периметру стелі утворюється щілина - необхідне застосування маскувальної вставки 1. Необхідні висококваліфіковані монтажники.
2. Маскувальна вставка, як правило, або білого, або чорного кольору, яку навіть якщо пофарбувати, важко підібрати колір. 2. Такі стельові системи представлені малою кількістю компаній на ринку, при обслуговуванні необхідно звертатися тільки в компанію, що виробляла монтаж.
3. Дуже складний демонтаж стелі.
4. Криволінійні відрізки складаються і безлічі прямолінійних шматків.
5. Складність при демонтажі.
6. Виділяються нерівності стін.


Телефонуйте, давайте зустрінемося і ви зможете особисто ознайомитися, подивитися і помацати два варіанти натяжних стель, а вже потім приймати рішення про вибір.

Стаття захищена законом України, "Про захист авторських прав" і є інтелектуальною власністю автора. Використання як статей цілком, так і її окремих абзаців, без дозволу Автора, є кримінально караним діянням. Всі статті захищені системою депонування - при передруці посилання на mirpotolkov.com.ua обов'язкове.

Відео натяжні стелі FIXOПитання-відповідь:

► Що таке безщілинні натяжні стелі FIXO?

Поняття безщільні стелі відноситься саме до кріплення стелі. Зазвичай натяжні стелі по периметру обробляються пластиковою вставкою 1,5 см, яка видима після монтажу. Безщільна система кріплення FIXO - нами розроблена технологія, при якій натяжна стеля щільно притискається до стіни без будь-яких зазорів і не потрібні ніякі гумові вставочки. Виглядає зовні як пофарбована стеля з ідеальним стиком стелі і стіни.► У чому переваги безщільних стель FIXO?

Крім ідеального зовнішнього вигляду, безщільні натяжні стелі FIXO мають ряд технологічних переваг. Вони легко демонтуються і встановлюються повторно, не пошкоджуючи настінне покриття. Є ціла лінійка різних профілів FIXO, які допомагають реалізувати дизайнерські рішення: світлові лінії, вбудовані карнизи в стелю, ніші зі світильниками та багато іншого. Монтаж стель FIXO може здійснити тільки висококваліфікований фахівець, ви відразу відсікаєте непрофесіоналів.► Чи є недоліки у безщілинних стель FIXO?

Як у будь-якого товару, у наших натяжних стель теж можна знайти недолік або особливість. Безщілинні натяжні стелі FIXO можна купити тільки у нас або у наших дилерів. Зате ви точно будете знати, виробника вашої стелі, отримаєте реальні гарантії серйозної організації.Вам буде також цікаво: