МИР ПОТОЛКОВ
Київ, Софіївська Борщагівка
ул. Чубинського 2

RU UA

ТКАНИННІ НАТЯЖНІ СТЕЛІ CLIPSO, DESCOR.


тканинна натяжна стеля в інтер'єрі

тканинна натяжна стеля в інтер'єрі

✔ Є в наявності
від 1480 грн/кв.м.

КУПИТИ

Фактура плівки тканинна (плетіння)
Виробник плівки Descor та Clipso
Товщина матеріалу 0,3 мм
Ширина стелі без шва до 5 метрів
Профіль Clipso (прищіпка)
Характеристики профілю пластик (залишається видима 1 см)
Опуск стелі MIN 10 мм
Поглинання вологи 80% - поглинає
Захист при потопі НЕ захищає
Фотодрук можливий
Демонтаж й повторний монтаж НЕможливий
Гарантія 12 років
Тканинними натяжними стелями називають стелі, зроблені зі спеціального термоусадочного поліестрового матеріалу, за фактурою нагадує тканину. За технологією виготовлення тканинні натяжні стелі схожі з іншими стелями з плівки. Їх роблять з рулонного матеріалу, який може бути різної ширини і кольору.
Натяжні стелі з так званої тканини, встановлюються без нагрівання приміщення, тобто холодним способом. На об'єкт приїжджає відріз матеріалу необхідних розмірів з невеликим запасом по периметру. По всіх стінах приміщення накручується спеціальний профіль, який опускається всього на 9 мм від базової стелі. Після цього тканину спеціальним шпателем заправляється в цей профіль з певним натягом. Після установки тканинної стелі, надлишки тканини по краях обрізаються і стеля готова.
біла безшовна натяжна стеля

біла безшовна натяжна стеля

красива тканинна стеля в студії

красива тканинна стеля в студії

тканинна стеля фотографія

тканинна стеля фотографія

біла матова стеля на кухні

біла матова стеля на кухні


ЦІНИ на ТКАНЕВІ натяжні стелі. Приблизна вартість.

ДОВЖИНА: м

ШИРИНА: м


Світильники: шт.

Кути: шт.Вартість таких стель розраховується виключно індивідуально, тому що рулони є всього 3-х варіантів ширини 3, 4 і 5 метрів. Через дуже високу вартість самого матеріалу, необхідно заздалегідь визначити якої ширини краще брати матеріал, щоб була мінімальна кількість відходів, які теж коштують не дешево. Особливо дорогою буде непрямокутня стеля, в якій в відход піде не тільки смуга по ширині, а ще й інші обрізки. У будь-якому випадку, краса вимагає жертв! І якщо хочеться ідеальну, ніжну і оксамитову стелю, тоді телефонуйте - будемо домовлятися.
профиль clipso с натянутой тканью

розмір профілю 9 мм - дозволяє робити мінімальний опуск стелі (а тут відступ від стіни)

фотодрук на тканинній натяжній стелі

монтаж тканинної натяжної стелі, точніше стіни з фотодруком в дитячій


Якщо вам здалося, що ціна трохи зависока, то хочеться вірити, що вона обумовлена ​​реальними перевагами. Хоча у випадку з тканинними натяжними стелями - ціна більше обумовлена ​​малим попитом і невеликою кількістю пропозицій на ринку, тому мало фахівців і їхня робота коштує грошей.

Переваги тканинної натяжної стелі:

- тканинна стеля опускається всього на 9 мм від базової стелі;
- такі стелі вважаються найбільш екологічними і нешкідливими для здоров'я;
- матеріал не вигорає з часом;
- тканинна стеля не підтримує горіння;
- дуже швидка установка, не потрібно вирівнювати стелю, фарбувати, шпаклювати;
- за зовнішнім виглядом такі стелі ідеально рівні, білосніжні, мають бархатисту і однорідну поверхню, частково нагадує екран кінотеатру;
- монтаж таких полотен проводиться холодним способом, тобто без розігріву приміщення, на відміну від монтажу стель з плівки ПВХ, де приміщення потрібно прогрівати до температури 60 градусів;
- стеля викроюють прямо у вас на об'єкті, тому не потрібно чекати розкрою в цеху;
- може кріпиться як до стін, так і до стелі - іноді дуже необхідно;

Недоліки тканинних стель:

- дорога вартість матеріалу;
- неможливо демонтувати і встановити повторно;
- пропускає воду тому пошкоджується при затопленні;
- вбирає вологу, тому не бажано використовувати у вологих приміщеннях;
- невеликий вибір кольорів;
- потрібен висококваліфікований монтаж, тому що матеріал майже не тягнеться;

Альтернатива тканинним: Сатинові або матові натяжні стелі.

бежева тканинна стеля в гіпсокартоном коробі

бежева тканинна стеля в гіпсокартоном коробі

фото тканинна натяжна стеля

фото тканиньова натяжна стеля

біла матова стеля на кухні

біла матова стеля на кухні

фотодрук на тканинному натяжній стелі

фотодрук на тканинному полотні - на стіні картинка міста


Коли монтується тканинний натяжна стеля, система кріплення використовується фірмова - Clipso, або Descor, тому іноді такі натяжні стелі так і називають - натяжні стелі Clipso, Descor або тканинні стелі. Монтаж безгарпунний і такі стелі не потребують попереднього виготовленні в цеху, а викроюються і монтуються безпосередньо на об'єкті. З одного боку це велика перевага, а з іншого недолік. Без гарпуна змонтувати стелю зможуть монтажники з великим досвідом. Другий недолік, такі стелі не можна демонтувати щоб встановити повторно. Відстебнути можна тільки невелику ділянку тканинного стелі, на відміну від гарпунних (плівкових), де можна багаторазово знімати і встановлювати стелі на колишнє місце.

Натяжні стелі з тканини вважаються екологічно безпечними серед всіх натяжних стель. Спочатку вони використовувалися для швидкого монтажу стель в медичних установах (операційних, лабораторіях, стоматологічних, гінекологічних кабінетах). Тому логотип Clipso - у вигляді червоного хреста. Якраз холодний спосіб монтаж був дуже зручний, та й безгарпунних кріплення теж саме підходило для цих цілей. І тільки через багато років, такі стелі стали використовуватися в житлових приміщеннях і, я вам скажу, багатьом припали до смаку.

Тканинні натяжні стелі вважаються умовно безшовним, тому що тканина, з якої вони робляться, має максимальну ширину 5,15 метрів, тому вони можуть бути встановлені без будь-яких стиків в приміщенні шириною до 5 метрів. Якщо ж приміщення ширше 5 метрів, то необхідно робити стикувальний кріплення, яке буде видно. Гамма кольорів натяжних стель з тканини сильно обмежена, вони представлені в білому кольорі і в декількох пастельних відтінках. Безшовні натяжні стелі мають матову фактуру, тому скромність відтінків компенсується дуже якісним фотодруком на такому матеріалі.

А також завдяки своїй матовій фактурі, натяжні стелі з тканини добре підходять для закарнізного підсвічування, в них, на відміну від глянцевих натяжних стель, не відбиваються світлодіодні стрічки і генератори, а тільки створюється ефект розсіяного освітлення на ідеально рівній стелі.

Тканеві стелі в теорії можна також фарбувати, але ми особисто не пробували. Фактура матеріалу дозволяє тримати на собі до п'яти шарів фарби. Зручніше, та й сучасніше наносити фарбу на тканину за допомогою пульверизатора. Все таки, при роботі з валиком тканина може колихатися, що значно погіршить якість нанесення фарби. Та й товщина шару (маси) при роботі з валиком значно більше.

Що таке безшовні натяжні стелі?

Безшовними натяжними стелями називають вироби, або не мають швів, або ж які не можуть мати швів, через склад матеріалу (тканинні натяжні стелі).

- Стелі, які зроблені з плівки ПВХ для приміщень до 5,5 метрів завширшки - не мають швів тому, що ширина рулону плівки дозволила виготовити стелю без швів. Якщо ж приміщення ширше, ніж 5,5 метрів, тоді плівкові стелі можна спаювати і покрити одним полотном велике приміщення.

- Другий ж тип безшовних стель, це стелі зі спеціального матеріалу - поліестрова тканина просочена поліуретаном, тому їх ще іноді називають тканинними стелями. Такі тканинні натяжні стелі ніде в світі і в Києві зокрема, не можуть мати швів в принципі. Тому такими натяжними стелями можна покрити приміщення тільки до 5 метрів шириною.

Кольори тканинних натяжних стель:

Якщо серед цих кольорів ви не знайдете потрібного відтінку, то ви завжди зможете пофарбувати тканинну стелю в такий колір, який вам підійде по дизайну. Крім того, ви можете замовити ручний розпис стелі або фотодрук на тканинній натяжній стелі.

517

1003

1004

3001

3002

2001

7001

7003Стаття захищена законом України, "Про захист авторських прав" і є інтелектуальною власністю автора. Використання як статей цілком, так і її окремих абзаців, без дозволу Автора, є кримінальним злочином. Всі статті захищені системою депонування - при передруці посилання на mirpotolkov.com.ua обов'язкове.

Що це таке і де можна використовувати?:

А тканинні натяжні стелі, правда, зроблені з тканини? Або це просто така фактура у плівки?
Так, тканинні натяжні стелі дійсно роблять з тканини, тільки тканина не натуральна - це поліестер. Цей матеріал абсолютно безпечний для здоров'я, і ​​навіть рекомендований для використання в медичних установах. Тканина для натяжних стель не виділяє запаху і шкідливих речовин. Зовні цей матеріал дійсно дуже схожий на тканину, а на дотик - на накрохмалену тканину.

Чи бувають тканинні натяжні стелі глянцевими?
Ні, не буває. Адже тканинні натяжні стелі мають фактуру тканини, а для створення відображень необхідно абсолютно гладка поверхня.

Інші статті про натяжні стелі: