МИР ПОТОЛКОВ
Київ, Софіївська Борщагівка
ул. Чубинського 2

RU

UA


Натяжні стелі Київ ЦІНА:

ДОВЖИНА: м
ШИРИНА: м

СТИК зі стіною:

   FIXO безщілинна

   Економ із заглушкою


Світильники: шт.

Кути: шт.


Мінімальна сума замовлення 5000 Грн. Ціни актуальні на

Ціна на натяжні стелі Fixo включає вартість матеріалів і монтажу. Вартість 1 кв.м. стелі залежить від площі і периметра. Щоб дізнатися більш точну ціну натяжної стелі шліть розміри приміщень нам на вайбер.

ЦІНИ на натяжні стелі в грн за 1 м2 (безщілинний):

СТЕЛІ: матеріали + монтаж ЦІНА, грн
Матові/Сатинові 400-480 грн/м2
Парящі 610 грн/м2
Ніші под світильники 1590 грн/м.пог.
Світлова лінія 2173 грн/м.пог.
ТРЕК в стелі 1590 грн/м.пог.
Тіньові 510 грн/м2
Фотодрук 795 грн/м2
Зіркове небо 1900 грн/м2
Двокольорові 500 грн/м2
Що світяться 636 грн/м2
Дворівневі 1400 грн/м2
Глянцеві 400-480 грн/м2
Тканинні 1000 грн/м2
Карниз вбудований 795 грн/м.пог.

Це орієнтовні ціни на кожен вид натяжних стель. Ціна вказана з матеріалом і монтажем, але без освітлення. Так як ціна на квадратний метр стелі дуже сильно залежить від розміру стелі, тому зазначені ціни справедливі для середньостатистичної стелі 4х4 м. Більш точну вартість вашої стелі ви можете порахувати натиснувши на одне з посилань в табличці.

Замовлення натяжної стелі:

Незважаючи на популярні слогани: "стеля за 4 години", починати замовляти натяжні стелі краще заздалегідь, а саме - мінімум за місяць. Сама стеля робиться дійсно швидко, але існує черга на монтажі. Це дуже зручно для вас, ви можете заздалегідь спланувати хід робіт, можете встигнути придбати всі світильники.

Прорахунок стель можна зробити на самих початкових етапах ремонту. Адже стелі зараз нерозривно пов'язані з освітленням, тому дизайн стелі має пряме відношення до розведення проводів. Тому дуже рекомендуємо, коли ви визначитеся з розмірами приміщень і дизайном стель, можете надсилати нам план з розмірами на прорахунок. Маючи орієнтовну вартість стель, ви можете щось підкоригувати в електриці - це буде складніше зробити в наприкінці ремонту.

Заздалегідь обговоривши стелі, ви будете точно розуміти, як буде кріпитися штора, чи буде у вас прихований карниз, чи потрібно підготувати базову стелю або ми зробимо вбудований карниз в стелю - ціна різна, тому краще спочатку це спланувати.
Що робити перше натяжні стелі або стіни, шпалери або стелі? Одвічне питання. Теоретично можна в будь-якому порядку, але ми радимо спочатку шпалери, потім натяжна стеля. Шпалери зверху мають нерівний край після поклейки і ми повністю закриваємо його. У зворотньому порядку це зробити трохи складніше, тому що підрізати шпалери під стелею - справа екстремальна і не всі майстри беруться.

Виникає питання, а чи не буде пилу на стінах після монтажу стель? Ми працюємо перфораторами з пилососом, тому пил майже не потрапляє на стіни. Якщо об'єкт великий, то можна розбити установку стелі на 2 етапи, спочатку накрутити профіль, потім поклеїти шпалери або пофарбувати стіни і вже потім просто натягнути полотна без пилу. Для цього потрібно подумати про стелі заздалегідь, майже на початковому етапі ремонту.
Ще однією складовою ціни натяжної стелі є варіант кріплення. Профілі бувають алюмінієві - хороші, надійні чи пластикові - неякісні, стелі можуть провисати. Звичайно, і ціна у профілів різна. Також стик стелі може бути різним: безщілинним з ідеальним приляганням або з пластиковою заглушкою чи з тіньовим зазором. Цей стик залежить від обраного профілю, а профіль в свою чергу має різну вартість. Звичайно, чим краще, тим дорожче. Хоча різниця у вартості профілів дуже незначна, тому в ідеалі вибирати безщільні натяжні стелі FIXO - це саме вдале рішення.

порівняння двох систем кріплення: безщільна і з заглушкою

порівняння двох систем кріплення: безщільна FIXO і з заглушкою


Для тканинних натяжних стель взагалі йде свій варіант кріплення, він відрізняється тим, що його не можна демонтувати і встановити повторно. І звичайно ж ціною відрізняється в більшу сторону. Чому в більшу запитаєте ви? Тому що цей профіль рідко використовують, мало фахівців, які можуть встановити, мало пропозицій на ринку - висока ціна.

Ще є кілька елементів, які впливають на вартість натяжної стелі. Найчастіше питаючи ціну за квадратний метр, ніхто не вдається в деталі, що на стелі 10 кв. м. буде 10 точкових світильників. А адже монтаж кожного світильника в натяжну стелю - це додаткові витрати. Це і вартість платформи за плівкою, на яку власне кріпиться світильник - адже він не на плівці висить. І вартість термокільця, яке клеїться на саму натяжну стелю, щоб отвір під світильник залишився міцно зафіксованим на десятиліття. І праця монтажника, який під лазерний рівень виставляє висоту платформи під кожен світильник, і підключає потім ці світильники. Загалом, все це досить трудомістко і вимагає додаткових комплектуючих, тому в ціні враховується окремо, крім ціни за кваратний метр.

Також зараз клієнти все частіше замислюються: а як же заховати шторний карниз в натяжній стелі? Для цього існує спеціальна технологія, яка дозволяє відразу зробити профіль-карниз, а точніше профіль-гардина. Ви відразу одержуєте ідеальну стелю з нішею під карниз і з самими направляючими для гачків.
шторна ніша з натяжною стелею - профіль завіса безщільна

шторна ніша з натяжною стелею - профіль гардина безщільна


Ці додаткові комплектуючі та монтажні роботи також коштують додаткових грошей і трохи змінюють загальну суму в калькуляції.

Установка трекових світильників або світильників на штанзі вимагає декількох брусків за полотном і декількох точок кріплення, тому теж не може не вплинути на вартість натяжної стелі. Зате вони настільки круто виглядають в результаті, що вартість їх установки нікого не зупиняла.

В основному ми працюємо в Києві та Київській області в 15 км зоні від Києва. Але буває до нас звертаються люди, які живуть значно далі. Ми готові попрацювати і далеко за межами свого регіону, але тоді виникає додаткова стаття калькуляції - транспортні витрати. У ній враховуються транспортні витрати і під час виміру, і потім на доставку монтажної бригади на об'єкт. У нас були об'єкти і за межами України, і навіть на інших материках. Ми завжди раді створити красу в будь-якій точці земної кулі.

У нас також є дилерська мережа по Україні, при необхідності ми можемо підказати контакти надійних фахівців з нашими безщілинними стелями в різних куточках країни.

ПРАЙС на матеріали з МОНТАЖЕМ:

Нижче вказані ціни на складові натяжної стелі і на додаткові послуги - ціни вказані З УРАХУВАННЯМ монтажних робіт.
ПЛІВКА (з монтажем) Ціна, грн
Плівка Premium 320 см мат/лак/сатин 308 грн/кв.м.
Плівка Premium 500 см мат/лак/сатин 308 грн/кв.м.
Плівка металік, перламутр, translucent, іскри, краплі, ніті, небо 320 см 476 грн/кв. м.
Тканинне полотно Clipso 700 грн/кв. м.

ПРОФІЛЬ, комплектуючі (з МОНТАЖЕМ) Ціна, грн
Профіль БЕЗЩІЛИННИЙ, алюмінієвий FIXO 196 грн/пог. м.
Профіль ТІНЬОВИЙ FIXO 224 грн/пог. м.
Профіль СТЕЛЬОВИЙ FIXO, алюмінієвий 224 грн/пог. м.
Профіль ПАРЯЩИЙ FIXO для підсвітки 336 грн/пог. м.
Профіль база під МАГНІТНИЙ ТРЕК 1680 грн/пог. м.
НІША для світильників в натяжній стелі 1680 грн/пог. м.
СВІТЛОВА лінія (смуга): профіль, плівка, монтаж 2296 грн/пог. м.
КАРНИЗ для штори вбудований 840 грн/пог. м.
Профіль стандартний (шпательний) із вставкою 112 грн/пог. м.
Профіль Clipso для тканинних стель 336 грн/пог. м.

Додаткові послуги Ціна, грн
КУТ на безщілинній стелі 112 грн/шт.
Кут тіньовий шов 224 грн/шт.
Кут світлова лінія 280 грн/шт.
ЛЮСТРА - установка з комплектуючими (стандартне кріплення до 20 см) 224 грн/шт.
ТОЧКОВИЙ СВІТИЛЬНИК - установка з комплектуючими (ширина/діаметр до 150 мм) 224 грн/шт.
Світильник нестандартний від 448 грн/шт.
Трековий світильник (монтаж із закладною) 560 грн/пог. м.
Криволінійні ділянки стелі 280 грн/пог. м.
Обхід труб (опалення) 280 грн/шт.
Монтаж до плитки 112 грн/пог. м.
Монтаж до керамограніту 336 грн/пог. м.
Розводка дротів з матеріалом 112 грн/пог. м.
Дворівневий прямолінійний перехід 1484 грн/пог. м.
Дворівневий криволінійний перехід 1904 грн/пог. м.
Робота на великій висоті (від 2,75 до 3,2 м) 10%
Робота на великій висоті (від 3,2 до 3,5 м) 15%
"Зіркове небо" RGB на 250 шт. з монтажем 14000 грн/комплект
Фотодрук на плівці 840 грн/кв. м.
Робота дизайнера з графічним зображенням 700 грн/шт.

ГРАФІК МОНТАЖІВ натяжних стель в Києві:

Наш розклад монтажів допоможе вам зорієнтуватися - коли бригада зможе встановити натяжні стелі у вашій квартирі або будинку.


Питання-відповідь:

► Що входить у вартість натяжної стелі?

Ціна на натяжну стелю формується з декількох позицій:
- ціна плівки за кв. м.
- ціна профілю за погонний метр
- вартість монтажних робіт
- монтаж точок освітлення з платформами і кільцями
- обвід труб, вентиляцій і т.д.
- наявність криволінійних ділянок в формі натяжної стелі
- обхід кутів в приміщенні.

► Як замовити натяжну стелю?

Процес замовлення відбувається приблизно так:
1. Приблизний розрахунок вартості по телефону або по висланому вами плану.
2. Виїзд замірника із зразками.
3. Укладення договору і визначення дати монтажу.
4. Оплата авансу 50%.
5. Приїзд бригади і монтаж стель.
6. Оплата решти суми.
7. Ейфорія від нової стелі))

► Яку плівку і якого виробництва ви встановлюєте?

Наші натяжні стелі ми робимо з плівки виробництва Китай, завод MSD. Це плівка преміум-класу, перевіреної якості - ми працюємо з нею кілька років. Вона досить щільна і міцна, не має запаху, на неї є висновок Санітарно-епідеміологічної служби та сертифікат про пожежну безпеку. При бажанні можете більш детально почитати про ПВХ-плівку для натяжних стель.

► Скільки коштує квадратний метр натяжної стелі?

Від $ 18. Залежно від багатьох чинників: площі, наявності точок освітлення, труб, вентиляцій, криволінійних відрізків у формі натяжної стелі. Також якщо висота стелі більше 3 м, тоді вартість монтажу збільшиться. Тому середньої ціни за квадратний метр натяжної стелі не існує. Можна встановити і по $ 14 квадратний метр при площі всієї натяжної стелі в 30 кв. м. А можна і за $ 180 встановити квадратний метр натяжної стелі, якщо потрібно встановити лише 1 м2. У нас є мінімальна сума замовлення 5000 Грн.

►Яку фактуру плівки рахує калькулятор?

