МИР ПОТОЛКОВ
Київ, Софіївська Борщагівка
ул. Чубинського 2

RU

UA


Що спочатку ШАФА або Натяжна стеля? - відео.

Якщо ви хочете зробити шафу до самої стелі, тоді краще почати саме з шафи. Тобто коли закінчена обробка стін і підлоги, тоді вам встановлюють шафу, а потім вже до неї кріплять натяжну стелю. Головне меблевиків попередити про це, щоб вони передбачили зверху глуху планочку, на яку і буде згодом кріпитися стельовий профіль. В результаті ви отримуєте шафу і щільне прилягання натяжного полотна до неї. Ваша шафа виглядає по-справжньому вбудованою.

монтаж натяжної стелі до шафи

шафа до і після монтажу натяжної стелі


Хоча можна робити і в іншій послідовності. Спочатку встановити натяжну стелю, а потім вже впритул до неї поставити шафу. Але тут меблярам потрібно бути досить обережними, щоб не пошкодити полотно гострими інструментами. Ось в даному випадку ви бачите, що була змонтована біла матова натяжна стеля, а прямо під нею встановлені кухонні шафки. Все виглядає відмінно, мебляр проявив чудеса майстерності.

Найголовніше, якщо у вас високі шафи, кухонні полички, душова кабіна з дахом, бойлер або кондиціонер доходять майже до стелі, але ви не плануєте кріпити стелю до них, тоді спочатку ставлять натяжну стелю, а потім вже все інше під ним. Тобто ми, звичайно, зможемо щось придумати в будь-якому випадку, але це буде складно і повільно. Так що краще заздалегідь уточнювати ці питання у наших фахівців по телефону або по і-мейл. Ми завжди знаходимо рішення, яке влаштує клієнта, так що телефонуйте - встановимо!

Найцікавіше про натяжні стелі:


Кріплення до плитки натяжної стелі.
Шторна ніша в стелі
Скільки вартий 1 кв. м.