МИР ПОТОЛКОВ
Київ, Софіївська Борщагівка
ул. Чубинського 2

RU UA

Як відремонтувати натяжну стелю?

Є таке прислів'я "Знав би де впадеш, то соломи б постелив". Прислів'я стосується до всього, і до натяжної стелі також. Буває що люди самі того не бажаючи випадково пробивають натяжну стелю залишаючи на полотні симпатичну дірочку.

Але не поспішайте засмучуватися, в 40% випадків це можна виправити, як ось в даному випадку. Стеля була велика складна і недешева. Площа, близько 40 кв. Велика кількість кутів, плюс приховане підсвічування гіпсокартонної ніші. Після ретельного огляду місця пошкодження, було вирішено - виправляємо за місцем.

Для цього відстібається край стелі, благо гарпунна система це дозволяє. Потім розкреслюють так полотно, що б підтягнути дірку до краю, стелі. Робота вимагає акуратності і професіоналізму.

Після цього переклеюємо гарпун на нове місце. І знову натягуємо натяжну стелю на профіль. В даному випадку чиста економія на переробці стелі для замовника склала 5400 грн. Було за що поборотися. Як бачите стеля вийшла як новенька. Бувають різні випадки пошкодження, тут так виправили, в іншому випадку по іншому виправимо, так що не соромтеся телефонуйте, допоможемо. Я вам бажаю не потрапляти в такі ситуації, але своїм клієнтам ми завжди допомагаємо.
Інші відео про натяжні стелі:
Шторна ніша в стелі.
"Не всі монтажники натяжних стель однакові" - ВІДЕО.
Що раніше шафа або стеля?