МИР ПОТОЛКОВ
Київ, Софиївська Борщагівка,
вул. Чубинського 2

українська

БЕЗЩІЛЬНІ НАТЯЖНІ СТЕЛІ - ВИРОБНИК:

Раді Вас чути: Київстар (096)843-09-88
Vodafone (066) 215-09-85

Пишіть - відповімо! mp-zakaz@ukr.net

Компанія "Мир потолков" - перший і єдиний виробник безщільових натяжних стель в Києві. Ця нова технологія користується дуже великою популярністю у клієнтів, тому ви отримаєте величезну перевагу пропонуючи не тільки стандартну систему кріплення з пластиковою вставкою, а й новий варіант - без заглушки!

Ми пропонуємо вам безщільний профіль для натяжних стель і вироблену по ваших розмірах натяжну стелю зі спецілаьним гарпуном. При монтажі безщільної стелі відсутня пластикова вставка, на якій ви економите гроші і час на монтаж, замовивши стелю у нас.

Замовити дилерський прайс на e-mail

Дивіться докладне відео нової безщільової технології монтажу натяжних стель. ЗАМОВТЕ зразок і ми відправимо вам невеликий шматочок безщільової натяжної стелі поштою. Отримавши зразок, ви зможете показувати в чому відмінність двох систем кріплення натяжних стель. Маючи більш широкий асортимент пропозицій, вам буде простіше знайти клієнтів. У нас ви можете купити натяжну стелю без установки, відправляємо по всій Україні, всі комплектуючі.


Ось фотографія безщільової натяжної стелі.Працюючи з безщільною системою кріплення від компанії "Мир потолков" ви зможете вигідно виділитися серед інших конкурентів, з якими зустрінеться ваш клієнт. У нас ви можете купити готове полотно для натяжної стелі, з приклеєним гарпуном, з необхідною кількістю профілів і інших комплектуючих.Оплата та доставка

Оплата натяжної стелі може здійснюватися будь-яким зручним для вас способом: на картку ПриватБанку, за готівку і за безготівковим розрахунком.

Доставка готових натяжних стель і безщільового профілю по Україні може здійснюватися будь-якою транспортною компанією:
- Нова пошта
- Ін-Тайм
- Автолюкс

МОНТАЖ безщільових НАТЯЖНИХ СТЕЛЬ докладніше.

Документи для роботи

Дорогі дилери, за Вашим запитом ми надамо вам весь пакет необхідних документів для роботи з клієнтами:
- Договор для клієнта
- Акт виконаних робіт
- Бланк заміру


Процес замовлення натяжної стелі для дилерів

1. Зателефонуйте
2. Скиньте по e-mail креслення натяжної стелі з розмірами
3. Отримайте вартість стелі
4. Сплатіть виготовлення натяжної стелі будь-яким зручним для вас способом
5. Через день забирайте готову безщільову натяжну стелю в офісі транспортної компанії або у нас в офісі.

У нас ви можете замовити натяжні стелі оптом, виготовлення натяжних стель, комплектуючі до натяжних стель: плівка, гарпун, профіль. Дилерські ціни на натяжні стелі ми відправимо вам за запитом, вам потрібно лише подзвонити по телефону і ви зможете отримати детальну консультацію, зразки і прайс на всю продукцію. При бажанні, ви можете приїхати на монтаж стелі щоб подивитися всі нюанси нового кріплення.

Хто такі виробники натяжних стель.

Під виразом «виробник натяжних стель» люди розуміють різні варіанти організацій. Натяжні стелі проходять кілька етапів виробництва і кожна конкретна організація займається своїм етапом. На першому етапі знаходяться виробники матеріалу (плівки) для натяжних стель. Їх заводи розташовані в різних країнах, більшість в: Китаї, Німеччині, Франції, Росії, Бельгії та ін.

Другий етап - це виробники кріплень для натяжних стель, а саме профілів, гарпунів, вставок, платформ для світильників і інших складових. Вони теж мають свої виробничі потужності в різних країнах. Але зараз в основному для України це все виробляється в Україні, чим і пояснюється здешевлення і доступність натяжних стель на сьогодні.

Третій етап - це виробництво конкретного виробу - в даному випадку конкретної натяжної стелі. На цій стадії знову ж виробник натяжних стель, який вже точно знаходиться в Україні, має на складі запас усіх кольорів плівок, всіх варіантів профілів і гарпунів та інших комплектуючих.

На своєму виробництві він виготовляє натяжну стелю для кінцевого споживача, вже після проведення замірів на об'єкті. Тобто викроюється полотно з потрібного кольору плівки, потім воно огарпунюється, комплектується профілями і іншими складовими. І вже готовий виріб потрібно тільки встановити на об'єкті. Тут є два варіанти:
- або виробник нижньої ланки відправляє свою монтажну бригаду на об'єкт і там встановлюється стеля;
- або готова натяжна стеля з профілями відправляється в невеликі міста України, де є спеціальні дилери, які вже і встановлюють цю стеля на своєму об'єкті.

Так ось компанія «Мир потолков» є саме останньою ланкою в ланцюжку виробництва натяжних стель. Наш цех (фабрика) знаходиться в Україні, в Києві. Сюди надходять замовлення з кресленнями натяжних стель від наших дилерів з усіх куточків України, ми їх виготовляємо і відправляємо їм.

Таких виробників натяжних стель в Україні досить багато, більших або подрібніше, в різних містах. Вони відрізняються кількістю асортименту плівок в наявності, швидкістю виготовлення стель, вартістю та іншими характеристиками. Зокрема наша компанія «Мир потолков» сильно відрізняється від своїх колег тим, що використовує свою власну запатентовану систему кріплення, яку більше ніде не можна придбати . Наш інженер її розробив і вона є об'єктом авторського права, що підтверджено патентом № 92303.

Етапи виготовлення натяжних стель:

Зараз я докладно і покроково опишу всі етапи виробництва натяжної стелі для кінцевого споживача, від початку і до фінального результату. Щоб замовити стелю клієнту потрібно як мінімум зателефонувати компанії, яка займається установкою натяжних стель. Тут на свій розсуд, можна вибирати, чи буде це виробник або просто невелика монтажна бригада. І в тому, і в іншому випадку є свої плюси і мінуси.

Виробники мають найчастіше трохи дорожчі ціни, але від них ви отримуєте реальні гарантії. А дилери, які займаються тільки установкою натяжних стель, зазвичай пропонують більш низькі ціни, але буває і нижче професіоналізм монтажу (на складних об'єктах). Що стосується якості самих плівок, то вони у всіх приблизно однакові, тому що завозяться в Україну лише кількома найбільшими компаніями і потім просто рівномірно розподіляються по країні у вигляді рулонів, а іноді і відрізів полотна.

Так ось алгоритм створення натяжної стелі:
Спілкування з кінцевим клієнтом:
- дзвінок дилеру (виробнику)
- виїзд на замір, показ зразків, визначення кольору, фактури, кількості освітлення
- прорахунок вартості на підставі площі і периметра стелі, складності форми, кількості освітлювальних приладів та ін.
- зняття розмірів - створення креслення
- укладення договору, оплата авансу
- інструктаж клієнта на тему - прихованих в стінах проводів і про необхідність наявності світильників на день монтажу на об'єкті

Спілкування з фабрикою-виробником:
- відправка креслення нам на прорахунок, у відповідь дилер отримує точну вартість виготовлення полотна для натяжної стелі та інших комплектуючих
- оплата на картку за натяжну стелю
- розкрій стелі протягом одного дня
- відправка дилеру будь-якою поштовою компанією

Установка натяжної стелі на об'єкті:
- приїзд з усім необхідним: гармата, інструменти, полотно, профілі, платформи, термокільця та ін.
- накручування профілів по периметру стелі
- установка платформ під світильники
- натягування полотна натяжної стелі
- установка світильників в натяжну стелю
- якщо це стандартна система кріплення, то монтаж пластикової вставки по контуру натяжної стелі.
- прибирання приміщення
- остаточний розрахунок за виконані роботи
- підписання акту виконаних робіт
- оформлення гарантії на натяжну стелю

Щоб купити натяжну стелю клієнту потрібно всього лише один раз зателефонувати компанії-установнику і зустрітися для укладення договору. Весь інший процес відбувається по налагодженому алгоритму, залишається тільки насолоджуватися швидкістю оновлення інтер'єру з натяжними стелями.

Технологічний процес виробництва безщільних натяжних стель:


А що ж відбувається за лаштунками даного виробництва, як створюються полотна для натяжних стель на фабриці? Зараз я опишу цей процес максимально докладно і детально.

Після відправки креслення натяжної стелі до нас, ми будуємо його в спеціальній програмі. Потім креслення надходить в цех, де фахівці розкроюють натяжну стелю з певною плівки, яка позначена в замовленні. Після розкрою, по контуру стелі приклеюється безщільовий гарпун для натяжних стель.

Будова цього гарпуна, як я вже писав вище, має спеціальну форму, яка при монтажі дозволяє максимально щільно зробити стик стелі і стіни. Безщілинний гарпун для натяжних стель компанії «Мир потолков» відрізняється від своїх аналогів своєю будовою. Він дозволяє дуже легко і швидко застібати натяжну стелю в профіль легким рухом пальців. Ви можете самі переконатися на відео наскільки легко він вставляється в профіль, і наскільки просто його можна демонтувати при необхідності. Аналогічні безщільні гарпуни і профілі мають зовсім іншу форму. Це застарілі системи, які досить складно монтувалися і тому багато дилерів не хочуть працювати з тими безщільовими натяжними стелями. Але наша нова розробка поки нікого не залишила байдужим.

Після огарпуніванія, готове полотно для натяжної стелі проходить контроль якості, щоб все було ідеально рівним і міцним. Далі готовий виріб обертається в спеціальну м'яку підкладку, між шарами полотна прокладаються пінопластові валики, для уникнення заломів на плівці. Після цього натяжна стеля пакується в спеціальні картонні коробки і відправляється на об'єкт разом з необхідною кількістю монтажного профілю і іншими комплектуючими.

Що таке полотна для натяжних стель:


Як я вже писав вище, існують величезні компанії, які займаються виробництвом саме плівок для натяжних стель. Тобто вони вам не допоможуть, якщо вам потрібно встановити стелю у вітальні, вони створюють полотна плівки рулонами, тисячами кілометрів.

В Інтернеті сильно розкручений бренд «французькі натяжні стелі» і більшість людей хочуть плівку прямо з Парижа. Але на ділі це трохи не так, на сьогодні найбільші потужності з виробництва плівок для натяжних стель мають китайські підприємства. Саме звідти всі отримують найширші безшовні натяжні стелі, саме там роблять найширшу колірну гамму плівок, а зовсім не в Європі. Більш того, навіть в Європу плівку для натяжної стелі поставляють не з Франції або Німеччини, а також з Китаю.

Що стосується якості, то китайські натяжні стелі давно переплюнули всі європейські аналоги по ширині, щільності, глянсовості і іншим параметрам. Зараз вже ці плівки не видають запаха після установки, не вигоряють, не тьмяніють і так далі - не читайте форуми або дивіться тільки найсвіжіші пости, бо технології змінюються щодня.

Так ось від заводів-виробників плівки, ці рулони в спеціальних тубусах відправляються до наступної ланки виробництва - або на оптові склади плівок в різні країни, або відразу до великих фабрик-виробників полотен натяжних стель. Там як я вже писав вище і відбувається технологічний процес виготовлення полотен натяжних стель під конкретного клієнта і під певні розміри приміщення.

Ось власне і весь довгий шлях, який проходять натяжні стелі до кінцевих споживачів. У нас можна замовити безщільову натяжну стелю, де б ви не знаходилися, в будь-який куточок України: Київ, Київська область, Житомир, Львів, Дніпро, Харків, Одеса, Чернігів, Суми, Миколаїв, Чернівці, Вінниця, Рівне, Тернопіль, Кіровоград, Херсон, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Луцьк чи Ужгород. Ми завжди раді допомогти.

Замовити дилерський прайс на e-mail

Ми у соцмережах:

ІНФО про стелі:
Комплектуючі для натяжних стель


Парящі лінії профіль


Нішевий профіль для натяжної стелі


Парящий безщілинний профіль


Дворівневий безщільний профіль


Потолочний безщільовий профіль


Відео про стелі:
Монтаж-демонтаж


Встановлення світильників


Замір натяжної стелі


Збірка стрічки RGB (частина 2)


Збірка стрічки RGB (частина 1)


Дворівнева з квіткою


Монтаж безщільової стелі


Як стати дилером


Швидше за кроликів


Комплектуючі
Відео про монтаж
Замовити прайс