САТИНОВА НАТЯЖНА СТЕЛЯ.


Сатинова стеля - це підвісна стеля з ПВХ сатинової фактури. Це різновид матових натяжних стель з легким ефектом мерехтіння. Поверхня сатинової натяжної стелі ідеально рівна та гладка, схожа на фарбований меблевий фасад. Сатинова натяжна стеля - чудова альтернатива підвісним стелям з гіпсокартону: швидко монтується, не тріскається й виглядає як нова 20 років.

сатинова натяжна стеля в інтер'єрі

сатинова натяжна стеля в інтер'єрі

✔ Є в наявності
від 650 грн/кв.м.

КУПИТИ

Фактура плівки сатинова, шовковиста
Виробник плівки MSD Premium
Товщина плівки 0,18 мм
Ширина стелі без шва 5,5 метрів
Профіль безщілинний FIXO
Характеристики профілю алюмінієвий, підсилений, товщина 1,3 см
Опуск стелі MIN 40 мм
Поглинання вологи 0% - не поглинає
Захист при потопі 100%
Фотодрук можливий
Демонтаж й повторний монтаж можливий
Гарантія 12 років

опис, фактура, фото, ціни

Про сатинові стелі заговорили зовсім недавно. Спочатку технологія натяжних стель у всіх асоціювалася тільки з глянцевими блискучими поверхнями, які збільшують простір, але виглядають не дуже натурально. Потім, все більше, люди почали цікавитися матовими фактурами - вони виглядають як ідеально пофарбована поверхня з дрібними рівномірними катишкамі. І ось прийшла ера сатинової стелі! У період тотального мінімалізму і рівності в інтер'єрі, коли все має бути згладжено, вбудовано і приховано, саме ідеальна гладкість сатину і викликала справжній бум.

трек-система в сатиновій стелі

трек-система в сатиновій стелі

стеля сатин з прихованим підсвічуванням

стеля сатин з прихованим підсвічуванням



Про сатинову фактуру й матеріал:

Отже, давайте розберемося що таке сатинові стелі? Це матеріал по фактурі є золотою серединою між матовими натяжними стелями і глянцевими. Це ідеально гладке полотно, яке не схоже на фарбовану стелю, скоріше схоже на сучасні пофарбовані фасади МДФ. Тобто сатин відмінно вписується в модні тренди своєї шовковистою фактурою, приємною і ніжною на дотик. Звичайно навряд чи ви будете мацати руками свою стелю після установки, але ніжні переливи світла від вікна будуть комфортні для погляду.

Чому сатинова стеля отримала таку назву, чи пов'язано походження матеріалу з тканиною? Для довідки: сатин як тканина, це матеріал на основі бавовни, але при цьому з перламутровим блиском. У випадку з сатиновою стелею - це теж злегка блискуче полотно , яке поставляється в рулонах шириною 3, 4 і 5 метрів. Але, звичайно ж, це не натуральна бавовна, це матеріал за складом такий же, як й інші натяжні стелі.

Технологія встановлення

Сатинові натяжні стелі складаються з профілю і полотна. Профіль зазвичай кріпиться до стін і в нього монтується огарпунене сатинове полотно. Зазвичай, практичніше і надійніше за все вибирати монтаж на алюмінієві профілі, які дозволяють вподальшому відстебнути цілком або частково стелю і встановити її повторно. З огляду на тренди сучасного дизайн - максимум рівних і прихованих поверхонь, невидимість технічних елементів - вибирайте сатинові стелі прихованого монтажу. Це так звана безщільна технологія кріплення натяжних стель до стін, при якій стик зі стіною виходить майже невидимим. Після монтажу стелі між стіною і полотном немає ніяких пластикових заглушок і щілин, звідки і виникла назва - безщілинні стелі.

Процес створення сатинових стель:
- виклик замірника на об'єкт
- вибір відтінку сатинового матеріалу (частіше білий)
- прорахунок і підписання договору, оплата авансу 50%
- приїзд бригади в призначений день і час ( графік )
- свердління профілів до стін
- розігрів сатинового полотна
- установка огарпуненної стелі в профіль
- монтаж і підключення світильників
- Ви насолоджуєтеся ніжною шовковистістю вашої стелі

сатинова стеля з трек-системою

сатинова стеля з трек-системою

білий сатин в кухні-студії

білий сатин в кухні-студії

фото сатинової стелі в спальні

фото сатинової стелі в спальні

сучасна сатинова натяжна стеля

сучасна сатинова натяжна стеля

фотографія стелі з магнітним треком

фотографія стелі з магнітним треком

вітальня з сатиновою стелею

вітальня з сатиновою стелею


Сатинові стелі можуть використовуватися в будь-якому приміщенні й реалізують будь-яку дизайнерську задумку . Звичайно, якщо дизайн передбачає світлові лінії, вбудовані треки та інші складності, то ціна буде значно дорожче, ніж стандартна за квадратний метр.

Ціна на сатинові стелі

Це важливе питання у виборі оздоблювальних матеріалів є основним плюсом сатину в порівнянні з традиційним гіпсокартоном. Вартість сатинової натяжної стелі за квадратний метр в 2 рази нижче, ніж гіпсокартонної з урахуванням монтажу, матеріалів, шпаклівок, фарбувань, армуючих сіток і доставок матеріалів.

А ще через два роки ви зрозумієте, що реальна економія буде набагато більша. Адже у випадку з гіпсокартоном, вам через пару років потрібно буде знову витрачати час і гроші на перефарбовування і замазку тріщин. А сатинова стеля буде стояти як новенька ще довгі 20 років.

ЗНИЖКА 12% на ВСІ стелі до 31.12.2024

ДОВЖИНА: м

ШИРИНА: м


СТИК зі стіною:

   

   


Світильники: шт.

Кути: шт.



І головне, сатинова стеля на відміну від свого тезки сатинової тканини, є дуже доступною за ціною. Вартість квадратного метра такої натяжної стелі коштує стільки ж, скільки звичайної матової або глянцевої.

Догляд, експлуатація, гарантія

Це найприємніший розділ - тут взагалі суцільні плюси, переваги і плюшки. Перший приємний бонус - догляд за сатиновими стелями взагалі не потрібен, від слова "ніякий"! Його гладкість - вище будь-якого іншого оздоблювального матеріалу, виключає можливість затримування пилу на стелі. Така ж історія й з павутинням - воно просто не може утворюватися на такий слизькій поверхні.

Зате якщо раптом (в теорії) на стелю щось бризнуло, капнуло або хлюпнуло, то ви легким рухом руки вологою ганчірочкою-мікрофіброю можете усунути будь-яке забруднення. Якщо забруднення встигло висохнути до того, як було помічено - скористайтеся рідким засобом для миття посуду, але без розчинників (фейрі підійде). Серйозніші види забруднення на сатиновій натяжній стелі теж легко видалити - за допомогою спеціальних засобів - докладніше в відео.

Другий плюсик - щільність сатину перешкоджає поглинанню вологи або запахів, тому виключено розмноження бактерій в натяжній стелі, чого не скажеш про гіпсокартон. Також, не поглинаючи вологу, сатинова стеля не схильна до руйнування, тріщин або злущування, як звичайна пофарбована.

І третій плюсіще - сатинова стеля рятує від затоплення не тільки себе, але і своїх побратимів: стіни, підлогу, меблі. Вибравши гарпун прихованого кріплення стелі, ви можете розраховувати на збереження інтер'єру при затопленні сусідами.

Що стосується гарантій, то кожна організація встановлюючи стелі вкладає різний список гарантійних зобов'язань і на різний термін. Ми зі свого боку, гарантуємо незмінність кольору і структури сатинового полотна, надійність зварного шва (якщо є), міцність кріплення до стін. Якщо за цими пунктами протягом гарантійного терміну щось піде не так, то ми усунемо дефект. Якщо ж були якісь механічні пошкодження стелі , то це не гарантійний випадок. Ми усунемо поломки, але за стандартну оплату.

Кольори, відтінки і дизайн сатинових стель

За популярністю замовлень самим трендовим кольором сатинових стель є традиційний білий. Так як всім в інтер'єрах править мінімалізм і натуралізм, то біла сатинова натяжна стеля ідеально вписується в сучасний дизайн. Сатинова стеля відмінно підійде і для скандинавського стилю, і для неокласики, і для інших популярних стилей.

Зараз дизайнери часто використовують кольорові стелі для зонування кімнати, при чому бажано щоб колір стелі і стін в одній зоні збігався. Якщо ви теж хочете щось подібне з сатинової стелі, тоді варто спочатку уточнити наявність потрібного кольору полотна, а потім вже колір стін прив'язувати до стелі. Тому що відтінків сатину в каталозі на сьогодні є всього 11 варіантів, а фарбу можна будь-якого кольору намішати.
  1. з прихованим підсвічуванням
  2. зі світловими лініями
  3. з магнітними треками
  4. з фотодруком
  5. з нішами для світильників
  6. з тіньовим швом по периметру

Плюси і Мінуси сатинових стель:

Вище називалося багато переваг стелі з сатину, давайте підведемо підсумок:
- доступна за ціною
- швидка в установці
- довговічна в експлуатації
- легка у догляді
- варіативна в дизайні
- корисна при затопленнях
- і шовковиста на дотик ))

З мінусів:
- не підходить для зоряного неба через свою гладкість - при денному світлі буде сильно видно проколи полотна
- можна пошкодити гострими предметами

Матові або сатинові стелі? Що краще?

Якщо вибирати між двома фактурами натяжних стель: матова або сатинова, то різниця є тільки в зовнішньому вигляді: мат - більш фактурна поверхня, а сатин - більш гладка. За іншими параметрами обидва варіанти стель однаково довговічні і доступні за ціною. Матеріал матової та сатинової стелі мають схожий склад, просто у останнього фактура більш гладка і шовковиста. Назва "сатин" викликає асоціацію з тканиною, бавовною і чимось натуральним. У реальності, як писалося вище, полотно робиться не з бавовни, а з такого ж ПВХ, що інші фактури: матова, глянцева, металік, перламутр.

Стаття захищена законом України, "Про захист авторських прав" і є інтелектуальною власністю автора. Використання як статей цілком, так і її окремих абзаців, без дозволу Автора, є кримінально караним діянням. Всі статті захищені системою депонування - при передруці посилання на mirpotolkov.com.ua обов'язкове.

Вопрос-ответ:

► На що схожа фактура сатинової стелі?

Сатин на стелі схожий на пофарбовані фасади - не блискучі, але ідеально гладкі. На відміну від матових стель, сатинові мають невеликі переливи світла уздовж вікна.

► Які краще матові або сатинові натяжні стелі?

За складом і за ціною матові й сатинові стелі однаково вдале рішення. Матові більше схожі на гіпсокартон, а сатинові більш гладкі. Залежно від ваших уподобань, ви можете вибрати будь-який варіант - він прослужить довгі роки.

► Чи можна мити сатинові стелі?

Взагалі, необхідність мити стелю ні у кого не виникає. Відразу після установки, сатинову стелю протирають м'якою ганчіркою з містером мускулом від можливого ​​пилу. Далі в процесі експлуатації ви навряд чи зіткнетеся з такою потребою. Але якщо раптом на стелю щось бризне, то, ТАК, звичайно, його можна помити, як будь-яку іншу натяжну стелю. Завдяки своїй ідеально гладкій фактурі - її навіть простіше буде протирати.

► Яких кольорів бувають сатинові полотна для натяжних стель?

На сьогодні асортимент відтінків сатину обмежений 11 відтінками. Але так як найчастіше беруть білий, то складнощів не виникало. Також є пару відтінків бежевого, чорний і червоний.

Вам буде також цікаво: