МИР ПОТОЛКОВ
Київ, Софіївська Борщагівка
ул. Чубинського 2

RU UA

НАТЯЖНІ СТЕЛІ: фото, опис, дизайн, можливості.

Що ж таке натяжні стіни, з чого їх роблять і де варто використовувати. Ось неповний перелік питань про цей вид дизайну стін. Натяжні стіни і натяжні стелі - це дуже близькі способи декоративного оздоблення, вони виробляються з одних видів матеріалів - плівки ПВХ,або тканини, вони однаково кріпляться по периметру - з допомогою спеціальних профілів, а також вони мають схожі переваги і характеристики.
тканинна натяжна стіна з фотодруком

тканинна натяжна стіна з фотодруком


Отже, натяжні стіни роблять в більшості випадків зі спеціальної термоусадочної плівки ПВХ. Ці полотна, як і в випадку з натяжними стелями можуть бути різних фактур і кольорів, можуть додатково декоруватися підсвічуваннями, графікою, фотодруком і так далі.

Технологічно монтаж схожий на установку натяжних стель:

  • по периметру стіни накручується спеціальний профіль, найчастіше металевий. Тут можуть бути варіації в способах кріплення: є стандартне - з пластиковою вставкою по контуру розміром 1,5 см; є безщілинний - нашого винаходу - ви отримуєте ідеально рівний стик стіни з сусідньою стіною, з стелею і підлогою.

  • далі якщо на стіні повинні бути розетки, вимикачі та інші вбудовані елементи, то в цих місцях встановлюються спеціальні закладні, підводяться дроти, зміцнюються комунікації тощо.

  • потім натягується саме полотно натяжної стіни, обраного вами кольору, фактури і дизайну.

  • і в кінці кріпляться додаткові елементи, під які були зроблені закладні: розетки, вимикачі тощо.

  • Ви насолоджуєтеся отриманим результатом довгі роки.

Тут все як в натяжних стелях, найширша гама відтінків, кілька варіантів фактур, неймовірні можливості дизайну!

Ціна на натяжні стіни з фотодруком

ДОВЖИНА: м

ШИРИНА: м




ціни актуальні на

міський пейзаж на натяжній стіні

натяжна стіна з надрукованою графікою


фотографія на натяжній стіні

фотографія на натяжній стіні


Ідеї для дизайну натяжних стін:

Пальму першості, звичайно ж, віддамо натяжним стінам з фотодруком! Це безперечний лідер за популярністю, оздоблення стін. Він має масу достоїнств і необмежену кількість дизайнерських варіантів. Адже фотографія може бути абсолютно неповторною. Більш того, фотодрук на стіні можна доповнити підсвічуваннями. Світіння може бути по контуру всієї натяжної стіни, створюючи об'ємність картинки, а може взагалі підсвічуватися певні області малюнка, які варто виділити за змістом.

натяжна стіна з фотодруком

натяжна стіна з фотодруком


Ви отримуєте воістину величезне поле для фантазії і дизайнерських рішень. Якщо на стелі фотодрук з підсвічуванням - вже досить звична справа, то на стіні - це просто бомба! Жодні фотошпалери не дозволять зробити приховане світіння через картинки.
підсвічування фотодруку на натяжна стіні

підсвічування фотодруку на натяжна стіні


Напівпрозорі натяжні стіни – це супер-пупер нове рішення. Таке рідко де зустрінеш. Цю технологію неможливо повторити ніякими іншими матеріалами - натяжна стіна світиться всією площею. У дизайні мало-освітленого приміщення вона просто незамінна - можна створити ілюзію додаткового вікна! Тому, що рівномірне розсіяне світло по всій стіні має схожість з джерелом денного світла. Краще навіть робити таку натяжну стіну, що світиться, не на всю площу стіни, а частково однією зоною, може в ніші або навпаки виступаючою частиною.

світиться натяжна стіна

нічник що світиться з натяжної стіни


Тут потрібно врахувати, що створення рівномірного підсвічування потребує деякого простору за плівкою, тому монтаж такої стіни забере 10 см в глибину кімнати. Так що з цієї точки зору, краще такий хід використовувати тільки в потрібних нішах або ж в досить великих приміщеннях, де ± 5 см не вплине на величину простору.

Стеля, що переходить в стіну. Таке рішення теж можливо тільки з технологією натяжних стін і стель. Ви вибираєте колір і фактуру плівки, яка потім буде змонтована так, що буде плавний перехід стелі в стіну. Крутизну вигину і форму ви можете замовляти будь-яку, яка підійде до вашого інтер'єру.

натяжна стеля переходить в стіну

натяжна стеля переходить в стіну


перехід натяжної стелі на стіну - 3д форми

перехід натяжної стелі на стіну - 3д форми


Ніші з натяжними стінами. Такий варіант дизайну підійде і для сучасного інтер'єру і для класичного. Ви можете декорувати ніші дерев'яними рамами різьбленими або металевими багетами.

Які бувають натяжні стіни за фактурою:

глянцеві

– тобто натяжні полотна після монтажу будуть переливатися і відображати предмети, на які падає світло. Тобто завдяки деякому дзеркальному ефекту, ви зможете візуально відсунути стіну, зробити приміщення більш світлим і просторим. Кольорову натяжну стіну можна встановити не на всю площу вашої стіни, а в якусь нішу - це буде ще цікавіше і ефектніше.

матові фактури

звичайно, поступаються за ефектністю глянцевим, але теж можуть використовуватися в обробці натяжних стін. Вони можуть бути або зовсім матові - доступні в декількох пастельних відтінках і білому. А можуть бути напів-матові і напів-глянцеві, ще їх називають сатинові. Така натяжна стіна не буде мати сильних відображень, але буде існувати деякий переливчастий ефект.

тканеві натяжні стіни

найчастіше використовуються в комбінації з фотодруком. Ще до недавнього часу найякісніший фотодрук на натяжних полотнах був саме на тканинних фактурах, і тоді вони були дуже популярні, незважаючи на високу вартість. Зараз тканинні натяжні стелі, як власне і стіни, трохи здають свої позиції. Тому що фотодрук чудово виходить і на звичайних матових плівкових стелях, і навіть на глянцевих. А вони коштують значно дешевше і купити їх можна значно простіше.

арт-полотна з малюнком

– нове слово в натяжних стелях и стінах. Це плівки з уже нанесеним на заводі малюнком. В асортименті присутні кілька плівок з класичним малюнком з фактурою і кілька сучасних варіантів. Детальніше всі варіанти арт-стель можна подивитися в нашому розділі кольори натяжних стель.

Можливості використання натяжних стін.

Натяжні стіни можна використовувати практично скрізь, де побажаєте. ПВХ плівка - це дуже щільний і міцний матеріал, його неможливо пошкодити ударом м'яча або руками. Але він може бути пошкоджений гострими, колючими і ріжучими предметами, тому використовувати його на кухні над робочою стінкою я б вам не радив.

Чи можна в натяжній стіні зробити розетку, вимикач, повісити на неї телевізор або поличку? Так звичайно можна. Єдине це все можна зробити тільки на етапі монтажу натяжної стіни. Додати розетку або вимикач в натяжну стіну, яка вже змонтована буде дуже складно. Для цього потрібно буде викликати наших фахівців, які будуть змушені відстебнути частина стелі, додати закладну і змонтувати ще розетку.

Де найчастіше роблять натяжні стіни?

За статистикою натяжні стелі найчастіше монтують на якихось стінах, де добре видно, які стануть центром візуального фокуса в дизайні приміщення. Припустимо за ліжком, за диваном у вітальні, у великих нішах з підсвічуванням.

натяжна стіна з фото за диваном

натяжна стіна з фото за диваном


Переваги натяжних стін:

Спочатку потрібно визначитися, в порівнянні з якими іншими видами обробки ми будемо виявляти переваги натяжних стін. Тобто альтернативні види обробки стіни, які ми будемо розглядати, і які можуть замінити натяжне полотно - це шпалери і фотошпалери. Плитку на стіні натяжне полотно, звичайно, не замінить, але не будемо і намагатися - всьому своє місце.

Чим краще натяжні стіни в порівнянні з фотошпалерами:
  • не мають швів

    Натяжні стіни роблять без швів, а фотошпалери складаються з декількох смуг, які при близькому розгляді мають шви. Більш того, зображення на частинах фотошпалер найчастіше не збігаються на пару міліметрів між собою, що виключено у випадку з натяжними стінами. Фотодрук на натяжній стіні йде одним цілим зображенням, з дуже високою якістю і без будь-яких швів, це одне цілісне полотно.

  • можно мити

    Натяжну стіну можна легко помити. Якщо на стіну щось бризне або ляпне, то з натяжного полотна на стіні, як і на стелі можна легко відмити всі забруднення. Чого не скажеш про фотошпалери.

  • не потрібно шпаклювати

    Перед установкою натяжної стіни, існуючу стіну в приміщенні не потрібно ідеально готувати, як у випадку з поклейкой фотошпалер. Тобто досить просто злегка заштукатурені стіни, щоб на неї змонтувати натяжне полотно. Якщо у вас стіна цегляна, то можна розтягнути натяжну стіну просто поверх цегли, але я б радив все ж легкий шар штукатурки нанести - для виключення щілин в цеглі і кращої термоізоляції.

  • можна приховати комунікації

    За натяжною стіною можна заховати всі проводи і труби. Не потрібно руйнувати стіну, щоб заховати проводку - це все зникне за натяжною стіною.

  • не вигоряє, не тьмяніє, не змінює колір

    Натяжні стіни не вигоряють з часом і взагалі термін служби у них, як і у стель - по 30 років, гарантія при монтажі видається на 12 років.

  • необмежені можливості дизайнерських рішень

    Дивіться вище для зображення всіх дизайнерських ідей з використанням натяжних стін.


Серед недоліків натяжних стін можна назвати:
- їх неможливо встановити самостійно на відміну від поклейки фотошпалер. Хоча фотошпалери насправді теж дуже складно красиво поклеїти без досвіду, але якщо якість не дуже потрібна, то можна і самим. А ось з натяжними стінами таке неможливо, практично, хоча бували й такі випадки :)

- можна пошкодити гострими предметами. Але звичайні фотошпалери теж легко пошкоджуються гострими предметами, навіть кутом табуретки можна зачепивши по стіні, залишити подряпину. Але натяжна стіна на жаль може від подряпини поступово розповзтися вся, якщо вчасно не склеїти поріз спеціальним клеєм, а фотошпалери так і залишаться з однієї подряпиною.

А взагалі, натяжні стіни - це дуже ефектно, практично і красиво, вони стають все більш популярності в Києві і по всій Україні. Тому визначайтеся з дизайном і поспішайте замовляти!

Стаття захищена законом України, "Про захист авторських прав" і є інтелектуальною власністю автора. Використання як статей цілком, так і її окремих абзаців, без дозволу Автора, є кримінальним злочином. Всі статті захищені системою депонування - при передруці посилання на mirpotolkov.com.ua обов'язкове.

Вам буде також цікаво: