МИР ПОТОЛКОВ
Київ, Софіївська Борщагівка
ул. Чубинського 2

RU UA

ДВОКОЛІРНІ НАТЯЖНІ СТЕЛІ. Комбіновані.

Нарешті, ми відповімо на численні запитання: а чи можна зробити двоколірну спаяну натяжну стелю? А чи бувають комбіновані натяжні стелі? А чи можна спаяти дві плівки різних кольорів або фактур в одну стелю? Відповідаємо: Так! Так! Так! Це стало можливо, більш того - дуже популярно – двоколірні натяжні стелі в тренді!

От же ви напевно вже, здогадалися, далі мова піде про багатокольорові комбинировані натяжні стелі, їх різновидах, можливостях, особливостях і колірних поєднаннях. Як у всіх явищ, у комбінованих стель є і свої переваги, і деякі недоліки (обмеження у використанні), але плюсів набагато більше! Що ж таке двоколірні натяжні стелі? Це спаяні кілька смуг плівки різного кольору в одну натяжну стелю, яка встановлюється в один рівень, але ефект візуальний виходить як у дворівневого і навіть багаторівневої стелі.

Нові можливості... і комбінації

Що ж ми отримуємо від подібних хитрощів, чи не простіше взяти відтінок плівки,який сподобався, та розтягнути на все приміщення? Виявляється, ні. Хочеться якогось затишку, краси, дизайнерського ідеї в своєму інтер'єрі. Однотонна глянцева стеля відмінно виглядає в невеликому приміщенні, наприклад, у ванній, туалеті, крихітному передпокою. Але, вітальня вимагає більшої уваги до свого оформлення, і більш креативного підходу. Та ще й велика площа одного кольору на стелі трохи дісгармонізірує простір, в якому підлога і стіни має дрібні деталі, а стеля як велика біла пляма. Його як мінімум хочеться розбити (розділити) поруч точкових світильників або невелику конструкцію з гіпсокартону по периметру.

Але навіщо нам зв'язуватися з гіпсокартоном, який робиться в 3 рази довше (3-4 дні в порівнянні з натяжною за 1 день), а зношується пофарбована стеля в 5 разів швидше. Та ще до того ж не завжди є можливість опускати стелю по висоті, адже не у всіх стелі мають 2,75 м, а є навіть і 2,5 м висотою, куди ж тут ще опускати ЛГК конструкції. У випадку з двобарвними натяжними стелями втрати висоти будуть практично непомітними, а ефект від глянцевої поверхні приведе вас у захват!

Як вибрати правильно форму стелі.

Незважаючи на свою однорівневість, та комбінації кольорів, натяжна стеля виглядає як дворівнева, тому і до вибору форми спайки полотен потрібно підійти серйозно. Яких форм може бути вставка другого кольору плівки на стелі?

Двоколірні натяжні стелі можуть бути:

Залежно від поєднання кольорів ви можете отримати абсолютно різний візуальний ефект в результаті. Одне і те ж приміщення може виглядати зовсім по-різному, якщо на стелі скомбінувати темну і світлу ділянку плівки. Найчастіше кольорові вставки на стелі якось поєднуються з кольоровими вставками на стінах і переходять в них. Так легко і просто можна візуально розділити кімнату на дві абсолютно окремі зони, якщо виділити частину кімнати на стінах і стелі іншим кольором.

Якщо завдання інші, то дизайн двокольорової стелі може допомогти також скорегувати пропорції занадто довгого і вузького приміщення, додати ширини кімнаті. Для того щоб візуально вкоротити і розширити довгу кімнату, потрібно пускати контрастний колір стелі не по периметру, а вздовж коротких стін, як би дроблячи приміщення по довжині. Ці горизонтальні лінії на стелі допоможуть зробити візуально квадратною, довгу кімнату.

темна смуга впаяна посередині стелі

темна смуга впаяна посередині стелі


В даному випадку темна смуга на стіні в спальні, переходить в таку ж смугу на стелі - чудовий ефект, підійде для більшості прямокутних приміщень. Ширину смуги іншого кольору в двоколірних стелях бажано прив'язувати до якихось елементів на стінах, або в розстановці меблів, або можливо до підлогового покриття. Тут потрібно окремо розглядати кожне конкретне приміщення, щоб точно визначити який вид двоколірних стель підійде по дизайну і формі.

Що стосується дизайну двоколірних натяжних стель, то необов'язково обмежувати себе тільки комбінацією кольорів. Все це можна доповнити іншими спецефектами, які давно і міцно використовуються в дизайнерських стелях:
Парящій двокольорова натяжна стеля – зі світлодіодним підсвічуванням по периметру
Підсвітка за плікою комбінованої натяжної стелі за допомогою світлодіодної LED стрічки, яка змонтована безпосередньо на профіль за плівкою.

Ціна двоколірної натяжної стелі.

ДОВЖИНА: м

ШИРИНА: м


Світильники: шт.

Кути: шт.ціни актуальні на

Саме тому що при виробництві двоколірної натяжної стелі використовується плівка двох кольорів, то навіть при тій же площі, така стеля буде трохи дорожче однотонної. А ще додаткові трудовитрати по пайці шва між двома відтінками плівки теж враховуються в ціні двоколірної стелі.

Ідеальне поєднання кольорів.

Як же правильно скомбінувати кольори, щоб двоколірна натяжна стеля виглядала гарно і відповідала інтер'єру приміщення. Очевидно, що кольори повинні бути взяті з відтінків інших елементів інтер'єру кімнати: шпалери, підлогове покриття, велика картина на стіні, м'які меблі, великі подушки, фасади кухонних меблів, декори на плитці у ванній. Загалом, все як при виборі інших оздоблювальних матеріалів - все повинно поєднуватися.

Правила поєднання кольорів двоколірних стель:
Якщо не знаєте, які кольори з чим поєднуються - один колір обов'язково беріть білий, а далі простіше :)

Якщо не подобається білий - візьміть за основу бежевий - він теж відмінно гармонує з різними відтінками.

Якщо підлога темна, то на стелі темного кольору краще робити поменше, а темні смуги тонші.
сіро-білий натяжна стеля паяна

сіро-білий натяжна стеля паяна


Якщо підлога і стіни світлі, то можна сміливо робити велику площу темною плівкою, а невеликі вузькі вставки - світлі.

Якщо хочете ексклюзивну стелю - візьміть одну плівку однотонну, а вставку зробіть з плівки с малюнком та орнаметном.
сіра стеля з кольоровою вставкою

сіра стеля з кольоровою вставкою - нитки


Є традиційно добре сумісні пари кольорів: червоний-зелений, жовтий-фіолетовий і помаранчевий-блакитний. І відповідно у цих пар є свої похідні в залежності від насиченості і темноми відтінків: рожево-салатовий, бежево-бузковий, персиковий-небесний.

І звичайно, класичні поєднання: чорно-білий, бежево-коричневий, червоний з білим, сірий з рожевим і будь-якими іншими яскравими відтінками.

Можна скомбінувати навіть різні фактури плівки, але це робиться не шляхом спайки. Різні фактури плівки або з'єднання двох кольорів по кривій робиться за допомогою спеціального профілю, тобто два стелі монтуються в один рівень і виглядають як один, але вони не паяются. Технічно пайка різних фактур погано виглядає, щільність плівки різна і шов виходить не ідеально рівний.

Особливості монтажу двоколірних натяжних стель.
Якщо ви хочете скомбінувати смуги спаяні на натяжній стелі з смугою шпалер на стіні, то потрібно спочатку встановити стелю, а потім вже стик різних відтінків шпалер приєднувати до стику квітів на стелі. Справа в тому, що натяжна стеля - матеріал еластичний, і при розтягування стик двох кольорів може плюс/мінус сантиметр посунутися під час монтажу. Або якщо ви хочете ідеальне продовження шпалер зі стелею, то двокольоровість досягається не пайкою двох кольорів,а з'єднанням на профілі в один рівень двох відтінків стелі.

Переваги двоколірних натяжних стель:

Дешевше!

Двоколірні однорівневі натяжні стелі набагато дешевше, ніж аналогічні дворівневі натяжні або гіпсокартонні. Це неоціненний плюс в той момент, коли стільки всього потрібно купити для облаштування квартири.

Швидше!

Супер-швидкість - всього за один день ви отримаєте гарну дизайнерську двоколірну натяжну стелю. Вам не потрібно буде витрачати час і гроші для створення такої ж дворівневої з гіпсокартону. А ефект перевершить всі ваші очікування.

Без втрати висоти!

Погодьтеся, коли мова йде про висоту вашої кімнати, навіть 8 см - це «Ого-го!» скільки. Тому якщо є бажання зонувати приміщення, але при цьому не хочеться опускати сильно висоту стелі, тоді двоколірні натяжні стелі - ідеальне рішення. Візуально ви отримуєте ті ж два рівня, два кольори і зонування кімнати, але висота стелі постраждає всього на 3,5 см. Чи це не чудо!
монтаж двох кольорів стелі в один рівень

монтаж двох кольорів стелі в один рівень на спеціальний профіль (без пайки)


Комбінуємо фактури.

Замовивши двоколірну натяжну стеля, ви не тільки отримуєте різні кольори на стелі, а також легко можете скомбінувати фактури плівки: матову і глянцеву. Різні фактури не паяются, а монтуються через профіль в один рівень.

Змішуємо кольори.

Якщо порівнювати зі звичайним натяжною стелею, то двоколірна виглядає набагато виграшніше, набагато ефектніше і оригінальніше!

Додаткові фішки.

Як вже було написано вище, використовуючи двоколірні стелі, ви можете їх доповнити парящим (плинучим) ефектом прихованої підсвітки LED, фотодруком і зірками.

Створення шторної ніші.

Якщо ви хочете сховати шторний карниз, то в цьому вам відмінно допоможе комбінована (та й звичайна теж) натяжна стеля.

Крім того, двоколірні натяжні стелі мають тіж самі переваги, що і однотонні. У порівнянні з гіпсокартоном, натяжна стеля:
- служить в 2-3 рази довше

- вологотривала

- легко миється (при необхідності)

- практичний у використанні

- захистити ваші меблі, шпалери і підлогу від затоплення

Загалом, чудове рішення з якого боку не глянь!

Стаття захищена законом України, "Про захист авторських прав" і є інтелектуальною власністю автора. Використання як статей цілком, так і її окремих абзаців, без дозволу Автора, є кримінально караним діянням. Всі статті захищені системою депонування - при передруці посилання на mirpotolkov.com.ua обов'язкове.
Вам буде також цікаво: