МИР ПОТОЛКОВ
Київ, Софіївська Борщагівка
ул. Чубинського 2

RU UA

Заміна лампочки в точковому світильнику в натяжній стелі.

Як поміняти лампочку в точковому світильнику в натяжній стелі, самостійно. Заміна лампочки - Відео.

Добрий день ми знову раді, що переглядаєте наше відео. Вкрай приємна, така подяка за нашу працю.

У багатьох власників пластикових вікон виникає питання, як самостійно замінити лампочку в точковому світильнику, який встановлений в натяжну стелю. Багато хто побоюється руками торкатися до натяжної стелі, через острах проткнути або забруднити полотно.

Для тих же, хто ще не має натяжної стелі, ця інформація буде так само корисна, що б дізнатися до чого готуватися.

Отже, перш за все ви повинні розуміти, що точковий світильник, встановлений професійно в натяжну стелю, закріплений не на плівці, як це може здатися на перший погляд. Під час монтажу стелі по периметру на певній висоті прибивають несучий профіль натяжної стелі. Потім на тій же висоті під лазер встановлюють спеціальну платформу з термостійкого пластика. Потім натягується плівка, до неї клеїться спеціальне кільце рівне діаметру світильника і потім вирізається отвір. Отвір має точно збігатися з місцем, де розташована платформа. Через цей отвір і вставляється точковий світильник у власне платформу.

Тепер ви вже знаєте, що точковий світильник закріплений не на плівці, а в пластиковій платформі. Для того щоб замінити лампочку в точковому світильнику, сам світильник рідко коли потрібно виймати, досить вийняти або викрутити лампочку. Як це зробити, має бути інтуїтивно зрозуміло уважно розглянувши конструкцію світильника. Якщо ж доведеться виймати весь світильник в зборі, то як мінімум необхідно бути впевненим що вашу стелю встановлювали професіонали, і що платформа за нею таки є. Тому як зустрічалися випадки коли світильники просто висіли на нитках або дротах. Якщо там платформа є, то її можна промацати рукою. Акуратно виймаємо світильник з отвору, притримуючи пружини, щоб вони не розкрилися і вуаля, світильник зовні, замінюємо лампочку і вставляємо назад. Якщо на плівці залишилися сліди від рук, видаляємо їх м'якою тканиною зі спиртом, або будь-яким засобом для миття вікон. Все лампочка горить, дружина задоволена, гроші зекономлені. Чого і треба було досягти.

А ми на цьому прощаємося. Дякую за увагу і до нових зустрічей на нашому каналі.
Інші відео про натяжні стелі:
Що раніше шафа або стеля?
Що таке неякісна натяжна стеля.
Шторна ніша в стелі