МИР ПОТОЛКОВ
Київ, Софіївська Борщагівка
ул. Чубинського 2

RU UA

Натяжні стелі НЕДОРОГО.


Зазвичай, найпопулярніші питання від клієнтів це: А скільки коштує квадратний метр натяжної стелі? Чи можна для мене порахувати недорогі натяжні стелі? А як можна придбати натяжну стелю подешевше? Тому ми вирішили детально розглянути ці всі питання. Показати на зразках й не бути голословними.

Є два способи зекономити на натяжних стелях. Перший - спростити конструкцію, зменшити кількість світильників й замовляти в не сезон - детально про це в попередньому відео. А зараз ми розкажемо, як можна сильно-сильно зекономити, купуючі натяжні стелі. Покажу вам декілька прикладів. Всі яскраві.

дешева натяжна стеля

дешева натяжна стеля

натяжні стелі недорого

натяжні стелі недорого

недорогі натяжні стелі

недорогі натяжні стелі

натяжна стеля економ варіант

натяжна стеля економ варіант


Зліва йде дешевий варіант, а зправа - те, як це роблять наші монтажники. Щоб стало очевидно, що ціна натяжних стель залежить НЕ лише від плівки.

До нас дуже часто звертаються люди з проханням виправити неякісний монтаж попередніх еее... майстрів. В 99% ЦЕ не підлягає виправленню, лише повній заміні полотна, а іноді разом з профілем. Ми займаємося безщілинними натяжними стелями FIXO, які повністю притискаються до стіни. Для цього необхідні кваліфіковані спеціалісти, а не просто груба чоловіча сила. Необхідно прикручувати профіль кожні 10 см, а це більші витрати на шурупи, амортизація інструменту та більше робочого часу. Доведення кутових вузлів до ідеальних - потребує вмінь, часу та засобів, тому це знову трохи дорожче.


Але ви завжди можете знайти натяжні стелі подешевше й потім 20 років, а саме стільки має стояти натяжна стеля - насолоджуватися яскравими дрібницями.

Окрім явного браку одразу після монтажу, вас можуть чекати сюрпризи ще довгі роки. Неправильно встановлені світильники можуть порвати стелю, а не тільки псувати настрій.

Ми щиро бажаємо, щоб все у вашому житті було на високому рівні. Зі свого боку можемо запропонувати якісну установку натяжних стель і подальше обслуговування при необхідності.

Інші відео про натяжні стелі:
Висота натяжної стелі.
Надувається і піднімається стеля.
Скільки вартий 1 кв. м.