МИР ПОТОЛКОВ
Київ, Софіївська Борщагівка
ул. Чубинського 2

RU UA

Натяжні стелі ВИШНЕВЕ, Софіївська Борщагівка, Крюківщина і ін.

Вишневе, Крюківщина, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка, Гатне, Чабани

Натяжна стеля може бути не просто ідеально рівною і блискучою, не просто різних відтінків і фактур, вона може динамічно змінюватися під ваш настрій!

Так-так-так, тепер це реальність - міняємо колір своєї стелі одним рухом пальця - це справжня мрія для сучасної людини. Як же можна досягти такого ефекту? Дуже просто, завдяки напівпрозорим плівкам для створення натяжних стель. Одну з таких натяжних стель ми реалізували в місті Вишневе. Це квартира в сучасному стилі, мінімум декору і орнаментів, максимум гладких глянцевих поверхонь, різних прихованих підсвічувань та інших спецефектів.

установка натяжна стеля в Вишневому

установка натяжна стеля в Вишневому


І найважливіше питання - скільки коштує натяжна стеля в Вишневому та інших найближчих містах. Орієнтовну вартість натяжної стелі можна легко прорахувати на нашому калькуляторі. Вам потрібно лише ввести довжину і ширину стелі, кількість кутів і світильників. Ви отримаєте максимально реальну вартість натяжної стелі і ніяких додаткових націнок за виїзд за межі Києва ми вам не нарахуємо. Неважливо, чи знаходиться ваша квартира, будинок або таунхаус в Крюківщині, Гатному, Чабанах і так далі. Це досить близькі нам населені пункти і ми регулярно сюди виїжджаємо на заміри і монтажі.

ДОВЖИНА: м

ШИРИНА: м


СТИК зі стіною:

   

   


Світильники: шт.

Кути: шт.


Мінімальна сума замовлення 5000 грн.

Ціна на натяжні стелі включає вартість матеріалів і монтажу. 1 м2 натяжної стелі розраховується індивідуально в залежності від загальної площі стелі і її периметра. Щоб дізнатися ціну на натяжну стелю , потрібно знати його довжину і ширину.

БЕЗЩІЛИННІ натяжні стелі

Ось така ось натяжна стеля була встановлена у вітальні в одній з квартир в Вишневому. За плівкою по всій площі рівномірно поклеєні світлодіодні стрічки, які при бажанні можуть змінювати колір світіння. Завдяки напівпрозорій натяжній стелі, змінюючи колір світіння світлодіодів ми отримуємо різний колір стелі!

натяжна стеля міняє колір в Крюківщині

натяжна стеля міняє колір в Крюківщині


Такий варіант натяжних стель відмінно підійде для приміщень, де недоречна традиційна люстра посередині, де необхідно створити неяскраве, але рівномірне освітлення. Це стильне дизайнерське рішення для сучасного інтер'єру. Підійде для спальні, кухні, вітальні, а також передпокою і санвузлів.

біла натяжна стеля на Софіївській Боршаговка

біла натяжна стеля на Софіївській Боршаговка


Найпопулярніше і бажане рішення - біла матова натяжна стеля і трекові світильники. Це просто хіт цього року. Такий дизайн стелі підійде для більшості приміщень в квартирі. Такі натяжні стелі ми часто встановлюємо на Софіївській Борщагівці, в Вишневому, Крюківщині та інших місцях.

світлові лінії на натяжній стелі в Чабанах

світлові лінії на натяжній стелі в Чабанах


Це нереально круте і стильне рішення для оформлення стелі. На сьогодні це найцікавіша ідея дизайну натяжних стель. Дуже добре підходить для великих і маленьких приміщень. У коридорах і санвузлах світлові смуги виконують роль основного освітлення. Хоча в одній квартирі в Крюківщині ми встановлювали 10 погонних метрів світлових ліній в основній кімнаті і освітлення вийшло дуже яскравим і рівномірним - це єдине світло в кімнаті.

світлові смуги на натяжній стелі в Крюківщині

світлові смуги на натяжній стелі в Крюківщині


Ще одна ванна в с. Гатне радує око яскравими відтінками плитки і білизною натяжної стелі. Таке поєднання: темні стіни і біла стеля стало знову популярним і широковживаним.

біла матова натяжна стеля в Гатному

біла матова натяжна стеля в Гатному


Незаперечною перевагою натяжних стель є можливість демонтажу і повторної установки. Хоча ніхто при замовленні серйозно не сприймає цей плюс як реальна перевага, але ми регулярно їздимо зливаємо воду після затоплень натяжної стелі і люди щиро щасливі, коли після просушування стелі у них ВЗАГАЛІ не залишається слідів затоплення! Адже вся вода затримується на натяжній стелі, не давая їй пошкодити стіни, меблі або паркет. Особливо в цьому допомагають безщілинні натяжні стелі , які максимально щільно притиснуті до стін без будь-яких щілин або заглушок.

Якщо вам сподобалися наші натяжні стелі і ви захотіли замовити щось схоже в свою квартиру в Вишневому, Крюківщині або в будь-якому іншому місті Київської області, то сміливо телефонуйте нам за телефоном: (066) 746-20-16 і ми з радістю вам допоможемо!

Якщо ви хочете зблизька побачити натяжні стелі, подивитися реальні варіанти дизайну стель на стелі)), то ми завжди раді вас бачити у нас в шоурумі - бажано телефонувати попередньо менеджеру.ДИЗАЙН натяжних стель: