КАТАЛОГ ПЛІВКИ для натяжних стель:

Нижче ви можете подивитися всі варіанти плівки для натяжних стель. Фотографії відтінків в каталозі можуть трохи відрізнятися, але ми намагалися максимально передати колір і фактуру стелі. Звичайно, вибирати колір стелі краще за реальним каталогом (який приносить замірник) з реальними відрізами зразків плівки. Тут ви можете просто ознайомитися з асортиментом кольорів і фактур натяжних стель.
кольори глянцевих натяжних стель з номерами і шириною плівки

кольори глянцевих натяжних стель з номерами і шириною плівки


відтінки плівки для глянцевих і матових натяжних стель

відтінки плівки глянцеві і матові натяжні стелі з номерами


Ви можете звернути увагу, що зразки "матові натяжні стелі" представлені в каталозі - мають різну фактуру. Вона схожа на звичайну пофарбовану поверхню, але розмір катишків є дрібніший і більший, це залежить від ширини плівки, на стелі ви не побачите жодної фактури, тут дуже наближена зйомка.
кольори матові, сатинові, металік і фактурні натяжні стелі

кольори матові, сатинові, металік і фактурні натяжні стелі


фактурні натяжні стелі, з орнаментом, іскри Sparks

фактурні натяжні стелі, з орнаментом, іскри Sparks


КОЛЬОРИ НАТЯЖНИХ СТЕЛЬ і фото інтер'єрів:

Натискаючи на колір стелі зверху, ви можете побачити фотографію інтер'єру з таким відтінком натяжної стелі. Ці поєднання стін, стелі, підлоги і меблів розробив наш дизайнер, щоб вам було простіше побачити кінцевий результат. Ми вирішили не робити інтерактивну можливість вибору окремо кольору стелі, стін і підлоги, тому що це виглядає не натурально. На нашому сайті ви можете просто перебираючи відтінки плівок - подивитися реальні інтер'єри, де підібрані не тільки стіни, але і фотошпалери, меблі та інші аксесуари в інтер'єрі. Більш докладно про вибір кольору і форми на нашому youtube каналі.

ПІДБІР КОЛЬОРУ стелі ОН-ЛАЙН:


Які бувають кольори натяжних стель?
Натяжна стеля робиться з плівки, яку виробляють в рулонах. Кольори плівки у всіх виробників практично однакові, рідко коли 1-2 кольори якісь незвичайні. Загалом, і в цілому, існує стандартний перелік відтінків натяжних стель, які можна замовити. У каталогах з кольорами у різних компаній зразки можуть мати різні артикули або номера, але сам набір відтінків однаковий. Вгорі цієї сторінки ви можете ознайомитися з усіма можливими кольорами стелі і навіть подивитися фотографії інтер'єру з такою натяжною стелею.

Чи можна отримати натяжну стелю якогось унікального кольору?
Якщо ви хочете замовити натяжну стелю якогось незвичайного кольору - того, якого немає в каталозі, то малоймовірно, що ви його знайдете у інших компаній. Виготовити під замовлення рулон нестандартного відтінку саме для вас неможливо, тому спробуйте вибрати з представлених понад 100 варіантів.

Як підібрати колір натяжної стелі до шпалер?
Звичайно ж, хочеться, щоб не тільки стеля в кімнаті була красивою, а щоб весь інтер'єр був гармонійним і витриманим в якийсь гамі. Як цього досягти? Ні в якому разі не намагайтеся зробити все в кімнаті одного кольору або в одному відтінку, типу: синя стеля, блакитні стіни, світло-синій диван, темно-сині штори і так далі. Зазвичай виходить дуже плачевна синя або рожева кімната. Краще поєднувати 2 протилежних в колірному колі відтінки, але щоб вони були схожі за яскравістю і насиченістю. Два обраних вами відтінки не повинні бути в рівній кількості, один колір повинен бути основою, а другий контрастний до нього відтінок повинен використовуватися в якості акцентів.

Які кольори натяжної стелі, з чим поєднуються:
Білий, сніговий, білосніжний, молочно-білий, брудно-білий, перловий.
Універсальний колір натяжної стелі, який відмінно виглядає з будь-яким кольором шпалер. Тут складно помилитися, але можна дати кілька порад. Біла натяжна стеля зі світлими шпалерами буде візуально збільшувати весь простір. Якщо ж стеля білосніжна, а стіни темні або яскраві, то стеля буде підніматися, а площа приміщення здаватися менше. Білі натяжні стелі відмінно підходять і для сучасних мінімалістичних інтер'єрів, і для класичних приміщень з високими карнизами під стелею. Для різноманітності, можна за білою плівкою заховати кольорові світлодіодні стрічки, і тоді білий перестане бути традиційним.

Бежевий, беж, слонова кістка, світло-бежевий, молочний, кремовий, світло-коричневий.
Це найпопулярніші, після білого, відтінки натяжних стель. Їх замовляють для всіх кімнат, найрізноманітніші форми і відтінки. Тому бежевий колір дуже широко представлений в нашому каталозі. Ви можете погортати палітру зверху сторінки і підібрати свій варіант бежевої стелі. Бежева стеля підходить і під коричневу гаму, і під блакитні, рожеві, бузкові кольори. Навіть іноді в темно-сірий або чорний інтер'єр чудово вписується глянсова бежева натяжна стеля, особливо з чорною люстрою.

Сірий, сталевий, свинцевий, темно-сірий, димчастий, мишачий, попелястий, блакитно-сірий, синьо-сірий, мутно-сірий, землистий, сизий, нейтрально-сірий, мишачого кольору.
Так різноманітно можна охарактеризувати весь асортимент сірих натяжних стель. Ви можете вибирати від темного майже асфальтного, до світлого димчастого, для будь-яких дизайнерських задумів. Чим темніше сіра натяжна стеля, тим світліші бажано вибирати шпалери. Те ж стосується і підлогового покриття. Якщо у вас темно-сіра стеля, тоді ламінат або плитку вибирайте світлих тонів. З чим поєднується сіра стеля? Так, знову ж таки, майже з усіма кольорами. Якщо це темно-сірий, то з білим, світлими відтінками рожевого, блакитного, жовтого. Якщо на стелі світло-сірий глянець, тоді декор нехай буде насичених тонів: червоний, чорний, фіолетовий, помаранчевий.

Жовтий, солом'яний, золотий, бурштиновий, лимонний, пісочний, яєчний, канарковий, шафранний, ніжно-жовтий, світло-жовтий, блідо-жовтий, охристий, мідний.
Прямо 50 відтінків жовтого, не інакше. З чим же комбінувати жовту стелю, якого кольору стіни зробити? Жовтий, сонячний - дуже яскравий за визначенням колір, тому стіни робіть світлі, майже білі, а декор контрастного до жовто - фіолетового або навіть чорного кольору. А взагалі білий колір в інтер'єрі чудово підкреслить будь-який відтінок стелі.

Помаранчевий, апельсиновий, морквяний, цегельний, іржавий, бурий.
Ось неповний перелік відтінків помаранчевих плівок для натяжних стель. Такі кольори натяжної стелі найчастіше вибирають для кухні - він зробить апетитним будь-яку страву. Помаранчева стеля сама по собі буде центром вашого інтер'єру, тому інші кольори вибирайте стримані. Хоча є і винятки, коли з яскраво-оранжевою стелею, робили салатові стіни і це було круто!

Червоний, кривавий, багряний, вогненний, полум'яний, кораловий, пурпурний, яскраво-червоний, рубіновий, гранатовий, кармін.
Виявляється у червоного кольору теж є різні відтінки. І в нашому каталозі ви зможете знайти кілька варіантів червоних натяжних стель, разом з фотографіями інтер'єрів. Червоні натяжні стелі найчастіше використовують як вставку в білий гіпсокартонний короб. Така яскрава глянсова плівка сильно підкреслить форму вашоїстелі, виділить центр приміщення і підніме настрій. Червона стеля, звичайно ж, буде добре виглядати з білими стінами, можливо з якимись візерунками. Ні в якому разі не намагайтеся червону стелю комбінувати з рожевими стінами і взагалі з рожевим декором - це моветон.

Бордовий, винний, виноградний.
Насичена темно-бордова глянцева натяжна стеля добре буде виглядати з бежевими шпалерами, з декоративними штукатурками. Природно декор в інтер'єрі може бути теж виноградних відтінків.

Рожевий, блідо-рожевий, світло-рожевий, яскраво-рожевий, малиновий, суничний.
Ніжна гамма для принцеси або для яскравої леді. Рожева натяжна стеля підійде не для кожного приміщення, вона буде задавати тон всьому інтер'єру. Будь-то світлі або яскраві відтінки рожевого, така натяжна стеля буде притягувати всю увагу. Очевидно, що білі, світло-бежеві або молочні стіни тут будуть ідеальні. Підлогове покриття за кольором має бути схоже з стелею. Якщо це холодний відтінок рожевого, то ламінат теж краще брати холодних відтінків. А якщо це ніжний теплий рожевий, який прагне до персикового, тоді і підлогу краще робити теплих дерев'яних тонів.

Блакитний, блакитний, небесний, бірюзовий, волошковий, аквамариновий, світло-блакитний, блідо-блакитний, сіро-блакитний, морської хвилі.
Життєрадісний, спокійний і позитивний колір. Така стеля буде надавати тільки благотворний вплив на жителя кімнати. За всіма законами кольоро-ведення, стіни з блакитною стелею краще робити неяскравих бежевих тонів, тоді кімната не буде холодною.

Синій, сапфіровий, ультрамариновий, колір індиго.
Ця загадкова глибина на стелі! Сині кольори для натяжної стелі найчастіше вибирають в спальню. Тут вони найбільш доречні і природні, заспокійливо. З синьою натяжною стелею краще не використовувати блакитні шпалери, щоб кімната не виглядала надто вже холодно і незатишно. В ідеалі знову ж блідо-бежеві тони.

Фіолетовий, ліловий, фіалковий, бузковий, аметистовий.
Казкова фіолетова стеля не залишить нікого байдужим. Фіолетовий колір на стелі створить таємничий настрій в кімнаті, додасть родзинку і загадку. З фіолетовою глянцевою стелею шпалери варто вибирати світлих теплих відтінків, хоча і світло-бузкові теж можуть мати місце. Головне розбавити цю гаму якимись яскравими помаранчевими плямами, тоді виникне рівновага.

Зелений, смарагдовий, трав'янистий, болотний, отруйно-зелений, оливковий, фісташковий, салатовий.
Найдобріший і приємний колір для очей, прямо частинка природи прибуде до вас із зеленою натяжною стелею. З зеленими відтінками на стелі, шпалери ви можете вибирати бежеві, жовті, оливкові, навіть персикові, природно світлих ненасичених відтінків. Залежно від насиченості зеленого кольору в натяжній стелі, підлогу підбирайте з зворотною залежністю, тобто чим темніше зелений на стелі, тим світліше дерево на підлозі.

Коричневий, кавовий, шоколадний, каштановий, кава з молоком, горіховий.
Дуже теплий, затишний і насичений колір для стелі. Коричнева, шоколадна натяжна стеля асоціюється з чимось смачним і домашнім, тому теж дуже популярна серед наших клієнтів. Якщо ви схиляєтеся до бежево-коричневої гами в інтер'єрі, то коричнева стеля - це для вас. Вона менш поширена, ніж бежева, але відмінно сприймається і господарями, і гостями. Темно-коричнева стеля буде добре виглядати як з теплою гамою в інтер'єрі, так і з блакитними і бірюзовими відтінками.

Чорний, вороний, вугільно-чорний, асфальтний, як смола, агатовий.
Радикально-чорний колір дуже зобов'язує. З одного боку це не яскравий колір, але інтер'єр з чорною стелею виглядає незабутньо. Він притягує погляд і просто гіпнотизує, решта інтер'єру тримається на цій бездонній чорній натяжній стелі.