МИР ПОТОЛКОВ
Київ, Софіївська Борщагівка
ул. Чубинського 2

RU

UA


Скільки коштує 1 квадратний метр натяжної стелі? - відео.Ну скажіть скільки приблизно коштує квадратний метр натяжної стелі? Це таке ж складне питання, як скільки коштує квадратний метр квартири або машини? Адже ціна за метр квартири навіть в одному місті і в одному районі, може відрізнятися в 2-3 рази, залежно від поверху, площі та інших факторів. Але повернемося до стель. Не буду вас мучити, ризикну назвати приблизну ціну за квадратний метр натяжної стелі в 2021 році - це 350-400 грн або 14 $. Зараз в мене полетять помідори від колег-стельовиків, адже вони знають, що ціна різна і залежить від безлічі факторів.

ФАКТОРИ ЦІНИ в порядку зростання впливу:

Плівка ... так-так, саме ціна плівки найменше впливає на вартість стелі. В Україні на сьогодні існує тільки плівка китайського виробництва від різних заводів, вона відрізняється за якістю, але незначно відрізняється в ціні закупівлі. Ми використовуємо полотна тільки Преміум класу, тому що питома вага ціни плівки в ціні готової стелі невелика, сильно не зекономиш, а наша репутація коштує набагато дорожче.

Другий фактор - кріплення - дуже вагомий фактор в ціні стелі і дуже важливий фактор, що визначає зовнішній вигляд стелі, його експлуатаційні якості і довговічність. Ми розробили своє унікальне кріплення - безщілинну систему FIXO, яка створює ідеальне примикання натяжної стелі до стіни без пластикових заглушок, виглядає як ніби гіпсокартон. Звичайно, на ринку можна знайти стандартне кріплення зі вставками дешевше ... можна ще дешевше ... і ще трохи дешевше ... і можна зовсім дешево ...

дешеві натяжні стелі

дешеві натяжні стелі

натяжні стелі FIXO - прихований монтаж

натяжні стелі FIXO - прихований монтаж


тепер ви розумієте, що система кріплення повністю визначає якість стелі. Тому що безщілинні стелі можуть поставити тільки професіонали, у яких і все інше буде на професійному рівні: перфоратори з пилососом, безпечні полімерні газові балони, надійні дюбеля і руки звідки треба. А ось шпательні стелі з гумкою не вимагають особливої ​​вправності й акуратності, профіль можна кріпити не часто, все закриється заглушками, тому такі стелі ставлять все підряд, організації одноденки, які не дадуть вам реальних гарантій зате по телефону назвуть приємну ціну.

Третій вагомий фактор у вартості стелі - це ціна монтажу світильників. Їх кількість і головне форма. Установка кожного світильника вимагає спеціальної платформи, термокільця і роботи по підключенню, тому кожна точка рахується додатково до ціни стелі. Якщо хочете недорого, то вибирайте світильники з круглою основою: точкові до 15 см в діаметрі. Якщо ж ви хочете квадратні вбудовані в стелю світильники або тим більше подвійні, то будьте готові, що установка кожної точки буде ще трохи дорожча.

прямокутні світильники дорожче в монтажі

прямокутні світильники дорожче в монтажі

натяжна стеля з однією люстрою дешевше

натяжна стеля з однією люстрою дешевше


Четвертий фактор - це вартість вбудованих карнизів для штор в натяжну стелю. В одному приміщенні ви отримуєте вже ніби 2 стелі, розділені профілем гардиною. Це вагомо впливає на вартість стелі в приміщенні.

карниз до натяжної стелі дешевше

карниз до натяжної стелі дешевше

вбудований карниз в натяжну стелю дорожчий

вбудований карниз в натяжну стелю дорожчий


Далі йдуть всі можливі додаткові фішки, які первісну ціну стелі можуть збільшити в 2-3 рази. Зате ви отримаєте реально круту та неповторну дизайнерську стелю !!! Це світлові лінії на натяжній стелі, вбудовані магнітні треки в площину стелі, та ще з можливістю переходу цієї всієї краси на стіну. Загалом будь-які унікальні дизайнерські рішення будуть в рази дорожче, ніж названа спочатку ролика ціна. І коли до нас приходять клієнти зі словами: мені не потрібні нічого зайвого, типу фотодруку або зірок на стелі, хочу просто саму звичайну рівну білу матову стелю ну і пару смужок вбудованого магнітного треку, ми відразу розуміємо, що у вас хороший смак))) А стильні та сучасні рішення, самі мінімалістичні на вигляд в реальності найдорожчі.

Еще вам будет интересно:

Кріплення натяжної стелі до плитки.
Карниз для штори в натяжну стелю.
Висота натяжної стелі