МИР ПОТОЛКОВ
Київ, Софиївська Борщагівка,
вул. Чубинського 2

1 $ = 39 ₴ RU UA

Як встановлювати ВНУТРІШНІ КУТИ в натяжних стелях.Щоб швидко і легко встановити внутрішні кути натяжної стелі, потрібно виконувати ряд нескладних правил:

- якщо внутрішній кут розташований близько біля зовнішнього, то спочатку обов'язково застібаємо зовнішній і тільки потім внутрішній.

кути на натяжній стелі

внутрішні та зовнішні кути поряд


- монтаж профілю на внутрішній кут проводиться не так як у шпательній системі монтажу. Тобто не потрібно вигинати кут з цільного профілю. У кутку повинен бути розрив. Профіль до кута не докручуємо 5 мм, з одного боку і 5 мм з іншого.

внутрішні кути в натяжній стелі

профіль розрізається, й не дістає до кута на 5 мм


- так як кут не з цільного профілю, а з двох шматків, то обов'язково потрібно міцно зафіксувати кожен з прилеглих до кута профілів.

- власне монтаж кута. Монтажник добре розігріває кут полотнища, при чому особливу увагу потрібно закцентувати не на плівці, а саме на гарпуні, так як гарпун більш щільний матеріал.

- монтаж кута в профіль виробляють наступним чином. Монтажник одну руку тримає за плівкою, а другу під плівкою і направляє гарпун в профіль, потім пальчиком дотискує до повної фіксації в профілі.

- дивіться на відео змонтований кут.

- демонтаж внутрішнього кута, проводиться не з кута, а з прямої ділянки до кута.

Стаття захищена законом України, "Про захист авторських прав" і є інтелектуальною власністю автора. Використання як статей цілком, так і її окремих абзаців, без дозволу Автора, є кримінально караним діянням. Всі статті захищені системою депонування - при передруці посилання на mirpotolkov.com.ua обов'язкове.

Інші відео про натяжні стелі:

Демонтаж натяжної стелі.
Монтаж зовнішнього кута.
Установка точкового світильника.

ПРОФІЛЬ
ВІДЕО
ПРАЙС