МИР ПОТОЛКОВ
Київ, Софиївська Борщагівка,
вул. Чубинського 2

українська

Монтаж безщільових натяжних стель.

Детально про те, як монтується безщільна система кріплення від компанії Мир потолков. Які особливості монтажу таких натяжних стель, як встановити стелю, як обійти зовнішні і внутрішні кути, як змонтувати криволінійні ділянки.

Накручування профілю нічим не відрізняється від стандартної системи кріплення. Зовнішній кут не треба красиво вирізати, досить зміцнити частини профілю на кожній площині стіни таким чином:

накручений профіль на зовнішньому куті

накручений профіль на зовнішньому куті, з розривом профілю


Зміцнення профілю на внутрішньому куті теж не вимагає якогось красивого вирізання, можна зробити як на картинці:

накручування профілю на внутрішньому куті для натяжної стелі

накручування профілю на внутрішньому куті для натяжної стелі


На криволінійних ділянках, при монтажі безщілинної натяжної стелі, профіль легко згинається, тому що він майже плоский. На зігнутому відрізку натяжної стелі зовсім не потрібно нарізати профіль, його можна легко зігнути до потрібного радіуса. Акцентую на цьому вашу увагу - профіль відмінно гнеться, не треба нарізати, робити надпіли або інші маніпуляції!

монтаж криволінійних відрізків натяжноі стелі

монтаж криволінійних відрізків натяжноі стелі


Внутрішній кут дуже точно викроєний, тому щоб заправити його в профіль, його потрібно трохи поднаправити в профіль і підштовхнути пальчиком знизу вгору. Цього буде достатньо, щоб кут встав на своє місце.

установка внутрішнього кута натяжної стелі зверху

установка внутрішнього кута натяжної стелі зверху, гарпун в профіль

монтаж внутрішнього кута в натяжній стелі

монтаж внутрішнього кута в натяжній стелі (знизу)


Гарпун має м'яку рухому частину, на яку трошки натискаєш пальчиком, вона відгинається і стеля легко стає на потрібне місце. І рухома частина гарпуна заходить на замочок. Ось так виглядає після монтажу внутрішній кут в безщільовій системі кріплення:

внутрішній кут безщілинної натяжної стелі

внутрішній кут безщілинної натяжної стелі


Зовнішній кут монтується приблизно також. Кут дуже точно покроєний. Його просто достатньо трошки штовхнути, вгору і він заходить на своє місце. Єдиний нюанс - обов'язково, щоб кут на полотні чітко потрапляв на кут в приміщенні, кут в профілі. На відміну від шпательної системи монтажу, де в даному випадку точність не обов'язкова. Ще одна особливість зовнішніх кутів - в ідеалі починати саме з них. Простіше і краще буде здійснюватися монтаж, якщо зовнішні кути будуть заправлені в першу чергу. А потім вже монтувати внутрішні кути приміщення. У шпательної системи кріплення все з точністю навпаки, треба це пам'ятати.

монтаж зовнішнього кута натяжної стелі

установка зовнішнього кута натяжної стелі зверху


Монтаж безщільових натяжних стель однаково здійснюється як до стін зі шпалерами, так і до стін, оброблених плиткою. Ось як виглядає кут в санвузлі з натяжною стелею:

безщільова натяжна стеля з плиткою на стінах

безщільова натяжна стеля з плиткою на стінах


При установці стель на прямих ділянках все дуже просто - беремо гарпун, штовхаємо вгору, оп! І він стає на своє місце.

установка безщільової стелі на прямій ділянці

установка безщільової стелі на прямій ділянці


Процедура дуже проста, швидкими і нескладними рухами рук натяжна стеля встановлюється в профіль. Найголовніше - полотно повинно бути добре розігріте. Чим краще розігріте полотно і гарпун, тим легше відбувається процедура монтажу. Система кріплення Мир потолков краще за аналогічні системи тим, що тут не потрібно нічого підбивати. Ті, хто пробував працювати з іншими безщільовими натяжними стелями - знає, що їх необхідно трішечки підбивати для установки в профіль. Наша нова система кріплення легко і швидко, без зусиль вставляється в профіль.

Монтаж в шпательній системі монтажу не може зрівнятися по швидкості з монтажем нашої системи. Ви отримуєте щільне-щільне примикання плівки, в даному випадку до гіпсокартону.

При необхідності демонтажу такої натяжної стелі - вам потрібно тільки намацати гарпун за плівкою, кілька разів качнути його пальцями і стеля за лічені секунди демонтується на необхідній ділянці.

Для особливо вибагливих замовників можна трохи ущільнити стик плівки і стіни. Особливо це добре для санвузлів - загерметизувати стик стелі і плитки силіконом, щоб не потрапляла пара. Але це зовсім необов'язкова процедура - за бажанням. За допомогою силікону можна пройтися по стику і виходить ефект як ніби натяжна стеля приросла до стіни.

силіконім стик натяжної стелі зі стіною

при дуже високих вимогах - можна засиліконити стик стелі зі стіною


Можливо комусь захочеться покритикувати нашу систему після перегляду цього відео, тому пропоную під кінець подивитися як би це виглядало якби у стелі була вставка.

приклад натяжної стелі зі вставкою

ось так могла би виглядати натяжна стеля зі вставкою


Інші відео про натяжні стелі:
Демонтаж безщільової стелі.
Встановлення світильника.
Збірка світлодіодної підсвітки

ІНФО про стелі:
Комплектуючі для натяжних стель


Парящі лінії профіль


Нішевий профіль для натяжної стелі


Парящий безщілинний профіль


Дворівневий безщільний профіль


Потолочний безщільовий профіль


Відео про стелі:
Монтаж-демонтаж


Встановлення світильників


Замір натяжної стелі


Збірка стрічки RGB (частина 2)


Збірка стрічки RGB (частина 1)


Дворівнева з квіткою


Монтаж безщільової стелі


Як стати дилером


Швидше за кроликів


Комплектуючі
Відео про монтаж
Замовити прайс