МИР ПОТОЛКОВ
Київ, Софіївська Борщагівка
ул. Чубинського 2

RU

UA


Натяжні стелі КУХНЯ:

Натяжні стелі на кухні на сьогодні - це практично, швидко і красиво. Всі інші види оздоблювальних матеріалів для стель не можуть конкурувати з натяжними стелями в кухні ні зручністю використання, ні зовнішнім виглядом, ні довговічністю.
Натяжна стеля в кухні може бути як на всю площу приміщення, так і бути вставкою в гіпсокартонній конструкції - в обох рішеннях є свої плюси і мінуси.
У плані експлуатаційних властивостей, натяжні стелі на кухні не притягують пил, не вбирають вологу, легко миються при необхідності, можуть прослужити вам 20 і більше років не вигоряючи і не змінюючи свого відтінку і краси. Естетично натяжні стелі в кухні підійдуть для будь-якого стилю в інтер'єрі, адже фактура натяжних стель може бути і глянсова, і матова, і тканинна.

Яка краще: глянцева або матова?

Якщо мова йде про те, якої повинна бути фактури стеля на кухні, то зараз практично скрізь роблять матові стелі. Ще недавно натяжна стеля асоціювалася лише з глянсовою фактурою, але ті часи пройшли. Сучасна мода голосує "За" матові натяжні стелі, тому що вони максимально схожі на звичайні підвісні пофарбовані. Мінімум глянцевих поверхонь і сучасний інтер'єр відбувся.

матова натяжна стеля для кухні

матова натяжна стеля для кухні


Що стосується технічних характеристик, то і глянцеві, і матові стелі за складом однакові. Обидва варіанти плівки ми купуємо на одному заводі і це плівка Premium класу. В обох варіантах плівка не пропускає і не вбирає вологи, тому відмінно підходить для кухні. Обидві фактури можна легко помити при необхідності.

Яку вибрати натяжну стелю в кухні?

За колірною гамою натяжні стелі для кухні практично не мають обмежень, на відміну від натяжних стель в спальні, куди навряд чи підійде малиновий відтінок. Колір натяжної стелі в кухні підбирають або під колір фасадів меблів, або під колір плитки над робочою поверхнею, або під колір інших деталей інтер'єру, так само завжди можна вибрати нейтральний білий, бежевий, слонова кістка, світло-сірий кольори, які ідеально впишуться в будь-який інтер'єр. Останнім часом все частіше замовляють білі стелі.

На фотогалереї вгорі ви можете побачити найрізноманітніші форми натяжних стель . Залежно від розмірів і форми кухні, форма стелі може бути різною. Якщо кухня маленька, то краще зупинитися на натяжній стелі на всю площу приміщення, без додаткових дроблень. Якщо кухня великих розмірів, то тут вже можна зробити декоративні ніші для світильників, світлові смуги й інші новації. Можна навіть створювати дворівневі конструкції виключно з натяжного полотна, без гіпсокартону, що дуже зручно саме на кухні. Останнім часом гіпсокартон на стелю взагалі майже не використовують, адже можливості натяжних стель набагато ширше і практичніше у використанні.

Як доглядати за натяжною стелею в кухні?

Як видно з характеристик натяжних стель, вони не вбирають вологу, тому досить прості в догляді. Точніше взагалі не вимагають до себе ніякої уваги. Якщо ви переживаєте, що на кухні на стелю може щось бризнути, то натяжні стелі в цьому плані - ідеальні. ПВХ полотно легко можна протерти мокрою ганчіркою, а при необхідності навіть помити м'якою шваброю. Більш того, якщо на стелю раптом потрапили краплі жиру і висохли, то ви можете скористатися навіть звичайним засобом для миття посуду і ганчірочкою мікрофіброю, щоб відтерти будь-яку пляму.

Детальніше про варіанти забруднень і способи видалення плям з натяжної стелі на кухні можна почитати тут.

Яке освітлення зробити в натяжній стелі в кухні?

Кількість і розміщення освітлювальних приладів в натяжній стелі залежить від розмірів і форми кухні, від кількості меблів і інших чинників. Раніше в кухні вистачало і одного світильника по центру. Але так як кухня це не просто житлове приміщення, а й частково робоче місце, то дуже важливо продумати функціональне освітлення робочої зони. А мода диктує розподіл освітлення на зони, тобто потрібно окремо висвітлити робочу частину і місце прийому їжі. Найчастіше підсвічування робочого місця роблять не зі стелі, а з-під верхніх шафок. Що стосується можливостей натяжної стелі, то при необхідності в неї можна вбудувати будь-який тип освітлення: люстра, точкові світильники, споти, підвіси, світлодіодні стрічки і інше.

світлодіодне освітлення у стелі для кухні

світлодіодне освітлення у стелі для кухні


Зараз дуже популярні різні світлові смуги на стелях, які відмінно підходять для кухні. Адже більшість сучасних кухонь роблять до самої стелі і звичайні накладні точкові світильники уздовж шафок часто заважають відкриттю верхніх дверей . У цьому випадку ідеально підходить світлова смуга уздовж кухонних меблів. У реальності вона буде і круто виглядати, і зонувати приміщення, і давати хороше розсіяне освітлення.

Скільки коштує натяжна стеля в кухню.

ДОВЖИНА: м
ШИРИНА: м

СТИК зі стіною:

   FIXO безщілинна

   Економ із заглушкою


Світильники: шт.

Кути: шт.Стаття захищена законом України, "Про захист авторських прав" і є інтелектуальною власністю автора. Використання як статей цілком, так і її окремих абзаців, без дозволу Автора, є кримінально караним діянням. Всі статті захищені системою депонування - при передруці посилання на mirpotolkov.com.ua обов'язкове.

Питання-відповідь:

► Чи можна натягувати стелю на кухні?

✅Так. Можна зробити натяжну стелю і на кухні, і в будь-якому іншому житловому приміщенні. У випадку з кухнею, то це не тільки можна, а й треба. Адже в цьому приміщенні багато пара, бризок і крапель жиру, які легко відмиваються з натяжної стелі, чого не можна сказати про гіпсокартонну. Натяжні стелі легко миються , тому вони будуть ідеальним вибором для кухні.

► Чи не пожовтіє натяжна стеля на кухні?

✅От саме з натяжною стелею такого точно не станеться! По-перше, натяжна стеля не вигорає , не тьмяніє і не змінює колір, що підтверджено виданою гарантією на 12 років. По-друге, при якихось механічних попаданнях жиру на стелю, ви можете легко видалити плями вологою ганчірочкою.

► Чи не закоптиться натяжна стеля над плитою?

✅І цього не може статися, адже на відміну від побілених і пофарбованих стель, ви можете при необхідності протерти натяжну стелю вологою ганчірочкою. Після протирання ваша стеля буде блищати як нова, а колір її не поміняється навіть з роками.

► Чи не може натяжна стеля промокати або вбирати запахи?

✅Ні. Натяжні стелі не промокають і не вбирають запахи, тому що мають дуже щільну фактуру, не пористу і не можуть нічого вбирати. На відміну від гіпсокартону, який при тривалому контакті з парою і вологою, часто поступово насичується нею, потім розбухає і тріскається, потім висить лахміттям над головою. У випадку з натяжною стелею, ви можете бути спокійні - ніякого вбирання!

► А чи може натяжна стеля спалахнути на кухні?

✅І цього теж не може відбутися. Особисто співробітники нашої компанії проводили експеримент на загоряння натяжної стелі і довели, що плівка не підтримує горіння. Зараз мова йде про сильний вплив прямого вогню тривалий час.