МИР ПОТОЛКОВ
Київ, Софіївська Борщагівка
ул. Чубинського 2

RU

UA


Скільки коштує 1 квадратний метр натяжної стелі? - відео.

Зараз я вам на прикладах розповім, як рахується ціна за квадратний метр натяжної стелі. Ціна натяжної стелі - це сума вартості плівки і вартості кріплення. Ціна за метр плівки і метр профілю завжди фіксована, але співвідношення кількості плівки і профілю в кожному конкретному випадку дуже різне.

В ціну ось цього квадратного метра стелі з розмірами метр на метр буде входити 1 метр плівки і аж 4 метри кріплення з монтажем. І такий квадратний метр натяжної стелі буде замовити дуже дорого. А ось аналогічний квадратний метр в стелі з розміром 3х3 метра буде мати всього 2 метри кріплення, а всередині квадратний метр - взагалі 0 метрів кріплення. На даному прикладі ви розумієте, що ціна квадратного метра натяжної стелі залежить від розмірів кожної конкретної стелі і чим більше стеля, тим менше ціна за кожен квадратний метр.

А ось ще один приклад - є два приміщення площею по 36 кв. м. У першому випадку це складське приміщення 6 * 6 метрів без єдиної перегородки. У цьому випадку на 36 м.кв. плівки - необхідно всього 24 погонних метрів профілю. У другому випадку у нас квартира і при тих же загальних 36 м.кв. плівки - профілю вже піде в 2 рази більше - аж 48 погонних метрів. Крім плівки, в 2 рази більше піде дюбелів, гарпуна і монтажників, точніше їх працегодин.

Другий нюанс, який впливає на вартість квадратного метра стелі - чим складніше конфігурація стелі, тим більш трудомісткий процес його монтажу, нарізування профілю, його згинання та накручування - це теж здорожує вартість квадратного метра.

І третє - ціна збільшується від наявності додаткових елементів, які вимагають трудовитрат і матеріалозатрат - це:
- велика кількість кутів
- кількість світильників
- обвід труб
- монтаж карнизів
- прихованих підсвіток
- закладних під акустичні динаміки, вентиляцію і тому подібного.

А ще чим якісніше працює бригада, тим більше витрати на монтаж. Адже зарплата професійного монтажника в 3 рази більше, ніж якогось студента на підробці. Він робить свою роботу в 3 рази швидше і в 10 разів якісніше. А найголовніше безпечніше для Вашого здоров'я і інтер'єру.

І ви ж доросла людина і розумієте, що ціна формується ринком і якщо стоїть якась ціна, то послуга того варта! Швидко порахувати вартість натяжної стелі можна у нас на сайті - он-лайн. А щоб дізнатися остаточну ціну - краще зателефонувати в кілька компаній, викликати замірника і отримати повноцінну калькуляцію, де будуть враховані всі нюанси: додаткові елементи, свердління плитки, створення підсвічування тощо. Бажаю удачі і гарних стель!

Найцікавіше про натяжні стелі:


Гіпсокартонні або натяжні?
Як вибрати натяжні стелі?
Що таке натяжні стелі?