МИР ПОТОЛКОВ
Київ, Софіївська Борщагівка
ул. Чубинського 2

RU UA

5 ТРЕНДІВ в натяжних стелях на 2022 рік.

тренди в дизайні стель на 2022 рік

тренди в дизайні стель на 2022 рік


Стелі в 2022 році будуть мінімалістичним і функціональними, зі стильним прямолінійним декором і без зайвих деталей. Головний тренд в освітленні коротко описує фраза: що завгодно, тільки не люстра. Тобто світильник може бути, але не по центру й не один. Якщо говорити конкретно про стелю, то вона однорівнева, біла, матова, ідеально рівна і ідеально непомітна. Форму стелі створюють світильники, яких до непристойності багато.

#1 Магнітні ТРЕКИ в стелі

Головне завдання, яке вирішує сучасна стеля - це можливість змінювати освітлення, освітленість і дизайн динамічно, в процесі життя легким рухом руки. Саме тому так швидко став популярним новий формат світильників - магнітні трекові системи. Це вбудовані в стелю магнітні шини, в яких ви самостійно можете додавати світильники, міняти їх місцями, пересувати і створювати свій варіант дизайну під настрій. Дуже часто ми заздалегідь не можемо вгадати потрібну кількість світильників в кімнаті й тут нам на допомогу приходять треки, в які можна додати світильники потім - чи це не фантастика?
сучасні тенденції в дизайні стель

сучасні тенденції в дизайні стель

тренди в освітленні на 2022 рік

тренди в освітленні на 2022 рік

сучасна натяжна стеля 2022

сучасна натяжна стеля 2022

стильний дизайн стелі

стильний дизайн стелі

вбудовані магнітні треки в стелю

вбудовані магнітні треки в стелю

дизайнерські тенденції в стелях

дизайнерські тенденції в стелях


Ви легко можете дізнатися вартість такого дизайну стелі. Кількість самих світильників і їх форму ви можете вибрати вже поживши якийсь час у новій квартирі - це найкрутіша перевага даного виду освітлення.

#2 Тіньові натяжні стелі

Хітом в дизайні стель стають тіньові натяжні стелі, які візуально як би не торкаються стін. Між стіною та стелею виникає стильний тіньовий шов, який відмінно вписується в сучасний інтер'єр, особливо з тими ж чорними світильниками. Спочатку тіньовий зазор став альтернативою стандартним натяжним стелям з гумовою вставкою, але потім знайшов шалену популярність.

тіньовий шов - тренд 2022

тіньовий шов - тренд 2022

тіньова стеля над цеглою

тіньова стеля над цеглою

тіньовий зазор вздовж стелі

тіньовий зазор вздовж стелі

тіньові натяжні стелі - хіт 2022

тіньовіві натяжні стелі - хіт 2022

червоний тіньовий профіль - вогонь

червоний тіньовий профіль - вогонь

тіньова натяжна стеля у ванній

тіньова натяжна стеля у ванній


Більш детально про тіньовий зазор на стелі можна дізнатися запосиланням. Тут же можна прорахувати реальну вартість вашого стелі.

#3 Світлові лінії на стелі

Ще одним трендом в стелях продовжують бути світлові лінії, які не просто звиваються в усіх напрямках, а й спускаються на стіни. Саме такий ансамбль стелі й стін - хітовий і неповторний. Технічно це спеціальний профіль для натяжних стель, в який вклеюються світлодіодні стрічки й потім лінія закривається смугою напівпрозорого полотна. В стіни ж на етапі штукатурки теж врізається той самий профіль, глибиною 3,5 см і після всіх робіт, світлова лінія закривається полікарбонатним розсіювачем. Виглядає дуже сучасно, майже інтер'єр майбутнього. Плюсом цього тренда є можливість мінімального чотирьохсантиметрового опуску стелі і при цьому ніякої люстри не потрібно - ідеально для невисоких приміщень.

світлові лінії на натяжній стелі

світлові лінії на натяжній стелі

освітлення 2022 - дизайнерські ідеї

освітлення 2022 - дизайнерські ідеї

світлові смуги зі стелі на стіну

світлові смуги зі стелі на стіну

лінії світла в стелі тренд 2022

лінії світла в стелі тренд 2022

дизайнерське освітлення в коридорі

дизайнерське освітлення в коридорі

дизайн стелі в 2022 році

дизайн стелі в 2022 році


Світлові лінії на стелі в якості освітлення можуть бути використані для будь-яких приміщень: коридор, ванна, кухня, дитяча або вітальня, а також для офісів. Порахувати вартість натяжної стелі з таким варіантом світильників можна у нас на сайті.

Як світловими лініями, так і магнітними треками можна зонувати простір і рівномірно висвітлити конкретну частину приміщення. У випадку з треками, різні форми світильників допоможуть зробити акцент на красиву стіну, опустити підвіс над барною стійкою або створити максимальний мінімалізм лініями світла.

#4 Кольорові ніші зі світильниками

Наступним дизайнерським трендом в стелях можна назвати ніші зі світильниками. У різноманітних конфігураціях таких ніш, світильники не пересуваються, зате колір ніші можна отримати будь-який. З огляду на тяжіння до насичених відтінків в сучасних інтер'єрах - кольорові ніші будуть дуже актуальні. Не обов'язково вибирати червоні або рожеві кольори, це може бути теракотова ніша з чорними тубусами.

кольорові ніші в стелі

кольорові ніші в стелі

світильники в ніші на стелі

світильники в ніші на стелі

червона ніша зі світильниками

червона ніша зі світильниками

яскравий дизайнерський тренд 2022

яскравий дизайнерський тренд 2022


Зазвичай вартість індивідуального фарбування нішевого профілю трохи здорожує стелю. Стандартний варіант - чорного і білого кольору можна прорахувати у нас на сайті.

#5 Стелі прихованого монтажу

Безщілинні натяжні стелі - неможливо відрізнити від традиційних забарвлених гіпсокартонних стель. Якщо ви хочете зробити красиві стелі по всій квартирі, швидко, доступно, ідеально рівно і на довгі роки - тоді безщілинні стелі Fixo відмінне рішення. Стик стелі зі стіною в технології Fixo виходить ідеально рівним і майже непомітним, а сам стеля виглядає як фарбоване диво - без слідів фарби і тріщин.

безщілинні натяжні стелі 2022

безщілинні натяжні стелі 2022

fixo - стелі прихованого монтажу

fixo - стелі прихованого монтажуБільш детально про цю технологію монтажу можна дізнатися в розділі безщілинні натяжні стелі.

Стаття захищена законом України, "Про захист авторських прав" і є інтелектуальною власністю автора. Використання як статей цілком, так і її окремих абзаців, без дозволу Автора, є кримінально караним діянням. Всі статті захищені системою депонування - при передруці посилання на mirpotolkov.com.ua обов'язкове.

Відео з прикладами стель 2022Питання-відповідь:

► Які стелі будуть актуальні 2022 році?

Стелі 2022 мінімалістичні, білі й матові. Дизайн стель реалізується за допомогою різноманітних світильників. Лінійний декор за допомогою трекових світильників або світлових ліній на стелі.

► Яку обрати стелю гіпсокартонну або натяжну в 2022 році?

Натяжні стелі зараз найбільш затребувані й популярні. За допомогою натяжного полотна і великого асортименту профілів можна реалізувати будь-яку дизайнерську ідею. Вартість натяжної стелі трохи менша, ніж такої самої гіпсокартонної, зате довговічність буде в рази довше.

► Які світильники вибирати в 2022 році?

Найбільш практичним і сучасним рішенням в освітленні вважаються магнітні треки. Вони дозволяють додати світильники вже після закінчення ремонту, в процесі життя. Спочатку ви отримуєте натяжну стелю із магнітними шинами, а далі ви можете обирати різні світильники, пересувати їх, міняти місцями в різних кімнатах і динамічно створювати новий інтер'єр.

Інші статті про натяжні стелі: