МИР ПОТОЛКОВ
Київ, Софіївська Борщагівка
ул. Чубинського 2

RU UA

23 ПЕРЕВАГИ НАТЯЖНИХ стелі. Чи є недоліки?

Як будь-який вид обробки, натяжні стелі мають і переваги, і недоліки. Але не у будь-якого варіанту обробки стель переваг у багато разів більше і практично немає недоліків. Для всіх вже стало очевидним, що натяжна стеля - це швидко, доступно і надовго; що вона не вигорає, не тріскається, що не провисає; її легко протерти, легко відмити жирну плямочку; ну і, звичайно ж, натяжна стеля рятує від затоплення. Але давайте побільше конкретики!

Швидка установка без пилу і бруду.

Одна з головних переваг натяжних стель - легка і швидка установка, яка не вимагає стомлюючої підготовки приміщення, звільнення кімнати від важких меблів. Установка натяжних стель:


Не вимагає від вас закупівлі, доставки і завантаження-розвантаження матеріалів.


Для установки натяжної стелі потрібно всього лише вийти з приміщення, винести квіти і тварин.


Монтаж натяжної стелі не вимагає використання шпаклівок, на відміну від гіпсокартону. Тому установка натяжних стель - досить чиста процедура. У будь-якому випадку, у нас всі перфоратори з вбудованими пилососами.

За часом установка середньостатистичної натяжної стелі 15 кв. м. займає 4 години. Час трохи збільшується при необхідності монтажу великої кількості точок освітлення в натяжну стелю.


Після виміру стелі і оплати авансу в розмірі 50%, до вас в призначений день приїде бригада, встановить натяжну стелю, видасть гарантію.натяжні стелі монтуються під ключ

натяжні стелі монтуються "під ключ"

натяжна стеля - суцільні плюси

натяжна стеля - суцільні плюси

чи є недоліки у натяжної стелі?

чи є недоліки у натяжної стелі?

установка стелі в одній кімнаті займає всього 4 години

установка стелі в одній кімнаті займає всього 4 години


Довговічність і практичність.

Натяжні стелі не вигоряють, не провисають, не бояться затоплення сусідами, не накопичують на собі пил (при необхідності їх можна протерти вологою ганчірочкою). Натяжні стелі на відміну від гіпсокартонних не тріскаються, від них не відстає фарба, як від забарвлених стель. З плином часу натяжні стелі залишаються незмінної форми, кольору і фактури, і будуть радувати вас до 20 років. А саме:

Після установки натяжної стелі, ми даємо 12 років гарантії на неї.


За фактом ви отримуєте 20-30 років служби стелі в незмінному вигляді.


Натяжну стелю не потрібно перефарбовувати або білити після установки, і через багато років.


Натяжні стелі не тріскаються. Особливо це актуально для власників нових будинків, які можуть давати усадку. Зазвичай в перші роки після будівлі ви можете помічати появу маленьких (а іноді великих) тріщин на пофарбованій стелі. Також натяжні стелі актуальні

І незаперечною перевагою натяжної стелі є її незатопляємість! А точніше її здатність врятувати від затоплення всі інші предмети інтер'єру: дорогі меблі, паркет, шпалери, декор. Ніхто з нас не застрахований від подібних випадковостей. Звичайно, не дай Бог нікому, але зарікатися не можна. На жаль, навіть власники приватних будинків в рідкісних випадках можуть потерпіти затоплення. Реальний випадок з нашої практики: у людини в приватному будинку на другому поверсі вночі поламався якийсь вентель на зливному бачку, і стелю першого поверху затопило. Більш того, спочатку стеля була гіпсокартонна, а під нею була розтягнута натяжна стеля. Так ось весь гіпсокартон намок і впав на натяжну стелю, вода також залишилася провисати на плівці. Приїхали наші майстри, акуратно злили воду, але в цьому випадку стеля відновленню не підлягала. В інших 95% випадках ми відновлювали натяжну стелю, а весь інтер'єр був повністю сухим.

в натяжній стелі легко зробити приховане освітлення

в натяжній стелі легко зробити приховане освітлення

в натяжну стелю можна вбудувати будь-який світильник, навіть трек

в натяжну стелю можна вбудувати будь-який світильник, навіть трек

Красота й оригінальність.

Натяжні стелі - це завжди свіжо і оригінально. Завдяки двом варіантам фактур матових стель, ви можете отримати ефект забарвленої поверхні - матова фактура і ефект шліфованої поверхні - сатинові полотна. На сьогодні в натяжній стелі можна реалізувати будь-які дизайнерські задумки:

Підсвічування стелі, як по периметру, так і заплівкове підсвічування по всій площині натяжної стелі.


Ніші зі світильниками в натяжній стелі будь-яких конфігурацій і кольорів.


Світлові лінії в натяжній стелі, так зване лінійне світло.


Вбудовані магнітні треки в площину натяжної стелі.


У натяжну стелю можна вбудувати прихований карниз для штори відразу з направляючими і гачками.


Фотодрук зображень на матових і глянсових стелях: небо, хмари, квіти, нічне небо, або іншу дизайнерську фантазію.


Різні варіанти стику стелі зі стіною: безщільне кріплення - суцільний невидимий стик, тіньове примикання - тіньовий зазор по периметру стелі, ширяючі стелі - по стику йде підсвічування.тренд в натяжних стелях 2021 рік

декорувати стелю можна нішами зі світильниками

натяжна стеля з лінійними світильниками

натяжна стеля з лінійними світильниками


Широкий вибір фактур і відтінків.

Завдяки широкій гамі відтінків плівки натяжних стель, ваш інтер'єр завжди буде оригінальний і неповторний. Ви можете вибирати:

200 відтінків плівок - для інтер'єру вітальні, спальні, кухні або дитячої кімнати.


6 видів фактур для натяжної стелі: глянцеві, матові, сатинові, металік, перламутр, напівпрозорі.


Вибираючи колір і фактуру для натяжної стелі, ви можете візуально збільшити або зменшити простір приміщення, зробити його вище або нижче за своїм бажанням, взагалі змінити його до невпізнання.

Простота в догляді.

За натяжними стелями не потрібний ніякий спеціальний догляд. На деяких форумах можна знайти висловлювання про накопичення пилу на натяжній стелі, але це абсолютно нелогічно. Принаймні якщо порівнювати натяжну стелю з іншими видами обробки стель, то натяжна стеля найменш схильна до притягнення та утримання пилу на своїй поверхні. Адже плівка абсолютно гладка, вона не виробляє статичної напруги, тому не може притягувати до себе пил. Гіпсокартонна і пофарбована стеля навіть більш схильні до утримання на собі пилу, так як мають менш гладку фактуру поверхні.

Але все ж, при необхідності ви можете протерти натяжну стелю вологою ганчірочкою, що з пофарбованою стелею виходить набагато довше.

Якщо на натяжну стелю щось бризнуло, пляму можна видалити звичайним миючим засобом для посуду без розчинника. Що стосується гіпсокартонних стель, то відтираючи з них плями, не завжди можна це зробити, а іноді залишаються сліди в місцях затирання.

А особливо добре зарекомендували себе натяжні стелі в кухнях, санвузлах та інших вологих приміщеннях. Адже на натяжній стелі не виникає цвіль, з неї легко можна прибрати краплі жиру.

Екологічність і вплив на здоров'я.

Натяжні стелі - це надійно і безпечно. Наші натяжні стелі мають гігієнічний сертифікат і сертифікат пожежо-безпеки. Натяжні стелі вологостійкі й екологічно чисті.

Ми самі перевіряли наші натяжні стелі на предмет можливості загоряння. Результати експерименту показали, що плівка для натяжних стель абсолютно не підтримує горіння, і при впливі відкритого вогню не може загорітися, тільки буде плавитися.

Особливо гостро стоїть питання про вплив натяжних стель на здоров'я людини. Чи може натяжна стеля в процесі експлуатації виділяти якісь шкідливі речовини, чи можливий якийсь неприємний або шкідливий запах від натяжної стелі. Знову ж дослідження і експерименти показують, що в процесі експлуатації плівка не виділяє ніяких речовин. У плівці при звичайній температурі використання немає ніяких летючих речовин, які могли б впливати на здоров'я людини.

Що стосується запахів, то при установці натяжної стелі використовують газову гармату і після монтажу в приміщенні залишається запах перегорів пропан-бутану. Тому після установки на протязі 1-2 діб запах повністю зникає, і більше ніколи ви не відчуєте жодних запахів від свого натяжної стелі. Натяжні стелі - це такий же оздоблювальний матеріал як шпалери, ламінат, інтер'єрні фарби. Всі оздоблювальні матеріали відразу після фарбування, поклейки або укладання видають невеликий запах, це природно, але цей запах дуже швидко зникає. Так що ви можете сміливо замовляти натяжну стелю, вона зроблений з такого ж ПВХ як і пластикові стаканчики, з яких ми п'ємо. Більш докладно про здоров'я і натяжні стелі можете подивитися в нашому відео.

Всілякі тестування, експерименти і дослідження показали незаперечну перевагу натяжних стель перед іншими способами обробки стель.

ЧИ Є НЕДОЛІКИ У НАТЯЖНИХ СТЕЛЬ?

Як і у всіх товарів, у натяжних стель є не тільки переваги, а й недоліки.

- Натяжні стелі абсолютно не придатні для експлуатації в неопалювальних приміщеннях. Але це стосується тільки натяжних стель з ПВХ плівки. Тканинні натяжні стелі можуть експлуатуватися і в неопалюваних приміщеннях.

- У натяжні стелі можна кидати дротики, вилки і ножі та інші гострі предмети, гострим предметом хоч і складно, але все ж, можна порізати або пошкодити полотно. Так що якщо ви любите розмахувати шаблею або вона у Вас просто є, натяжна стеля Вам не підійде. Хоча в деяких випадках порізи і пошкодження легко виправити силами професіоналів. А ось тупим предметом, таким як м'яч, іграшка, пробка від шампанського, швабра та інше натяжну стелю пошкодити неможливо, матеріал з якого вона зроблена - дуже міцний і еластичний. Так що сміливо, можете встановлювати стелі в ігрових кімнатах, дитячих і спортзалах.

- У натяжні стелі проблематично додати додаткові точки освітлення. Тому перед інсталяцією натяжних стель добре подумайте, скільки Вам необхідно одиниць освітлення і визначте їх точне місце розташування. Природно, що і прибрати зайві точки освітлення з натяжної стелі неможливо, так як все одно на полотні залишаться посадочні місця.

- Натяжну стелю неможливо перефарбувати, тому до вибору кольору натяжної стелі підійдіть зважено і за участю всіх членів сім'ї, які будуть жити або відпочивати в цьому приміщенні.

- Натяжна стеля розтягується на 4 см нижче основної стелі і виконана з матеріалу товщиною 0,18 мм. Природно якщо з основної стелі щось відпаде і ляже на полотно, то це буде видно. Тому перед установкою натяжної стелі, необхідно зняти погано закріплені елементи фарби, штукатурки, шпалер, проводи й ін. При цьому ніякої особливої ​​підготовки базової стелі робити не потрібно, шпаклювати, грунтувати, вирівнювати, фарбувати і ін.

- Натяжні стелі неможливо встановити самостійно. Тому навіть якщо ви десь придбаєте полотно, то встановити його без спеціального обладнання і навичок монтажу (а це мабуть найважливіше) ви не зможете.

- Натяжні стелі неможливо перевезти з собою як меблі на іншу квартиру, так як полотно виготовлено строго під розміри чинного приміщення. І навіть якщо приміщення схожих розмірів, то різниця в довжині або ширині або діагоналі в 5 см робить процес перевстановлення натяжної стелі не можливим.

- У приміщенні, де встановлена натяжна стеля не можна проводити зварювальні роботи або роботи кутовою шлифмашиной (болгаркою). Іскри від таких інструментів можуть пошкодити натяжну стелю.

А взагалі натяжні стелі - ідеальний оздоблювальний матеріал для вашої стелі.

Стаття захищена законом України, "Про захист авторських прав" і є інтелектуальною власністю автора. Використання як статей цілком, так і її окремих абзаців, без дозволу Автора, є кримінально караним діянням. Всі статті захищені системою депонування - при передруці посилання на mirpotolkov.com.ua обов'язкове.

Питання відповідь:

► Які є плюси у натяжних стель?

Основні переваги натяжних стель: їх можна встановити в самому кінці ремонту, установка відбувається з мінімальною кількістю пилу, натяжна стеля не тріскається і не жовтіє, на неї є гарантія 12 років, натяжна стеля рятує при затопленні і легко відновлюється, установка не вимагає від вас ніякої участі, в неї можна встановити будь-які світильники, навіть магнітні треки, можна вбудувати прихований карниз для штори. Натяжна стеля залишається ідеально рівною й гладкою і через 10 років експлуатації.

► Чи є недоліки у натяжної стелі?

Як й інші види обробки, натяжні стелі мають свої недоліки: їх не можна встановити самостійно, їх можна порізати гострими предметами, їх не можна перефарбувати (але й немає такої необхідності), пвх-стелі неможна використовувати в неопалюваному приміщенні.

► Переваги натяжної стелі перед гіпсокартонною?

У порівнянні з гіпсокартонною, натяжна стеля: не вимагає від вас пошуку декількох фахівців для монтажу, шпаклювання та фарбування, вона робиться за день однією бригадою; не тріскається і не жовтіє; не пропускає і не вбирає вологу - ідеально для ванної кімнати та кухні; можна встановити і по закінченні всього ремонту.

Вам буде також цікаво:
Гіпсокартонні або натяжні стелі? Порівняльна характеристика.
Установка натяжних стель.
Особливості підготовки приміщення для установки натяжних стель.