МИР ПОТОЛКОВ
Київ, Софиївська Борщагівка,
вул. Чубинського 2

1 $ = 39 ₴ RU UA

ЯК СТАТИ ДИЛЕРОМ ПО НАТЯЖНИМ СТЕЛЯМ - інструкція для "чайників".


Я, напевно, ні для кого не відкрию секрет, що Україна зараз переживає не найкращі часи. І що зараз дуже доречно буде почати власний бізнес з нуля. Розповім як це зробити в сфері натяжних стель. І не важливо що є першопричиною, працювали на дядька, втратили роботу, урізали або не платять зарплату. Причин може багато, чому ви вирішили подивитися це відео. Я вам не розповім чудо-рецепта як вирішити всі ваші проблеми. Просто хочу показати, як запустити власний прибутковий бізнес, ставши дилером компанії, що виробляє натяжні стелі. Як ви зрозуміли, компанії "Мир потолков".


Якщо ви вже є дилером, то ми вам просто нагадаємо, як будуються відносини з виробниками стель. Якщо ж ніколи цим не займалися, то це відео буде дуже доречне.

Отже, що таке натяжна стеля з позиції малого бізнесу. Будь-яка людина, яка вміє тримати в руках викрутку - потенційний дилер компанії "Мир потолков". Завдання підприємця - поміряти розміри стелі, і відправити їх на фабрику. Далі компанія "Мир потолков" виготовить вам натяжну стелю по ваших розмірах, і відправить вам її ну, наприклад, "Новою поштою". Підприємець отримує стелю і всі комплекутуючі до неї, і встановлює її у клієнта на об'єкті і отримує за це свій гонорар - гроші. Усе. Так, так - це і все. Навскидку: різниця між дилерською ціною і середньоринковою ціною на натяжні стелі більш ніж в два рази. Так, купивши стелю за 800грн, В середньому її можна продати за 1700 грн. І це - ваш прибуток, ваш бізнес.


А тепер розповім покроково.

  1. 1. Етап перший. Перше, що необхідно вивчити підприємцю - це якісний монтаж натяжної стелі. Успіх ваших майбутніх замовлень залежить саме від уміння якісно виконувати свою роботу. Компанія "Мир потолков" проводить навчальні тренінги у нас в офісі, за попереднім записом і за певну плату (подробиці уточнюйте за телефоном). На занятті ми розповімо і покажемо всі хитрощі зняття розмірів стелі, чим відрізняється матеріал, і мабуть, найсмачніше - покажемо як монтуються стелі всіх відомих систем монтажу. За заняття ви отримаєте стільки інформації і знань, скільки вам довелося б самостійно збирати протягом декількох років, набиваючи собі шишки і постійно потрапляючи на гроші на переробках і помилках. Після цього ви готові до початку бізнесу.

  2. 2. Етап другий. Після проходження навчання ми вам дамо бланки договорів, які ви повинні будете укладати з вашими клієнтами, бланки замірів, які ви будете нам надсилати, акти виконаних робіт, які будете підписувати після установки. Додатково можемо дати приклади рекламних оголошень і брошур. І по факту ми підписуємо з вами дилерський договір, після якого ви будете офіційним представником компанії "Мир потолков" у Вашому регіоні (наприклад, в Іллічівському районі або в місті Чернігові).

  3. 3. Етап третій. По поверненню з навчання, ви починаєте пошук потенційних клієнтів у Вашому регіоні. У цій справі всі засоби хороші. Базові знання в рекламі бізнесу, знову ж таки, ми вам розповімо. А саме: реклама в Інтернеті на безкоштовних дошках типу OLX. Як показує практика, найкраще працює сарафанне радіо, тому не нехтуйте Фейсбук і повідомте всім своїм друзям і друзям-друзів, що ви займаєтеся натяжними стелями. Особливо дієво розповісти про це знайомим виконавцям робіт і працівникам суміжних будівельних спеціальнстей: плиточника, малярам, ​​віконникам і так далі.

  4. 4. Етап четвертий. Ну, нарешті-то, є перший дзвінок, перший вимір, перший підписаний договір. Здійснилося. Ескіз обміряної стелі ви скидаєте нам по електронній пошті.

  5. 5. На п'ятому етапі до роботи береться компанія "Мир потолков". Ми малюємо в спеціальній програмі вашу стелю, узгодимо з вами деталі креслення (колір і фактуру плівки, варіанти кріплень та інше). І говоримо вам вартість замовлення. Після оплати замовлення ми вам відправляємо ваше замовлення поштовою службою (наприклад, "Новою поштою") до вашого міста.

  6. 6. Етап шостий - після отримання стелі ви їдете до свого замовника і встановлюєте її на об'єкті. І в результаті рахуєте свої (так, так, саме свої) зароблені гроші. Вам не подобається варіант самому встановлювати натяжні стелі, ви відчуваєте в собі лідерські якості, можете навколо себе організувати команду однодумців? Не питання! Ви можете навчити людей, які будуть монтувати стелі, при цьому залишивши собі організацію вимірів і зустріч з клієнтами. Все залежить від ваших здібностей і бажань. Хоча, від яких здібностей - тільки від бажань.

  7. 7. Сьоме - найголовніше: працюючи з компанією "Мир потолков" ви маєте величезну конкурентну перевагу поряд з вашими конкурентами. "Фішка" в тому, що ми виробляємо стелі з власною запатентованою системою монтажу. Система, яка не має щілин і зазорів, в ній не потрібні декоративні вставки і планки. І, прийшовши на замір, будьте впевнені, що після вашого заміру на об'єкт запросять ще представників 2-3 компаній. Так ось, ці 2-3 людини між собою будуть конкурувати тільки ціною (що це означає, думаю, розумієте). І тільки вас в цьому тендері ціна не торкнеться, тому як нема з ким конкурувати - тільки ви запропонували безщілинну ситему монтажу.

  8. 8. Може це комусь здасться фантастикою або міфом. Я часто чую, що: "людей цікавить тільки ціна, а все інше не важливо". Нісенітниця! Якби це було так, то ніхто б не купував автомобіль Toyota і телефон Apple, всі б їздили на автомобілях Форза і користувалися телефонами Pipo.

Тому, не потрібно боятися цих 2-3 замірників, не потрібно боятися, що у вас не найдешевша ціна, зате у вас найкраща система монтажу. Система, яку запропонували тільки ви, ви - дилер компанії "Мир потолков".

Так що не роздумуйте і в путь, друзі. Телефонуйте прямо зараз, візьміть, нарешті, свою долю в свої руки. Тримайте міцно і не випускайте, а ми вам у цьому допоможемо

Інші відео про натяжні стелі:
Встановлення наружного кута.
Технологія монтажу натяжних стель.
Демонтаж безщільової стелі.

ПРОФІЛЬ
ВІДЕО
ПРАЙС