У прорахунок закладена вартість плівки будь-якої фактури: глянсова, матова, сатинова будь-якого існуючого у нас в каталозі кольору. Ми використовуємо полотна виробництва MSD Premium - це заводський Китай. Вартість квадратного метра натяжної стелі не залежить від кольору і фактури. Дорожче коштуватиме тільки натяжна стеля з фотодруком або з декоративних полотен з малюнком.

►Після розрахунку вартості натяжної стелі, які можуть виникнути додаткові витрати?

Ціна за натяжну стелю розраховується з матеріалами і з монтажем. Так що якщо ви вказали правильну кількість світильників, то вартість натяжної стелі буде така, яку вам назвав наш менеджер.

►Чому не можна вибрати колір і виробника плівки на вашому калькуляторі?

Ми працюємо з найкращою плівкою, яку зараз можна знайти в Україні - від одного виробника. Вартість матової і глянсовою фактури в будь-якому кольорі однакова. Вартість натяжних стель фактурної плівки, металік та інших дизайнерських варіантів розраховується індивідуально, в залежності від розміру замовлення.

►Ви беретеся за монтаж натяжної стелі будь-якого розміру? Скільки буде коштувати стеля 0,5х0,5 м?

Ми можемо і зовсім маленьку стелю змонтувати, але тільки за ціною мінімального замовлення.

►Чи даєте ви знижки при повторному замовленні натяжних стель?

Так, обов'язково, ми дуже цінуємо наших клієнтів і завжди йдемо їм назустріч, знижка 7% гарантована.

►Ви робите монтаж натяжних стель тільки в Києві чи за його межами теж?

Шоурум і виробництво компанії "Мир потолков" розташовані на околиці Києва. В основному ми встановлюємо натяжні стелі в Києві і в Київській області. Якщо об'єкт знаходиться в Київській області, але далі, ніж 15 км від Києва, тоді транспортні витрати на замір і монтаж оплачуються додатково. Також у нас є дилери в багатьох містах України, які можуть також встановити вам безщільні натяжні стелі нашого виробництва - тобто відмінної якості і унікальної системи монтажу.

►Чому у вас на сайті в прайсі ціни вище, ніж у деяких інших фірм?

У нас в прайсі ціни на плівку, профіль і додаткові послуги вказані вже з урахуванням монтажу. Ви ж не будете самі встановлювати натяжну стелю, самі її викроювати, клеїти гарпун і прикручувати профіль? Тому ми відразу написали в прайсі вартість стелі з роботою , вартість профілів вже з монтажем. Щоб вам було ще легше - ми зробили спеціальний калькулятор, в який вам потрібно ввести тільки довжину і ширину стелі, вказати кількість кутів і світильників і дізнатися вартість вашої натяжної стелі в один клік он-лайн! Що може бути простіше?!

►При замовленні великої натяжної стелі вартість квадратного метра стелі знижується?

Так, само собою, якщо площа натяжної стелі більше 20 квадратних метрів, то вартість знижується. Але якщо ви замовляєте більше 20 кв. м., але це кілька стель, тоді вартість не може бути сильно знижена, так як збільшується периметр і відповідно кількість профілю і монтажних робіт.

►Чому вартість однієї і тої ж стелі в різних компаніях сильно відрізняється?

Так, таке існує на будь-якому ринку, на будь-який товар - ціни відрізняються. Але ви ж розумієте, що в ринковій економіці ціна регулюється ринком, тому якщо в якійсь компанії ціна дешевше, значить щось там гірше, не обов'язково плівка, найчастіше страждає якість монтажу , ну і звичайно, сервіс, надійність гарантій.
Ціна на натяжну стелю буде дешевше, якщо замовляти у організації з однієї людини, який і директор, і менеджер, і монтажник, і у нього є один помічник, який можливо часто змінюється. В такому випадку ви повинні підлаштовуватися під графік цієї людини, який фізично не зможе встановлювати натяжні стелі в зручний для вас час, включаючи вихідні, а також завжди знаходитися в офісі, щоб ви могли з ним зв'язатися, а також виїжджати на консультації ваших будівельних бригад перед установкою натяжної стелі. Маленькі організації дуже швидко відкриваються і так само швидко закриваються, тому їх гарантії нічого не гарантують. Загалом, замовляючи натяжні стелі дешевше, ви ризикуєте потім переплатити дорожче, якщо виникне необхідність поміняти стелю або злити воду після затоплення, ви можете і не додзвонитися до них. Тому на кожен товар є свій покупець, для кого вирішальний фактор вартість квадратного метра, звичайно, буде замовляти в невеликих компаніях. А є люди, які хочуть співпрацювати з серйозними компаніями, отримувати серйозні гарантії і якісний монтаж натяжної стелі , бути впевненими в справності монтажного обладнання (газового), в тому, що монтажники не зіпсують їх майно, і в разі чого буде з кого питати відповідальність за все, що відбувається на об'єкті. Вибір залишається за вами.

►Чи залежить вартість натяжної стелі від обраного кольору плівки?

Ні, колір натяжної стелі не впливає на його вартість. На ціну натяжної стелі впливає складність монтажу і фактура матеріалу (матові і глянсові в одну ціну, а ось металік, і фактурні дизайнерські плівки коштують дорожче).

►Що потрібно оплачувати додатково при замовленні натяжної стелі?

Якщо ви скористалися калькулятором на нашому сайті, то ціна стандартної натяжної стелі не зміниться. Додатково оплачується: фотодрук на матеріалі, створення системи "зоряне небо", багаторівневість стель, також вартість збільшиться при висоті приміщення більше 3 метрів, тому що ускладнюється і сповільнюється процес монтажу.

►Чи потрібно оплачувати виклик замірника?

Для замовлення стелі ми зазвичай спочатку робимо приблизний прорахунок за планом забудовника, дизайн-проектом або за вашими приблизними розмірами. Після того, як ви ознайомлені з калькуляцією, замірник приїжджає для уточнення вимірів. При підписанні договору замір стель - безкоштовно. Виїзд майстра на об'єкт для прорахунку чи з'ясування технічних питань - коштує 300 грн. Замірник приїде на ваш об'єкт в зручний для вас час (зазвичай в будні в робочий час), виміряє стелю, зробить прорахунок, ознайомить вас з видами кріплень, з фактурами матеріалів, з гамою відтінків полотен, розповість про переваги і недоліки того й іншого, проконсультує ваших робочих про підготовку місця під натяжну стелю.

►А чи є у вас якісь знижки для пенсіонерів?

Особисто вам зроблю. Я думаю, що цей коментар мало хто читає, при вимірі скажіть мені кодове слово "Я шановний пенсіонер", і 10% у вас в кишені.

►При яких розмірах стелі ви даєте знижку?

Точно дамо, при замовленні 2000 м.кв. стелі дамо запаморочливу знижку, її вистачить на покупку нового автомобіля в автосалоні. Уявіть собі ось це знижка !!!!!!! :))) При менших обсягах знижки будуть поменше, але теж не скривдимо, телефонуйте зараз.

►Якщо купувати у вас натяжні стелі оптом, то ціна буде набагато нижче? Скажімо штук 5 натяжних стель?

Якщо кожна з п'яти не менше 40 м.кв. то набагато менше. Все це індивідуально, потрібно дивитися обсяг замовлення, а вже потім вирішувати питання знижки.

►В якій валюті можна оплатити у вас натяжні стелі?

Ми приймаємо платежі в будь-якій валюті, найчастіше звичайно, в гривнях, доларах та євро. Але при необхідності можемо взяти і китайський юань, головне за поточним курсом.

►Чи приймаєте ви оплату за безготівковим розрахунком за натяжні стелі?

Так звісно. У нас натяжні стелі можна оплачувати і по безналу, ми працюємо з будь-якими зручними вам способами оплати.

►Берете ви передоплату за натяжну стелю при оформленні замовлення, в якому розмірі?

Так, передоплата обов'язкова. Тому що натяжні стелі виготовляються за індивідуальним розміром, і якщо ви раптом передумаєте, то розкроєні натяжні стелі можна тільки викинути. Тому вноситься передоплата за матеріал. Розмір передоплати за натяжну стелю традиційно 50% від вартості замовлення.

При замовленні стелі підписується договір з печаткою, в якому вказується сума авансу. За фактом монтажу підписується акт виконаних робіт, і ви отримуєте гарантійний талон, з зазначеними термінами гарантії, правилами догляду та експлуатації натяжної стелі.