МИР ПОТОЛКОВ
Київ, Софіївська Борщагівка
ул. Чубинського 2

RU UA

ДВОРІВНЕВА НАТЯЖНА СТЕЛЯ


Дворівневі натяжні стелі - це два рівня плівки, перепад між якими - це металевий профіль білого або чорного кольору. Висота перепаду між двома рівнями стелі може бути 1-9 см. Дворівнева натяжна стеля без гіпсокартону на стику рівнів має місце для підсвітки LED.

Натяжні стелі в два рівня

Сьогодні дворівневу натяжну стелю можна легко зробити без гіпсокартону. Продумана конструкція стелі змінює геометрію приміщення і настрій в кімнаті, зонує простір. Якщо Ви ще не стали щасливим володарем дворівневої натяжної стелі - поспішайте її замовити, адже такий дизайн підкреслить форму приміщення, поділить на функціональні зони та допоможе підсвітити. Тепер не потрібно витрачати купу часу та грошей на шпаклівку, грунтовку і фарбування стелі. І взагалі, дворівнева натяжна стеля - це практично, стильно і сучасно.

підсвітка дворівневої натяжної стелі

підсвітка дворівневої натяжної стелі

перепад натяжної стелі в ванній

перепад натяжної стелі в ванній

дворівневий перепад для шторної ніші

дворівневий перепад для шторної ніші

глянцева дворівнева натяжна стеля з LED

глянцева дворівнева натяжна стеля з LED

дворівнева стеля з підсвіткою

дворівнева стеля з підсвіткою

натяжна стеля в два рівня без гіпсокартону

натяжна стеля в два рівня без гіпсокартону

дворівнева чорно-біла натяжна стеля

дворівнева чорно-біла натяжна стеля

дворівневі натяжні стелі ідеї

дворівневі натяжні стелі ідеї

дворівнева стеля без гіпсокартону

дворівнева стеля без гіпсокартону

опуск частини натяжної стелі

опуск частини натяжної стелі

натяжна стеля в два рівні в дитячій

натяжна стеля в два рівні в дитячій

глянцево-матова дворівнева стеля

глянцево-матова дворівнева стеля

зонування дворівневої стелі

зонування дворівневої стелі

дворівнева стеля з поличкою

дворівнева стеля з поличкою


Швидкість монтажу, довговічність служби, десятирічна гарантія і чистота після монтажних робіт були належним чином оцінені мільйонами щасливих володарів натяжних стель.

МОНТАЖ дворівневі стелі без гіпсокартону

Установка дворівневої натяжної стелі відбувається повністю без гіпсокартону. Вам не потрібно якось готувати бетонну стелю. Етапи монтажу:
 • Монтаж дворівневого профіля МП3 до бетонної стелі на металеві куточки
 • Кріплення пристінного профілю МП1 до стін по периметру приміщення
 • Встановлюємо платформи під світильники
 • Монтуємо два рівня плівки. Технічно вони повністю незалежні, тому порядок верхнього та нижнього рівня може бути будь-який
 • Кріпимо світильники в посадочні місця, додаємо LED стрічки на стик рівнів стелі
монтаж дворівневого профілю та пристінного

монтаж дворівневого профілю та пристінного

дворівневий перепад між двома рівнями

дворівневий перепад між двома рівнями

LED підсвітка рівня з чорним розсіювачем

LED підсвітка рівня з чорним розсіювачем

шторна ніша з профілем МП3

шторна ніша з профілем МП3


Натяжна стеля дворівнева - це кілька окремо змонтованих полотен на різних рівнях (висотах), які створюють завершену композицію. Вибираючи форму стелі, зверніть увагу, що в нашій технології стеля не буде перегинатися з одного рівня на інший. Це буде два рівня натяжного полотна, а вертикальна поверхня - це буде металевий фарбований профіль: білого або чорного кольору (можливі ще варіанти). Тому технічно якісь скруглені форми ми не зможемо створити. Але зараз в дизайні популярні саме прямолінійні конструкції.

дворівнева натяжна стеля зі смугами які світяться

дворівнева натяжна стеля зі смугами які світяться

натяжна стеля дворівнева з підсвіткою

натяжна стеля дворівнева з підсвіткою

натяжна стеля та натяжна стіна з фотодруком

натяжна стеля та натяжна стіна з фотодруком

дворівнева натяжна стеля з фотодруком

дворівнева натяжна стеля з фотодруком

двокольорова натяжна стеля в два рівні

двокольорова натяжна стеля в два рівні

сучасна дворівнева натяжна стеля

сучасна дворівнева натяжна стеля

дворівнева натяжна стеля з поличкою

дворівнева натяжна стеля з поличкою

підсвітка дворівневої стелі

підсвітка дворівневої стеліНа сьогоднішній день більшість людей вже знайоме з багаторівневими стелями гіпсокартонними. Багато у себе вдома такі мають. Багаторівнева стеля допомагає поділити приміщення на функціональні зони з центральним і локальним освітленням. Також складна конструкція стелі дозволяє візуально вирівняти геометрію стін, витягнуті приміщення зробити квадратними, а п'яти- або шестикутні зробити візуально прямокутними. Використовуючи у себе дворівневі стелі, можна отримати конструкції з прихованим освітленням LED, яке може бути декоративним або ж виконувати функцію світла для вечері, для перегляду телевізора або ж просто нічника.

Плюси та мінуси дворівневих стель

Точно такі ж конструкції, як з гіпсокартону, можна виконати з полотен натяжних стель. Однак, у порівнянні з гіпсокартонними, дворівневі натяжні стелі будуть мати цілий ряд переваг і позитивних відмінностей:

 • Можливість не опускати стелю на все приміщення, а зробити нижчий рівень там, де необхідно прокласти вентканал чи іншу технічну деталь
 • Можна обирати колір профілю на стику двох рівнів стелі
 • Доступні різні фактури стель та кольори
 • Можна регулювати висоту перепаду між двома рівнями від 1 до 9 см
 • Можна додати підсвітку на стику дворівневої стелі
 • Зонування приміщення за допомогою дворівневих конструкцій
 • Можливість зробити шторну нішу з підсвіткою та без з допомогою дворівневого профіля МП3
 • Унікальна для натяжних стель опція - дворівнева стеля з поличкою, як в гіпсокартоні, але БЕЗ гіпсокартона

Серед особливостей дворівневих натяжних стель можна назвати:
- неможливість криволінійних конструкцій та форм
- неможливість зробити перепад між рівнями більше 10 см, але він й не потрібний

В які приміщення підходять дворівневі стелі:

 • Перш за все, такі стелі підійдуть там, де вже виконано ремонт приміщення, але при цьому хочеться внести новизну в інтер'єр
 • Вкрай зручно використання дворівневих натяжних стель у випадках, коли необхідно дуже швидко провести ремонт стелі
 • Для приміщень, в яких хочеться добитися виняткової оригінальності, адже кожна дворівнева натяжна стеля практично неповторна.
 • Для приміщень, де дворівневість обумовлена ​​необхідністю. Наприклад, приховати вентканал на стелі або візуально вкоротити довгу кімнату з допомогою дроблення стелі.
 • Для приміщень, де потрібене приховане світло LED або просто хочеться його зробити.

Ціна на дворівневу натяжну стелю.

На калькуляторі ви можете дізнатися приблизну ціну вашої дворівневої стелі. остаточна ціна на дворівневу натяжну стелю розраховується індивідуально для кожної конкретної стелі. Тому що вартість складної дворівневої стелі складається з ціни окремо взятих полотен, плюс вартість каркаса - переходу між рівнями.


ДОВЖИНА: м

ШИРИНА: м


Перепад рівней:м. пог.

Світильники: шт.

Кути на верхньому рівні: шт.Так як форма нижнього і верхнього рівня не завжди збігається, для максимально точного прорахунку в калькулятор потрібно ввести довжину перегину між двома рівнями, а також кількість кутів у формі верхнього рівня. Розрахунок вартості дворівневої стелі виконується нашими менеджерами абсолютно безкоштовно, тому Ви можете нам зателефонувати, приїхати в офіс або викликати нашого замірника. Таким чином, Ви дізнаєтеся точну вартість вашої стелі, терміни реалізації та інші ваші запитання.

✅ Дворівневий перехід стелі 950 грн/м. пог.
✅ Дворівнева стеля з LED від 1300 грн/м. пог.
✅ Монтаж світильника + платформа від 300 грн/шт.
✅ Монтаж до плитки від 150 грн/м. пог.

Переваги дворівневих натяжних стель:

1. Швидка установка. При створенні дворівневих натяжних стель не потрібно після монтажу їх шпаклювати, затирати і фарбувати. Все відбувається значно швидше, ніж зі звичним гіпсокартоном. Вам залишається тільки подзвонити в серйозну організацію і викликати замірника. Насправді не кожна фірма береться за монтаж дворівневих натяжних стель, тому що така робота вимагає більше знань в геометрії, для цього недостатньо просто вміти монтувати профіль і натягувати плівку. Чим складніше форма вашої стелі, тим ретельніше потрібно все розмічати і продумати перед монтажем.

2. Чистий монтаж. Як вже говорилося вище, така стеля не вимагає роботи маляра, тому у вас вдома не будуть змішувати фарбу і терти шпаклівку, що позбавляє від великої кількості пилу. Звісно перед монтажем дворівневої натяжної стелі, вам все одно варто накрити меблі плівкою.

3. Комбінування кольорів. Вибираючи натяжні стелі для створення багаторівневих конструкцій, ви можете сміливо комбінувати темні і світлі відтінки, не боячись, що лінія стику може бути не ідеальною. У випадку з фарбуванням гіпсокартонних конструкцій, дуже складно зробити чіткий і рівний перехід між двома контрастними кольорами в різних рівнях, тому гіпсокартонні дворівневі стелі, як правило, одного кольору, частіше білого. З приходом дворівневих натяжних стель, з'явилася можливість робити один рівень темного відтінку, а другий світлого, і лінія стику буде ідеально рівною.

4. Використання різних фактур. Це неповторна властивість в дворівневих натяжних стелях - можливість створення різних рівнів стелі з різними фактурами. Ви можете не просто отримати комбінацію глянцево-матової стелі або чорно-білої, а й зробити один ярус з зірками, другий з підсвічуванням, а третій з фотодруком. Такого не дозволяє створити жодна інша технологія виготовлення стель.

5. Зонування простору. Ви можете виділити різні функціональні зони в одному приміщенні не тільки рівнями, але і різними фактурами і відтінками стелі. Це відкриває масу можливостей, особливо зараз, коли в моді відкриті планування, кімнати-студії, розсувні перегородки і динамічна трансформація простору, в залежності від часу доби або зміни настрою. Ви можете створити зоряне небо в зоні спальні, глянцева стеля в зоні кухні і рівень з фотодруком над зоною відпочинку. Дворівневі натяжні стелі - це просто неповторна технологія, яка змінює уявлення про дизайн квартир вцілому.

6. Підсвітка за плівкою. Головною відмінністю натяжних дворівневих систем від гіпсокартонних є можливість створення підсвітки LED за плівкою. Це не просто прихована стрічка світлодіодів по периметру короба, це цілий рівень стелі, який горить денним світлом. Це створюється шляхом рівномірного розміщення світлодіодних стрічок за напівпрозорою плівкою - таке не під силу для гіпсокартонних конструкцій.

7. Необмежена кількість форм. Як і з гіпсокартоном, дворівневі натяжні стелі дозволять вам створити велику кількість нестандартних форм, які візуально змінять простір.

8. Можливість 3D - конструкцій. На відміну від гіпсокартону, за допомогою натяжної стелі можна створювати і об'ємні форми, а не тільки рівні в різних площинах. Це можуть бути 3Д-форми що перетікають: конуси, воронки, опуклі і увігнуті, хвилі на натяжній стелі.

дворівнева натяжна стеля зонує приміщення

дворівнева натяжна стеля зонує приміщення

прямокутна дворівнева натяжна стеля

прямокутна дворівнева натяжна стеляА ось сучасний варіант дворівневої натяжної стелі - вище на фото. Тут немає ніяких явних конструкцій, просто є необхідність зонування простору і приховування комунікацій за натяжною стелею. Тому частина стелі в кімнаті-студії опускають за допомогою дворівневого профілю для натяжних стель і ви отримуєте сучасний інтер'єр швидко, якісно, ​​ідеально рівно і на довгі-довгі роки.

Види дворівневих стель (фото):

1. Обидва рівня натяжної стелі з глянцевої плівки - гарне рішення для вітальні. З технологією натяжних стель ви можете поєднувати і світлі, і контрастні кольори для створення декількох рівнів стелі.
Поєднання двох рівнів з лакової плівки зробить Вашу стелю оригінальним і неповторним. При монтажі двухровневої стелі, спочатку плівка натягується на верхній ярус, а потім на нижній. Так само як і з гіпсокартоном - необхідно спочатку скрутити металевий каркас з профілів. Але для натяжних стель каркас більш легкий - тільки по периметру. В випадку з гіпсокартоном - потрібно через кожні 40 см щоб проходив профіль, тому дворівневі натяжні стелі створюються швидше, а виглядають значно ефектніше.

2. Трирівнева натяжна стеля з підсвічуванням і фотодруком. Навіть такої складності натяжну стелю стало можливо створити з сміливої задумки дизайнера та перетворити в реальний об'єкт.

3. Комбінована біла матова і глянцева дворівнева натяжна стеля та ще й з підсвічуванням LED по контуру - цікаво буде виглядати і в залі, і кухні, і в спальні.

4. Дворівневий матовий натяжна стеля в поєднанні із зоряним небом на синьому глянцевому полотні. Такий варіант стелі був використаний в спальні.
дворівнева натяжна стеля з зірками

дворівнева натяжна стеля з зірками

коричневий сатин та біла матова стеля

коричневий сатин та біла матова стеляНа початку монтується дворівневий каркас зі спеціального алюмінієвого профілю. Ви можете не хвилюватися: конструкція міцна і надійна. Потім на більшу частину кімнати (перший рівень стелі) натягується біла матова натяжна стеля, а вставка плівки що світиться посередині, яка є другим рівнем - це синя глянцева стеля з зірками.

Дуже важливий прорив в області натяжних стельових систем стався, коли з'явилася БЕЗЩІЛИННА СИСТЕМА МОНТАЖУ. З таким способом кріплення можна сконструювати дворівневі і трирівневі натяжні стелі. При цьому Ви отримаєте абсолютно унікальну багаторівневу стелю, копії якої не буде ні у кого і ніде.

Відео про дворівневі натяжні стелі - тут використаний новий профіль від компанії МИР ПОТОЛКОВ, який дозволяє досягти ідеального перегину плівки без будь-яких хвиль. Результат вражає - обов'язково подивіться ролик.

В кінці монтуються світильники і люстри. Різні рівні натяжної стелі можуть бути виконані з плівок різних за фактурою. Наприклад, поєднання матової фактури з лаковою створить стелю з родзинкою. Велика частина стелі буде традиційно матова (на ній не буде видно, що це натяжна стеля) і невелика надбудова (другий рівень) з лакової плівки додасть особливість вашому приміщенню.

А також спеціально для Вас зроблений віртуальний помічник підбору кольору, де дуже просто підібрати колір, заглянувши в майбутнє, і побачивши фото багаторівневих натяжних стель.

Етапи створення дворівневих натяжних стель:


Точно так само як і з гіпсокартонною стелею, для виконання дворівневого натяжної стелі спочатку потрібно виконати наступні етапи робіт:
1. Ескіз. Намалювати ескіз натяжної стелі в масштабі, по можливості креслення в сантиметрах. Іноді розмітку майбутньої стелі зручніше зробити не в програмі AutoCAD, а прямо на об'єкті на базовій стелі, олівчиком. Для того що б легше було заздалегідь уявити майбутній масштаб стелі.

2. Розташування світильників. Після цього потрібно затвердити схему розташування світильників в площині натяжної стелі.

3. Розбиття на складові. Ескіз багаторівневої натяжної стелі розбивають на прості елементи, однорівневі складові.

4. Створення каркасу. На виробництві виготовляють алюмінієвий каркас майбутнього натяжної стелі, по-елементно. Потім каркас частково розбирають, що б була можливість доставити на об'єкт і оперативно зібрати.

5. Складання на об'єкті. Наступний етап власне складання дворівневого натяжної стелі на об'єкті. Складний багаторівневий алюмінієвий каркас натяжної стелі кріпитися до стелі та стін.

6. Монтаж плівки. Після цього натягуються окремо, всі полотна натяжної стелі.

прямокутна дворівнева натяжна стеля

прямокутна дворівнева натяжна стеля

монтаж дворівневої натяжної стелі

монтаж дворівневої натяжної стелі7. Встановлення світильників. На останньому етапі натяжної стелі монтуються освітлювальні прилади люстри, світильники, тощо.

Завдяки такій схемі монтажу складних натяжних стель досягається виняткова чистота процесу і швидкість перетворення інтер'єру. А ще наша організація, монтуючи дворівневу натяжну стелю, бере на себе відповідальність за збереження стін і підлоги приміщення. Так що ви отримаєте не тільки оригінальну стелу, а й чудовий сервіс.

Стаття захищена законом України, "Про захист авторських прав" і є інтелектуальною власністю автора. Використання як статей цілком, так і її окремих абзаців, без дозволу Автора, є кримінальним злочином. Всі статті захищені системою депонування - при передруці посилання на mirpotolkov.com.ua обов'язкове.