МИР ПОТОЛКОВ
Київ, Софіївська Борщагівка
ул. Чубинського 2

RU UA

Натяжні стелі В БОЯРЦІ і ін.

Боярка, Тарасівка, Юрівка, Крюковщина, Віта-Поштова, Васильків, Глеваха

Компанія "Мир потолков" встановлює натяжні стелі в різних містах України, але наш офіс, шоурум і виробництво знаходиться в Київській області - на Софіївській Борщагівці. Ми однаково часто встановлюємо натяжні стелі як в Києві, так і в Київській області: Боярка, Вишневе, Тарасівка, Крюківщина, Юрівка, Віта-Поштова, а також Глеваха, Васильков, Хотів.

натяжна стеля монтаж в Боярці

натяжна стеля монтаж в Боярці


Зараз ведеться активна забудова невеликих міст навколо Києва. І, звичайно ж, тут теж робляться гарні ремонти, а значить потрібні натяжні стелі в Вишневому і в Крюківщині. Як і всюди, найпопулярнішими є білі матові натяжні стелі . Разом з тим, популярні різні приховані підсвічування або яскраві світлові лінії в якості основного освітлення.

ДОВЖИНА: м

ШИРИНА: м


СТИК зі стіною:

   

   


Світильники: шт.

Кути: шт.


Мінімальна сума замовлення 5000 Грн.

Ціна на натяжні стелі включає вартість матеріалів і монтажу. 1 м2 натяжної стелі розраховується індивідуально в залежності від загальної площі стелі і його периметра. Щоб дізнатися ціну на натяжну стелю , потрібно знати її довжину і ширину.

БЕЗЩІЛИННІ натяжні стелі

Зверніть увагу! Дуже багато пропозицій натяжних стель в інтернеті та інших джерелах, але більшість компаній в Боярці, Вишневому та Крюківщині пропонують установку стель з пластиковою заглушкою по периметру. Це вже застарілий варіант, в сучасних інтер'єрах таке вже не ставлять. Ми пропонуємо більш сучасну систему кріплення - з ідеальним приляганням натяжної стелі до стіни. Детальніше дивіться за посиланням - безщілинні натяжні стелі.

Це наша унікальна система монтажу, вона запатентована і саме наші монтажники можуть її встановити дійсно ідеально. До неї також розроблено багато варіантів дизайнерських рішень: стелі з нішами, дворівневі, з фотодруком, з зірками, зі світловими лініями і багато іншого. Ми пропонуємо дуже сучасне рішення зі шторної нішею , коли карниз втоплений в натяжну стелю і гачки для крпелення штори приховані в ніші.

натяжні стелі Віта-Поштова з нішею для штори

натяжні стелі Віта-Поштова - з нішею для штори


установка натяжної стелі Крюковщина

установка натяжної стелі Крюківщина


монтаж натяжної стелі Тарасівка

монтаж натяжної стелі Тарасівка


натяжна стеля монтаж Юрівка

натяжна стеля монтаж Юрівка


замовити натяжну стелю Боярка

замовити натяжну стелю Боярка


натяжні стелі в Київській області

натяжні стелі в Київській області


Ціни на натяжну стелю в Боярці, Крюківщині і Вишневому - такі ж як і в Києві. Їх можна дізнатися в розділі Прайс . А за допомогою нашого калькулятора ви зможете прорахувати точну вартість вашої стелі, ввівши розміри приміщення, вибравши фактуру стелі і систему кріплення, а також вартість монтажу додаткових елементів: освітлення , труби, вентиляція.

Щоб замовити натяжну стелю в Вишневому, Крюківщині, Боярці та інших місцях Київської області, вам достатньо зателефонувати нам за телефонами вгорі/внизу сторінки і наш замірщик приїде до вас на об'єкт для проведення заміру, прорахунку вартості, укладення договору і скаже точну дату монтажу. Викликавши нашого фахівця, ви зможете зблизька роздивитися всі варіанти відтінків плівки, ознайомитися з перевагами тієї й іншої системи кріплення, дізнатися особливості вибору освітлення для натяжної стелі і задати будь-які питання про натяжну стелю, які вас цікавлять.

Якщо ви хочете зблизька побачити натяжні стелі, подивитися реальні варіанти дизайну стель на стелі)), то ми завжди раді вас бачити у нас в шоурумі - бажано телефонувати попередньо менеджеру.ДИЗАЙН натяжних стель: