МИР ПОТОЛКОВ
Київ, Софиївська Борщагівка,
вул. Чубинського 2

RU

UA


МОНТАЖ СВІТЛОДІОДНОЇ СТРІЧКИ RGB для ширяючих натяжних стель.

На сьогоднішній день відзначається така тенденція, що клієнти стали частіше замовляти натяжні стелі з підсвічуванням. Такий спосіб освітлення кімнати допомагає розбити її на функціональні зони, зробити більш оригінальним дизайн, та й просто стане родзинкою в квартирі. Підсвічування в натяжних стелях може бути двох видів: біле або кольорове (RGB). У нашому новому відео докладно розповідається про те, як відбувається монтаж світлодіодного підсвічування стелі.

Це досить просто зробити своїми руками, але важливим моментом є вибір блоку харчування і контролера, які б відповідали необхідній довжині стрічки. Для цього потрібно знати, як правильно зробити розрахунок потужності для таких приладів. Про це ми Вам розповімо на докладному прикладі.

ЦЕ відео потрібно подивитися, щоб дізнатися:

як визначити потужність блоку живлення і контролера;

як подати напругу на блок живлення;

як подати напругу з блоку живлення на контролер;

як підключити стрічку RGB до контролеру.

За допомогою пульта управління можна змінювати не тільки кольори підсвічування, але динамічність їх мерехтіння. Таким чином, навчившись підключати світлодіодну стрічку RGB, Ви отримаєте нових клієнтів, які давно мріяли придбати натяжну стелю з підсвічуванням. Ну а ми, як завжди, бажаємо успіхів в роботі!

Інші відео про натяжні стелі:
Дворівнева з квіткою.
Монтаж стелі.
Як стати дилером.

ПРОФІЛЬ
ВІДЕО
ПРАЙС