МИР ПОТОЛКОВ
Київ, Софиївська Борщагівка,
вул. Чубинського 2

1 $ = 39 ₴ RU UA

Як ЛЕГКО відстебнути натяжну стелю безщілинної системи кріплення?


Почнемо з того, що відстібати натяжні стелі доводиться не тільки в разі затоплення. Потопи бувають рідко, а необхідність зняти або трохи відстебнути натяжну стелю виникає навіть при звичайному монтажі. Наприклад, ви встановили частину стелі, потім щось пішло не так і вам потрібно деяку частину пересунути буквально на пару сантиметрів.

демонтаж натяжної стелі

послаблюємо замочок гарпуна з профілю натяжної стелі


Отже, щоб відстебнути стелю безщілинної системи монтажу, потрібно на прямій ділянці гарненько розігріти в основному гарпун, і трохи плівку. Гарпун в безщілинній системі монтажу в своїй конструкції має невеликий замочок, який легко прощупується пальцями через плівку. Намацавши гарпун пальцями, натиснути на замочок гарпуна, який фіксує гарпун в профілі, і вивести з зачеплення.

відстібаємо натяжну стелю

тягнемо легенько за плівку щоб демонтувати стелі


Після цього легко потягнути за плівку пальцями вниз і відстебнути стелю. Це зазвичай відбувається настільки легко і швидко, що такі маніпуляції можна виробляти багаторазово при необхідності.

Якщо потрібно провести демонтаж кута натяжної стелі, то починати відстібати потрібно з прямої ділянки! Ні в якому разі не з кута. Все так, як описано вище: розігріваємо пряму ділянку гарпуна, послаблюємо замочок, тягнемо за плівку і Вуа-ля. Потім, відстебнувши по обох боках кута прямі ділянки стелі, можна легко і просто гойдаючими рухами дістати кут з профілю.

демонтаж кута починаємо з прямого відрізка

демонтаж кута починаємо з прямого відрізка


Стаття захищена законом України, "Про захист авторських прав" і є інтелектуальною власністю автора. Використання як статей цілком, так і її окремих абзаців, без дозволу Автора, є кримінально караним діянням. Всі статті захищені системою депонування - при передруці посилання на mirpotolkov.com.ua обов'язкове.
Інші відео про натяжні стелі:

Замір натяжної стелі.
Монтаж зовнішнього кута.
Установка точкового світильника.

ПРОФІЛЬ
ВІДЕО
ПРАЙС