МИР ПОТОЛКОВ
Київ, Софіївська Борщагівка
ул. Чубинського 2

RU UA

Гарантія на натяжні стелі від компанії "Мир потолков".

ГАРАНТІЙНИЙ ТАЛОН

Гарантійні зобов'язання на натяжну стелю можна умовно розділити на дві складові. Перше - це гарантія на полотно і друге - гарантія на монтаж полотна.

Гарантію на полотно дає організація, яка здійснила виготовлення полотна під Ваш розмір, не плутайте з компаніями виробниками плівок. Виробники плівок знаходяться за межами України, це переважно Китай, але є і інші країни. Виробники стель всі знаходяться в Україні, в їх функції входить виготовлення полотна необхідно розміру, зварювання швів, приварювання кріплень до полотна, комплектація монтажними профілями та іншими аксесуарами монтажні і дилерські представництва. Так ось гарантія виробника це незмінність розмірів полотна (відсутність провисання), структури (це блиск, однорідність), кольору полотна (полотно не повинно вигоряти), надійність зварних швів, надійність приварювання гарпуна до полотна (кріплення).

На монтажні роботи ж дає гарантію дилерська організація, яка монтує полотна або ж сам виробник якщо монтаж виробляється силами виробника. До слова, виробники стель намагаються обзавестися якомога більшою кількістю дилерів, щоб мати представництва у всіх регіонах. Деякі виробники мають більше 300 дилерів. Тому в 90% випадків стелі монтують дилерські організації, ціни на продукцію яких, контролюють виробники.

Під монтажними роботами на мається увазі кріплення до стін (стеля повинна бути добре закріпленою і не відходити від стіни протягом терміну гарантії).

Так ось під гарантією на натяжні стелі мають на увазі, сукупність зобов'язань, які дає монтуюча організація: на полотно (як представник фабрики) і на монтаж.

Гарантія на натяжні стелі від компанії "Мир потолков":

За цим гарантійним талоном компанія надає такі гарантії на свою продукцію:
- незмінність структури і кольору матеріалу - 12 років;
- міцність з'єднання матеріалу з гарпуном і зварного шва на плівці - 12 років;
- монтажні роботи - 2 роки;
- світлодіодна продукція та комплектуючі - 12 місяців

Гарантія на вироби не поширюється в разі: - механічного пошкодження виробу (поріз, розрив полотна); - оплавлення плівки, внаслідок використання ламп розжарювання і галогенних ламп, які не відповідають вимогам інструкції з експлуатації; - затоплення стелі водою; - падіння на тильну частину натяжної стелі, будь-яких частинок, з перекриття, стін та ін.

Компанія "Мир потолков" бажає вам придбати нове житло через 5 років, а монтаж нових натяжних стель ми візьмемо на себе :)

гарантійка на натяжні стелі

гарантія на натяжні стелі Мир потолков


ІНСТРУКЦІЯ З ЕКСПЛУАТАЦІЇ:

- Не торкатися стелі колючими і ріжучими предметами.

- Не проводити ремонт власними силами.

- При виявленні дефектів, викликати фахівців фірми-установника.

- Чистити стелю вологою м'якою тканиною, при необхідності використовувати миючі засоби, що не містять розчинники і абразивні фракції.

- Потужність ламп в одному плафоні світильника, люстри, вбудованих в стелю, не повинна перевищувати 60W для ламп розжарювання і 20W - для галогенних. Відстань від лампи розжарювання або галогенової лампи до натяжної стелі повинна бути більше 15 см.

- Здійснювати демонтаж тільки силами фірми-установника.

- Не допускати різкого нагрівання або охолодження стелі, або і того й іншого одночасно в різних сторонах приміщення, що призводить до перерозподілу навантажень на полотні.

- Стелі компанії "Мир потолков" повинні експлуатуватися в опалювальних приміщеннях при температурному режимі від 5о С до 50о С.

- У разі затоплення, злив води повинен проводитися тільки фахівцями компанії "Мир потолков", що мають спеціальне обладнання, на виконання даної операції.