ЧОМУ НЕ ЧОРНА.

Чи для всіх приміщень підійде чорна глянсова стеля? Так! Радикально чорний колір може відмінно вписатися і в вітальню, і в спальню, і в передпокій, і навіть в гламурну кухню. Також чорні натяжні стелі часто замовляють для ванних кімнат. І, здавалося б, що тільки в дитячій неможливо уявити чорний стелю, але ж ні, для кімнати підлітка теж можна замовити натяжне полотно темного відтінку.
чорна натяжна стеля із зірками

чорна натяжна стеля із зірками

чорна натяжна стеля з підсвічуванням

чорна натяжна стеля з підсвічуванням

чорна ширяюча натяжна стеля

чорна ширяюча натяжна стеля

двокольорова натяжна стеля чорна з білим

двокольорова натяжна стеля чорна з білим


Що означає чорний колір в інтер'єрі взагалі і на стелі зокрема? Чорна стеля - це таємниче і привабливо, серйозно і загадково. Люди, які обрали таку стелю, швидше за все сильні особистості, які не бажають слідувати побитим традиціям у вигляді білої стелі.

чорна натяжна стеля у вітальні

чорна натяжна стеля у вітальні

складна форма стелі з чорною вставкою

складна форма стелі з чорною вставкою

кругла чорна глянсова стеля

кругла чорна глянсова стеля

чорна вставка натяжної стелі

чорна вставка натяжної стелі


Чому чорна глянсова стеля така популярна?

- чорний колір лакової плівки має сильну відбивну здатність і сильніше за всіх інших кольорів візуально збільшує висоту приміщення.

- натяжна стеля чорного кольору може стати центром всього інтер'єру і ніби утримувати всі інші елементи інтер'єру в єдності і гармонії.

- глянцева стеля чорного кольору і білі стіни зроблять вашу кімнату сучасною і стильною, все інше буде вдалим доповненням до цієї чорно-білої гармонії.

Чорна стеля в інтер'єрі:

Вітальня - кімната для зборів гостей, і хочеться щоб вона була стильною, сучасною і просторою. Деякі побоюються: чи не буде чорна стелю тиснути, красти висоту приміщення, падати на голову? Це все якісь побиті фрази, які до глянцевої чорної стелі не мають ніякого відношення. Чорний колір на стелі може тиснути лише в матовій фактурі. Але у випадку з глянцевою стелею, чорне полотно тільки збільшує висоту, маючи в стелі відображення всього приміщення у вас створюється відчуття, що по висоті стало дві кімнати!

вітальня з чорною стелею

вітальня з чорною стелею


чорна глянсова натяжна стеля

чорна глянсова натяжна стеля


Спальня - це місце для відпочинку, заспокоєння і сну, сюди якнайкраще підійде темна стеля. Вибираючи чорну натяжну стелю в спальню, ви отримаєте спокійний, але не банальний інтер'єр.

спальня з чорною глянцевою стелею

спальня з чорною глянцевою стелею


Урізноманітнити і прикрасити стелю можна, додавши приховане освітлення або по периметру всієї стелі, або по периметру натяжної стелі, або взагалі в таких ось оригінальних нішах як на фото вище. У будь-якому випадку ви завжди можете скомбінувати чорну стелю з білим коробом цікавої нестандартної форми.

чорна натяжна стеля в спальні

чорна натяжна стеля в спальні


На цьому фото ви можете побачити як поєднується чорна стеля в білому коробі і чорні шпалери на одній зі стін, по-моєму дуже навіть стильно і гармонійно. Нічого не тисне і кімната здається єдиною композицією в цій як би рамці чорного кольору.

Кухня іноді теж виступає центром квартири і місцем збору домочадців, тому в її дизайні можна використовувати чорну натяжну стелю. За допомогою темного відтінку стелі ви зможете зонувати приміщення кухні на місце для відпочинку і зону приготування їжі.

чорна натяжна стеля в кухні

чорна натяжна стеля в кухні


Чорна вставка натяжної стелі може бути різних форм і розмірів, в залежності від поставлених цілей. Чорний квадрат зробить суворий і симетричний інтер'єр, тоді і в формах меблів не варто використовувати хвилеподібні лінії. Якщо ви вибрали чорне коло на стелі, то воно буде як би об'єднувати всі елементи в інтер'єрі навколо одного центрального, це може бути гарна люстра, журнальний або обідній стіл, або навіть килимок. Можна частину стелі, відокремлену хвилею з гіпсокартону, зробити з чорної глянсової плівки, якщо у вас асиметричне планування кухні або іншого приміщення. Якщо ви побоюєтеся тиску чорної стелі, тоді можна створити кілька невеликих чорних вставок в основну білу стелю, це буде дуже оригінально і цікаво. Більш того, чорні частини стелі можуть бути не вглибині, а навпаки виступати з основної білої площині стелі - такого ви не зустрінете ні в кого.

дворівнева чорна стеля

дворівнева чорна стеля


Дуже часто використовують чорну натяжну стелю в ванних кімнатах . Якщо на стіні покласти білу плитку і додати трохи чорних фризів або шматочок з чорною мозаїкою, то виходить дуже ефектний інтер'єр ванної. Приміщення з темною стелею і білими стінами може візуально здаватися ширше, ніж воно є - чого зазвичай дуже не вистачає в санвузлах.

чорна натяжна стеля у ванній

чорна натяжна стеля у ванній

ванна з чорною натяжною стелею

ванна з чорною натяжною стелею


І, звичайно ж, чорна глянсова стеля просто незамінна для нічних клубів, барів і ресторанів, а також ось чудово виглядає в комп'ютерному клубі "Зона-52".

чорна стеля в комп'ютерному клубі

чорна стеля в комп'ютерному клубі


Як можна побачити на фото, завдяки своїй глянсовості, стеля не тільки не тисне на голову, а й сильно її піднімає :).

Для яких стилів інтер'єру підійде чорна стеля?

Звичайно, універсальність чорних стель навряд чи дозволить використовувати цей колір в приміщенні в стилі бароко або античному стилі. Але тим не менше спектр використання темних натяжних стель дуже широкий. Найорганічнішою навіть незамінною, чорна глянсова стеля стане в інтер'єрі Арт-деко, це просто її стихія, особливо в оточенні золочених багетів. Для цього стилю характерне використання контрастних неяскравих відтінків для оформлення кімнати, припустимо чорно-біла гама, або чорний колір із золотим. При цьому ви можете іноді розфарбувати в чорний колір і стелю, і стіни, і підлогу, але доповнити це золотими оксамитовими меблями, безліччю освітлювальних приладів і позолочених багетів і інтер'єр Арт-деко готовий!

Також чорна стеля буде доречна в хай-теке, авангарді, і в просто сучасному інтер'єрі без будь-яких помітних назв. Адже ми трохи втомилися від звичайних білих стель, і як би нам не хотілося збільшити простір свого житла, все ж іноді хочеться додати в нього глибокий насичений відтінок - так бодай на стелю!

Побоювання клієнтів при замовленні чорного кольору стелі:

Як вже говорилося вище про найпоширеніші побоювання клієнтів, які мріють про чорну натяжну стелю, але побоюються:

- А чи не буде сильно видно пил на темній натяжній стелі? Як показує досвід, по-перше, плівка не притягує до себе пил, а по-друге, якщо з плином кількох років на натяжній стелі все ж видно пил, то її значно простіше прибрати ніж з пофарбованої стелі, тому вона абсолютно не страшна.

- Кажуть, чорна стеля буде тиснути на голову, "падати", правда? Знову ж, вже вище писалося, що завдяки дзеркальному ефекту саме глянсова чорна стеля навпаки буде підніматися і парити, навіть як би розчинятися, а не падати.

- Чи не буде здаватися кімната менше з чорною натяжною стелею? Ні, не буде. За законами оптичної ілюзії, в приміщенні з чорною стелею і білими стінами, стіни як би розсуваються і візуально кімната здається ширше. При цьому з глянцевою чорною стелею вона здається ще і в два рази вище.

Стаття захищена законом України, "Про захист авторських прав" і є інтелектуальною власністю автора. Використання як статей цілком, так і її окремих абзаців, без дозволу Автора, є кримінально караним діянням. Всі статті захищені системою депонування - при передруці посилання на mirpotolkov.com.ua обов'язкове.

Вам буде також цікаво: