Натяжні стелі при затопленні.

Як поведе себе натяжна стеля при затопленні? Чи можна відновити натяжну стелю якщо вас затопили? Як злити воду з натяжної стелі - Відео.

Добрий день, ми вас вітаємо на сайті компанії Мир потолков. Сьогодні ми хочемо поговорити з вами про те, яким чином рятують натяжні стелі від затоплення водою. Про те, що натяжні стелі здатні затримати воду і не дати протекти в квартиру, напевно, багато хто чули, але не всі з вас знають, яким чином це відбувається. Так ось в цьому відео ми хочемо про це розповісти докладніше.

Отже, все плівкові натяжні стелі виконані з дуже щільного ПВХ. Структура його однорідна, не має ні мікропор, ні мікротріщин, такий матеріал не пропускає через себе воду. Коли монтуються натяжні стелі, то відбувається це наступним чином. По периметру кімнати кріпиться алюмінієвий каркас, на який потім натягують полотно натяжної стелі. У центральній частині кімнати полотно не підтримується нічим. А гравітаційну силу або силу земного тяжіння, як відомо ніхто не відміняв. Якщо по краях натяжної стелі полотно жорстко затиснуто в профіль, і тут як би не намагався закон земного тяжіння, полотно буде знаходитися чітко в місці кріплення. То в центральній частині натяжної стелі жорсткого кріплення немає, і полотно, хоч це візуально не видно, але все ж трохи провисає. На якихось 1-2 см нижче, ніж у краю стелі. І цього достатньо щоб в разі протікання, вода почала стікатися до центру стелі.

Далі що відбувається? Припустимо, вас затоплює сусід. Водичка починає бігти з усіх щілин базової чорнової стелі, зі стиків панелей, по стінах, через отвір під люстру та інше. Як тільки вода потрапляє на полотно натяжної стелі, вона спочатку потихеньку, а в міру наповнення прискорюючись, починає стікати в центр стелі. Це в тих випадках, коли по центру немає люстри. Якщо люстра все ж є то, вода збереться в центральній зоні натяжної стелі справа або зліва від люстри, там, де знайде собі слабке місце. Далі відбувається накопичення води. Нагадую, що натяжна стеля здатна утримати на своїй поверхні близько 100 л. води на один м.кв. Коли води набереться велика кількість, натяжна стеля провисне у вигляді міхура або груші.

Перше що вам слід зробити, це усунути причину протікання, і викликати фахівців компанії Мир потолков.


Злив води нашими фахівцями проводиться двома способами:
1. Або ми відстібаємо частину полотна у краю і через шланг відкачуємо воду.

2. Або якщо в стелі є хоч якийсь освітлювальний прилад, то зливаємо через отвір в натяжній стелі.

Після того як вода зі стелі злита, плівка буде розтягнута і буде бовтатися в місці деформації, будуть складки і розтяжки. Щоб це прибрати наші монтажники розігрівають полотно, яке розправляючись, натягується як нове. Після цього можна встановити освітлювальні прилади на місце і забути про те, що у вас могло бути затоплення. При цьому зауважте, що навіть при дуже сильних затопленнях у вас не постраждають ні меблі, ні шпалери, ні дерев'яні підлоги, ні побутова техніка, ні діти, ні дорослі, ні домашні тварини. Подумайте про це. Дякую за увагу і до наступних зустрічей.

Інші відео про натяжні стелі:
Чи впливають натяжні стелі на здоров'я людини?
"Не всі монтажники натяжних стель однакові "- ВІДЕО.
Заміна світильника в стелі.