МИР ПОТОЛКОВ
Київ, Софіївська Борщагівка
ул. Чубинського 2

RU UA

5 ТРЕНДІВ в натяжних стелях на 2023 рік.


Стелі 2023 - це мінімалізм в кольорах і формах та максималізм в різноманітності освітлення. В ідеалі не обмежувати себе лише люстрою або лише точковим освітленням, плануючі сучасні натяжні стелі. Щоб гарантувати собі модну стелю - краще поєднати потрошку різних видів освітлювальних приладів.

сучасний дизайн стелі в 2023 році

сучасний дизайн стелі в 2023 році

модні тенденції в стелях

модні тенденції в стелях

Які вони сучасні стелі 2023? Що варто робити, а про що точно краще й не думати. Що буде функціонально й круто, а що дорого й непрактично! Який дизайн стелі варто обрати в 2023 році, що буде популярно в освітленні, кольорах, формах та матеріалах?
Отже, головні тренди в стелях 2023 це:

ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ - магнітні треки

Встановивши магнітні треки в натяжну стелю, далі ви зможете самостійно додавати світильники там, де це необхідно, виймати в тих зонах, де це виявилося не практичним, змінювати формат й направленність світильників, коротше моделювати дизайн інтер'єра відповідно до ваших потреб. Якщо ви хочете інтер'єр вау-вау, то магнітні треки це маст хев!

модне освітлення в стелях 2023

модне освітлення в стелях 2023

сучасні стелі в 2023 році

сучасні стелі в 2023 році

тренди в дизайні стель

тренди в дизайні стель

основні тенденції в освітленні інтер'єра

основні тенденції в освітленні інтер'єра

Вбудовані магнітні треки вже два роки є лідерами в дизайні освітлення сучасних інтер'єрів, вони добре себе зарекомендували як ззовні, так й у використанні. Дизайн стелі в 2023 році просто неможливий без треків, хоча їх можна комбінувати з великими світильниками над столами чи барними стійками, з точковими світильниками в коридорах та підвісами у спальні. Детальніше про треки в натяжних стелях можна дізнатися за посиланням.

ПРАКТИЧНІСТЬ - LED підсвітки

Додавши приховані підсвітки транзитних зон в квартирі, ви можете економити електроенергію й свій час на заміні лампочок. Лед стрічки будуть безперебійно створювати фонове освітлення у ванній, коридорі чи спальні протягом п'яти років. А при заміні 20 метрів LED стрічки коштує як одна LED лампочка (30 гривень). Підсвітивши натуральний камінь, декоративну цеглу або 3Д-панелі ви додасте фактурності вашому простору й будете реально в тренді!

світлові лінії LED в дизайні 2023

світлові лінії LED в дизайні 2023

приховані підсвітки в інтер'єрі

приховані підсвітки в інтер'єрі

підсвітка стелі на кухні

підсвітка стелі на кухні

світлова лінія на натяжній стелі

світлова лінія на натяжній стелі

Технології натяжних стель за останні роки сягнули далеко вперед в питаннях підсвіток. Тепер приховати LED в натяжній стелі можна: по периметру приміщення або по одні стіні, зробити світлові лінії квадратом, трикутнуком чи навіть напівколом, можна засвітити всю площу стелі або виділену зону будь-якої форми. Тому щоб обрати максимально підходящий варіант підсвітки стелі - переходьте сюди.

СТИЛЬНІСТЬ - тіньовий шов

Це про красу і про тіньові натяжні стелі. Тіньовий зазор не несе в собі ніякого практичного навантаження, але в сучасних інтер'єрах ця дизайнерська фішка дуже популярна. В світлих майже білих інтер'єрах стильний тіньовий шов між стіною і стелею створює більш сучасний і графічний простір, підкреслює форму приміщення та ідеально гармонує з чорними деталями в інтер'єрі. Тіньові натяжні стелі незамінні з фактурними поверхнями, які є теж хітом в дизайні 2023 року.

тіньовий шов на стелі 2023

тіньовий шов на стелі 2023

тіньові натяжні стелі в інтер'єрі

тіньові натяжні стелі в інтер'єрі

тенденції в дизайні стель 2023

тенденції в дизайні стель 2023

популярний дизайн стелі - з тінню

популярний дизайн стелі - з тінню

Тіньові натяжні стелі - це невеликий 7 мм зазор між стіною та натяжною стелею чорного кольору. Він створює стильний штрих по всьому інтер'єру та підкреслює ідеальність прямих ліній. Рекомендовано тільки з рівними стелями та прямими кутами між стінами. Більше фото тіньових натяжних стель дивіться на сторінці.

ТЕХНОЛОГІЧНІСТЬ - інтегровані карнизи

Можливість вбудувати в стелю карнизи для штор, різні сучасні вентканали та приховати за стелею всі комунікації нового інтер'єру - це справжній тренд 2023. При цьому, завдяки натяжній стелі ви завжди будете мати доступ до цих комунікацій без повної переробки стелі.

сучасні тренди в дизайні стель

сучасні тренди в дизайні стель

інтегровані карнизи - хіт 2023 року

інтегровані карнизи - хіт 2023 року

сучасне рішення - вбудований карниз

сучасне рішення - вбудований карниз

колір вбудованого карнизу білий або чорний

колір вбудованого карнизу білий або чорний


У випадку з натяжними стелями у вас є два варіанти прихованих карнизів: створення пустої ніші в стелі - для вбудування туди будь-якого обраного карнизу чи електрокарнизу або інсталяція вже готового карнизу з гачками в три ряди. Плюси першого варіанту: ви можете замовити ширину і висоту ніші будь-якого розміру й потім обирати карнізи чи замовляти їх разом з гардинами. Плюси другого варіанту: ви одразу отримуєте й стелю, й карниз білого або чорного кольору з фіксованою шириною 6 см та глибиною ніші 3 см - достатня щоб приховати гачки. Детальніше про вбудовані карнизи читайте тут.

ЕКОНОМІЧНІСТЬ та ЕКОЛОГІЧНІСТЬ

Економічність - це про доступну вартість натяжних стель, порівняно з трудомістким гіпсокартоном та його регулярним перефарбовуванням. Ви економите не лише гроші, а й свій час!

білі матові натяжні стелі - хіт 2023

білі матові натяжні стелі - хіт 2023

модна стеля в 2023 році

модна стеля в 2023 році

сучасний дизайн стелі - рівний

сучасний дизайн стелі - рівний

біла ідеально рівна натяжна стеля

біла ідеально рівна натяжна стеля

Екологічність. Здавалося б який зв'язок між стелями з пвх та екологічністю? Але він є! В разі заміни, натяжна стеля повністю може бути використана повторно: профіля знімаються й здаються на метал, а плівка до відповідних пунктів прийому. Цього не можна сказати про гіпсокартон, шматки якого йдуть лише в сміття.

Взагалі, натяжні стелі відповідають всім вимогам сьогоднішнього непростого часу. Швидко монтуються в новій оселі при переїзді, швидко відновлюються в разі потопу, що стало ще актуальніше саме зараз, легко замінюється лише полотно за годину в разі пошкодження його уламками чи орками, а профілі використовуються вже накручені. Натяжні стелі 2023 - це доступна ціна та довговічність без тріщин.

Стаття захищена законом України, "Про захист авторських прав" і є інтелектуальною власністю автора. Використання як статей цілком, так і її окремих абзаців, без дозволу Автора, є кримінально караним діянням. Всі статті захищені системою депонування - при передруці посилання на mirpotolkov.com.ua обов'язкове.

Відео про стелі 2023Питання-відповідь:

► Чи будуть популярні натяжні стелі в 2023 році?

Так! З кожним роком в Україні стає все більш популярними натяжні стелі. Зараз в 90% нових квартир ставлять саме натяжні стелі, тому що це прискорює весь ремонт на 1-2 місяці. Також по ціні натяжні стелі більш доступні, порівняно з застарілим гіпсокартоном. А виглядають матові натяжні стелі набагато сучасніше й охайніше. Довговічність таких стель - 20 років - це ще один плюс в їх переваги.

► Які кольори стель будуть модними в 2023 році?

Як й останні роки - білий колір стелі - це хіт 2023. Хоча іноді нам трапляються оригінальні об'єкти з комбінованими біло-чорними стелями. В матовій фактурі чорно-білі стелі виглядають дуже стильно й сучасно, але все ж більшість - це білий колір.

► Яке освітлення буде в тренді в 2023 році?

Треки, магнітні треки, магнітні трекові системи - як завгодно їх назовіть, але сами вони стоять на першій сходинці по популярності серед освітлення. Їх функціональність, стильність та практичність поки що не замінити ніяким іншим видом освітлення.

Інші статті про натяжні стелі: