МИР ПОТОЛКОВ
Київ, Софіївська Борщагівка
ул. Чубинського 2

RU UA

ДВОРІВНЕВІ НАТЯЖНІ СТЕЛІ.

Натяжні стелі в два рівня.

З появою дворівневих натяжних стель почалися часи, коли багаторівневі конструкції на стелі можна виготовити БЕЗ гіпсокартону. Тепер для створення такої стелі не потрібно витрачати купу часу на шпаклівку, грунтовку і фарбування стелі. І взагалі, дворівнева натяжна стеля - це стильно і сучасно, модно і ефектно.
Сьогодні багаторівневу натяжну стелю можна легко зробити без гіпсокартону. Продумана конструкція стелі змінює геометрію приміщення і настрій в кімнаті, зонує простір. Якщо Ви ще не стали щасливим володарем дворівневої натяжної стелі - поспішайте його замовити, адже таке неординарне придбання запам'ятовується, та стане родзинкою нової квартири, викличе захват і компліменти на адресу нового ремонту.

дворівневий натяжна стеля зі смугами які світяться

дворівневий натяжна стеля зі смугами які світяться


вигнутий дворівнева натяжна стеля

дворівневий натяжна стеля з напівколами білим та чорним


Про дворівневі натяжні стелі.

Швидкість монтажу, довговічність служби, десятирічна гарантія і чистота після монтажних робіт були по достоїнству оцінені мільйонами щасливих володарів натяжних стель. І з кожним роком кількість задоволених власників стель тільки зростає. Тепер настав час практично кожному оцінити можливості дворівневих стель.

процес і результат дворівнева натяжна конструкція

процес і результат дворівнева натяжна конструкція


Натяжна стеля багаторівнева - це кілька окремо змонтованих полотен на різних рівнях (висотах), які створюють завершену композицію. Вибираючи форму стелі, зверніть увагу, що плівка буде перегинатися від одного рівня до іншого, тому дуже складно гарно зробити прямі кути, в кутах плівка може зморщуватися. Тому найчастіше кути роблять злегка округленими, навіть прямокутня дворівнева натяжна стеля буде з округленими кутами.

перегин дворівневої натяжної стелі

перегин дворівневої натяжної стелі


На сьогоднішній день більшість людей вже знайоме з багаторівневими стелями гіпсокартонними. Багато у себе вдома такі мають. Багаторівнева стеля допомагає поділити приміщення на функціональні зони з центральним і локальним освітленням. Також складна конструкція стелі дозволяє візуально вирівняти геометрію стін, витягнуті приміщення зробити квадратними, а п'яти- або шестикутні зробити візуально прямокутними. Використовуючи у себе дворівневі стелі, можна отримати конструкції з прихованим освітленням LED, яке може бути декоративним або ж виконувати функцію світла для вечері, для перегляду телевізора або ж просто нічника.

в кутах форма стелі повинна бути округлена

в кутах форма стелі повинна бути округлена


чорно-біла натяжна стеля в два рівня

чорно-біла натяжна стеля в два рівня


схема установки дворівневої натяжної стелі

схема установки дворівневої натяжної стелі


Точно такі ж конструкції, як з гіпсокартону, можна виконати з полотен натяжних стель. Однак, у порівнянні з гіпсокартонними, багаторівневі натяжні стелі будуть мати цілий ряд переваг і позитивних відмінностей:

Близько 200 варіантів кольорів і фактур плівок.

Зовнішня оригінальність і незрівнянна естетика стелі.

Захист від затоплення. Натяжна стеля може врятувати ваш будинок від серйозних фінансових проблем внаслідок затоплення сусідами.

Можливість часткового демонтажу полотен. Наприклад, якщо потрібно дістатися до проводки, захованої за поверхнею натяжної стелі.

Швидкість монтажу. Дворівневу натяжну стелу можна змонтувати за 1 день з установкою світильників і люстр.

дворівневий натяжна стеля в дитячій

дворівневий натяжна стеля в дитячій


короб з натяжної стелі на кухні і глянцева посередині

короб з натяжної стелі на кухні і глянцева посередині


Для яких приміщень підійдуть дворівневі натяжні стелі?
- Перш за все, такі стелі підійдуть там, де вже виконано ремонт приміщення, але при цьому хочеться внести новизну в інтер'єр.

- Вкрай зручно використання дворівневих натяжних стель у випадках, коли необхідно дуже швидко провести ремонт стелі.

- Для приміщень, в яких хочеться добитися виняткової оригінальності, адже кожна дворівнева натяжна стеля практично неповторна.

- Для приміщень, де дворівневість обумовлена ​​необхідністю. Наприклад, приховати вентканал на стелі або візуально вкоротити довгу кімнату з допомогою дроблення стелі.

- Для приміщень, де потрібене приховане світло LED або просто хочеться його зробити.

Ціна на дворівневу натяжну стелю.

На калькуляторі ви можете дізнатися приблизну ціну вашої дворівневої стелі. остаточна ціна на дворівневу натяжну стелю розраховується індивідуально для кожної конкретної стелі. Тому що вартість складної багаторівневої стелі складається з ціни окремо взятих полотен, плюс вартість каркаса - переходу між рівнями.


ДОВЖИНА: м

ШИРИНА: м


Перепад рівней:м. пог.

Світильники: шт.

Кути на верхньому рівні: шт.ціни актуальні на

Так як форма нижнього і верхнього рівня не завжди збігається, для максимально точного прорахунку в калькулятор потрібно ввести довжину перегину між двома рівнями, а також кількість кутів у формі верхнього рівня. Розрахунок вартості дворівневої стелі виконується нашими менеджерами абсолютно безкоштовно, тому Ви можете нам зателефонувати, приїхати в офіс або викликати нашого замірника. Таким чином, Ви дізнаєтеся точну вартість вашого стелі, терміни реалізації та інші ваші запитання.

Переваги дворівневих натяжних стель:

1. Швидка установка. При створенні дворівневих натяжних стель не потрібно після монтажу їх шпаклювати, затирати і фарбувати. Все відбувається значно швидше, ніж зі звичним гіпсокартоном. Вам залишається тільки подзвонити в серйозну організацію і викликати замірника. Насправді не кожна фірма береться за монтаж дворівневих натяжних стель, тому що така робота вимагає більше знань в геометрії, для цього недостатньо просто вміти монтувати профіль і натягувати плівку. Чим складніше форма вашої стелі, тим ретельніше потрібно все розмічати і продумати перед монтажем.

2. Чистий монтаж. Як вже говорилося вище, така стеля не вимагає роботи маляра, тому у вас вдома не будуть змішувати фарбу і терти шпаклівку, що позбавляє від великої кількості пилу. Звісно перед монтажем дворівневої натяжної стелі, вам все одно потрібно накрити меблі плівкою.

3. Комбінування кольорів. Вибираючи натяжні стелі для створення багаторівневих конструкцій, ви можете сміливо комбінувати темні і світлі відтінки, не боячись, що лінія стику може бути не ідеальною. У випадку з фарбуванням гіпсокартонних конструкцій, дуже складно зробити чіткий і рівний перехід між двома контрастними кольорами в різних рівнях, тому гіпсокартонні дворівневі стелі, як правило, одного кольору, частіше білого. З приходом дворівневих натяжних стель, з'явилася можливість робити один рівень темного відтінку, а другий світлого, і лінія стику буде ідеально рівною.

4. Використання різних фактур. Це неповторна властивість в дворівневих натяжних стелях - можливість створення різних рівнів стелі з різними фактурами. Ви можете не просто отримати комбінацію глянцево-матової стелі або чорно-білої, а й зробити один ярус з зірками, другий з підсвічуванням, а третій з фотодруком. Такого не дозволяє створити жодна інша технологія виготовлення стель.

5. Зонування простору. Ви можете виділити різні функціональні зони в одному приміщенні не тільки рівнями, але і різними фактурами і відтінками стелі. Це відкриває масу можливостей, особливо зараз, коли в моді відкриті планування, кімнати-студії, розсувні перегородки і динамічна трансформація простору, в залежності від часу доби або зміни настрою. Ви можете створити зоряне небо в зоні спальні, глянцева стеля в зоні кухні і рівень з фотодруком над зоною відпочинку. Дворівневі натяжні стелі - це просто неповторна технологія, яка змінює уявлення про дизайн квартир вцілому.

6. Підсвітка за плівкою. Головною відмінністю натяжних дворівневих систем від гіпсокартонних є можливість створення підсвітки LED за плівкою. Це не просто прихована стрічка світлодіодів по периметру короба, це цілий рівень стелі, який горить денним світлом. Це створюється шляхом рівномірного розміщення світлодіодних стрічок за напівпрозорою плівкою - таке не під силу для гіпсокартонних конструкцій.

7. Необмежена кількість форм. Як і з гіпсокартоном, рівневі натяжні стелі дозволять вам створити будь-які нестандартні форми, які візуально змінять простір. Форма може бути найрізноманітнішою: кола, овали, хвилі, хмари, півкола і навіть квітка на стелі.

8. Можливість 3D - конструкцій. На відміну від гіпсокартону, за допомогою натяжної стелі можна створювати і об'ємні форми, а не тільки рівні в різних площинах. Це можуть бути 3Д-форми що перетікають: конуси, воронки, опуклі і увігнуті, хвилі на натяжній стелі.

дворівневий натяжна стеля монтаж

опускаємо стелю і закриваємо комунікації за допомогою дворівневого профілю для натяжних стель


незвичайна овальна дворівнева натяжна стеля

незвичайна овальна дворівнева натяжна стеля


прихований вентканал в натяжній стелі нижнього рівня

прихований вентканал в натяжній стелі нижнього рівня


А ось сучасний варіант дворівневої натяжної стелі - вище на фото. Тут немає ніяких явних конструкцій, просто є необхідність зонування простору і приховування комунікацій за натяжною стелею. Тому частина стелі в кімнаті-студії опускають за допомогою дворівневого профілю для натяжних стель і ви отримуєте сучасний інтер'єр швидко, якісно, ​​ідеально рівно і на довгі-довгі роки.

Види багатоярусних стель (фото):

1. Обидва рівня натяжної стелі з глянцевої плівки - гарне рішення для вітальні. З технологією натяжних стель ви можете поєднувати і світлі, і контрастні кольори для створення декількох рівнів стелі.


Поєднання двох рівнів з лакової плівки зробить Вашу стелю оригінальним і неповторним. При монтажі двухровневої стелі, спочатку плівка натягується на верхній ярус, а потім на нижній. Так само як і з гіпсокартоном - необхідно спочатку скрутити металевий каркас з профілів. Але для натяжних стель каркас більш легкий - тільки по периметру. В випадку з гіпсокартоном - потрібно через кожні 40 см щоб проходив профіль, тому дворівневі натяжні стелі створюються швидше, а виглядають значно ефектніше.2. Трирівнева натяжна стеля з хвилями, підсвічуванням і фотодруком. Навіть такої складності натяжну стелю стало можливо створити з сміливої задумки дизайнера та перетворити в реальний об'єкт.

багаторівнева натяжна стеля

А так виглядає каркас для багаторівневої стелі, на який потім натягуються плівки різних фактур і кольорів:

монтаж багаторівневої натяжної стелі

3. Комбінована біла матова і глянцева дворівнева натяжна стеля та ще й з підсвічуванням LED по контуру - цікаво буде виглядати і в залі, і кухні, і в спальні.

натяжна стеля в два рівня

4. Дворівневий матовий натяжна стеля в поєднанні із зоряним небом на синьому глянцевому полотні. Такий варіант стелі був використаний в дитячій кімнаті.
дворівнева стеля з зірками

На початку монтується дворівневий каркас зі спеціального алюмінієвого профілю. Ви можете не хвилюватися: конструкція міцна і надійна. Потім на більшу частину кімнати (перший рівень стелі) натягується біла матова натяжна стеля, а вставка плівки що світиться посередині, яка є другим рівнем - це синя глянцева стелястеля з зірками..

Дуже важливий прорив в області натяжних стельових систем стався, коли з'явилася БЕЗЩІЛИННА СИСТЕМА МОНТАЖУ. З таким способом кріплення можна сконструювати дворівневі і трирівневі натяжні стелі. При цьому Ви отримаєте абсолютно унікальну багаторівневу стелю, копії якої не буде ні у кого і ніде.

Відео про дворівневі натяжні стелі - тут використаний новий профіль від компанії МИР ПОТОЛКОВ, який дозволяє досягти ідеального перегину плівки без будь-яких хвиль. Результат вражає - обов'язково подивіться ролик.

В кінці монтуються світильники і люстри. Різні рівні натяжної стелі можуть бути виконані з плівок різних за фактурою. Наприклад, поєднання матової фактури з лаковою створить стелю з родзинкою. Велика частина стелі буде традиційно матова (на ній не буде видно, що це натяжна стеля) і невелика надбудова (другий рівень) з лакової плівки додасть особливість вашому приміщенню.
Эскиз
Ідеї ​​та форми для створення стелі дворівневої натяжної можна підглянути тут

А також спеціально для Вас зроблений віртуальний помічник підбору кольору, де дуже просто підібрати колір, заглянувши в майбутнє, і побачивши фото багаторівневих натяжних стель.

Етапи створення дворівневих натяжних стель:


Точно так само як і з гіпсокартонною стелею, для виконання дворівневого натяжної стелі спочатку потрібно виконати наступні етапи робіт:
1. Ескіз. Намалювати ескіз натяжної стелі в масштабі, по можливості креслення в сантиметрах. Іноді розмітку майбутньої стелі зручніше зробити не в програмі AutoCAD, а прямо на об'єкті на базовій стелі, олівчиком. Для того що б легше було заздалегідь уявити майбутній масштаб стелі.

2. Розташування світильників. Після цього потрібно затвердити схему розташування світильників в площині натяжної стелі.

3. Розбиття на складові. Ескіз багаторівневої натяжної стелі розбивають на прості елементи, однорівневі складові.

4. Створення каркасу. На виробництві виготовляють алюмінієвий каркас майбутнього натяжної стелі, по-елементно. Потім каркас частково розбирають, що б була можливість доставити на об'єкт і оперативно зібрати.

монтаж дворівневої натяжної стелі

5. Складання на об'єкті. Наступний етап власне складання дворівневого натяжної стелі на об'єкті. Складний багаторівневий алюмінієвий каркас натяжної стелі кріпитися до стелі та стін.

6. Монтаж плівки. Після цього натягуються окремо, всі полотна натяжної стелі.

7. Встановлення світильників. На останньому етапі натяжної стелі монтуються освітлювальні прилади люстри, світильники, тощо.

Завдяки такій схемі монтажу складних натяжних стель досягається виняткова чистота процесу і швидкість перетворення інтер'єру. А ще наша організація, монтуючи дворівневу натяжну стелю, бере на себе відповідальність за збереження стін і підлоги приміщення. Так що ви отримаєте не тільки оригінальну стелу, а й чудовий сервіс.

Варіанти дизайну дворівневих натяжних стель:Стаття захищена законом України, "Про захист авторських прав" і є інтелектуальною власністю автора. Використання як статей цілком, так і її окремих абзаців, без дозволу Автора, є кримінальним злочином. Всі статті захищені системою депонування - при передруці посилання на mirpotolkov.com.ua обов'язкове.

Ще про натяжні стелі: