Натяжні стелі у ВИШГОРОДІ.

Вишгород, Нові Петрівці, Осещина, Погреби, Зазим'я, Хотянівка

Наші фахівці із задоволенням приїдуть до вашого міста Вишгород і найближчі місця, щоб зробити вимір і монтаж натяжної стелі. А також майстер проконсультує вас з питань підготовки до монтажу натяжної стелі, покаже фактури і каталог плівок, ознайомить з варіантами систем кріплень прямо у вас на об'єкті. Покаже різницю між стандартною системою кріплення (так званої "шпателькой") з пластиковими заглушками і новими натяжними стелями - безщільна система кріплення.

У Вишгороді компанія Мир потолков є частим гостем. Наші фахівці встановили сотні метрів натяжних стель в місті Вишгород і найближчих населених пунктах. Ось фотографії натяжних стель, змонтованих останнім часом.

натяжна стеля в Вишгороді

натяжна стеля в Вишгороді


Зараз більшість натяжних стель - білі матові. Їх часто декорують прихованими підсвічуваннями як на цьому об'єкті на фото вище. Вузький коридор стає більш просторим завдяки додатковому підсвічуванню довгої стіни.

Якщо вас цікавить вартість натяжних стель, то ви можете легко порахувати її, ввівши нижче в калькулятор довжину і ширину приміщення, кількість кутів і точок освітлення. Ви отримаєте дуже реальну ціну на натяжну стелю. Зверху ніхто не візьме з вас ніяких транспортних витрат на виїзд в Київську область. Вишгород, Нові Петрівці, Зазим'я - є нашими постійними клієнтами. Ми тут часто проводимо монтаж і установку натяжних стель.

ЗНИЖКА 15% на ВСІ стелі до 31.07.2024

ДОВЖИНА: м

ШИРИНА: м


СТИК зі стіною:

   

   


Світильники: шт.

Кути: шт.


Мінімальна сума замовлення 5000 Грн.

Ціна на натяжні стелі включає вартість матеріалів і монтажу. 1 м2 натяжної стелі розраховується індивідуально в залежності від загальної площі стелі і його периметра. Щоб дізнатися ціну на натяжну стелю , потрібно знати її довжину і ширину.

БЕЗЩІЛИННІ натяжні стелі

сучасні натяжні стелі Вишгород

сучасні натяжні стелі Вишгород


натяжні стелі Нові Петрівці

натяжні стелі Нові Петрівці


Ці та багато інших об'єктів були реалізовані нашими фахівцями в славному місті Вишгород. Ми завжди будемо раді вашим телефонним дзвінкам, так що дзвоніть, запрошуйте, і вже скоро у вас теж буде гарна натяжна стеля і новий інтер'єр.

Також будемо дуже раді бачити вас в нашому шоурумі. Якщо ви хочете в реальності побачити натяжну стелю, то приїжджайте - все покажемо, розповімо, допоможемо порадами ))ДИЗАЙН натяжных потолков: