МИР ПОТОЛКОВ
Київ, Софіївська Борщагівка
ул. Чубинського 2

RU UA

ЩО ТАКЕ натяжні стелі? ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ.


Натяжна стеля це підвісна конструкція, яка змонтована трохи нижче основної стелі. Як матеріал - використовується плівка ПВХ або поліестрова тканина. Така стеля, після монтажу, знизить рівень стелі на 40 мм - якщо вона виконана з плівки, і на 9 мм - якщо це тканина. У 99% випадків натяжні стелі кріпляться до стін по периметру приміщення за допомогою спеціальних профілів (дуже рідко кріпляться до стелі).

Матеріал для натяжних стель.

У 2024 року більшість українських фірм використовують китайську ПВХ плівку різних кольорів і фактур. У Китаї є кілька заводів, які виробляють плівку для натяжних стель , яка має відмінності в якості та ціні. Саме наша компанія Мир потолков працює останні 7 років з китайською плівкою заводу MSD, яка добре себе зарекомендувала і в процесі установки, і в процесі експлуатації. Зовні, коли стеля вже розкроєна, навіть фахівець навряд чи відразу зможе оцінити якість плівки і хто виробник. Є єдиний момент, коли плівка ще в рулоні і він промаркований - ви точно можете побачити, що це саме того виробника полотна. Коли вже стеля приїжджає до вас на об'єкт, то можна тільки вірити на слово. У нас ви можете під'їхати в цех і в шоурум, і подивитися в реальності, що всі рулони одного виробника. Навряд чи ми під різні об'єкти станемо купувати шматки іншої якості)) нам це було б не вигідно.

Характеристики ПВХ плівки:

- товщина матеріалу 0,18 мм
- ширина смуг (рулонів) 320-500 см (розтягнути можна на приміщення до 550 см шириною)
- вага 180 гр. на 1 м.кв.
- містить в своєму складі не менше 6% пластифікаторів, що перешкоджає виділенню шкідливих речовин в приміщення;
- плівка в процесі експлуатації не видає запахів, не провисає, не жовтіє, не вигорає, не тьмяніє;
- наша ПВХ плівка - надміцний і екологічно чистий матеріал, який має пожежний і санітарно-гігієнічний сертифікати;
- цей же матеріал настільки широко оточує людину в побуті і гігієні, що ви навіть уявити до цього не могли. Згідновікіпедії - це шпалери, лінолеум, взуттєві пластифікати, вікна, двері, одяг, труби, плівки, штучна шкіра, меблеві декори і кромки, предмети сексуального фетиша, в холодильниках, грамплатівки і навіть презервативи для людей, що мають алергію на латекс.


Багато років тому в Україні використовувалися європейські матеріали з Німеччини і Франції. В ті часи натяжні стелі коштували на вагу золота, тому що їх розкроювали в Європі і сюди завозили у вигляді готового виробу, яке в Україні просто встановлювали. Зараз плівку завозять рулонами, цілими контейнерами, тому натяжні стелі стали доступні повсюдно.

Основні технічні характеристики натяжних стель:

- легко миються, не бояться впливу хлорвмісних складів, тому їх дуже легко помити і надати свіжості стелі якому більше 20 років.

- не пропускає і не конденсує вологу, завдяки чому вона ідеально підходить для санвузлів, кухонь, басейнів, харчоблоків і лікарень, чому сприяє спеціальна антибактерицидна пропитка, що усуває також джерела неприємних запахів.

- полотно не підтримує горіння (так званий стандарт М1) і не пропускає пил, що дозволить назавжди забути про падаючу зі стелі побілку.

- дуже еластично, здатне без пошкоджень витримувати практично будь-які навантаження і удари (зрозуміло, за винятком ріжучих), створює повітряний прошарок, що перешкоджає втратам тепла крізь стелю і має звукоізолюючі властивості.

- натяжна стеля приховує комунікації (труби та проводку) і не вимагає ніякого догляду.

- ми даємо гарантію на наші натяжні стелі 12 років, але реальний середній термін служби такої стелі від 30 років.

- 1м2 плівки витримує навантаження 100 кг і важить 220 гр.

- не виробляє статичної напруги і тим самим не притягує до себе пил.

- у нас в асортименті 93 відтінки шириною 320 см, 19 відтінків шириною 500 см. А також плівки "ІСКРИ" 13 відтінків, "НИТКИ", "ВОДА", "ХМАРИ", "металік", "TRANSLUCENT".

- при затопленні стелю можна відстебнути, злити воду і застебнути.

Кріплення для натяжних стель.

У більшості випадків натяжні стелі кріплять до стін на алюмінієві профілі, а щілина між стіною і стелею закривається пластиковою заглушкою. Таке кріплення використовують 95% фірм в Україні, воно називається шпательним гарпунним кріпленням.

Компанія "Мир потолков" винайшла і запатентувала свою унікальну безщілинну систему монтажу FIXO натяжних стель , яка дозволяє притиснути натяжну стелю ідеально щільно до стіни і не робити ніяких додаткових заглушок. Це нова сучасна система кріплення - теж є гарпунною, і таку стелю теж можна легко демонтувати і встановити повторно при необхідності.

Для безщільних натяжних стель використовуються алюмінієві профілі, які закріплюються до стін шурупами через кожні 10 см, тому ми гарантуємо щільність прилягання, виключено провисання, відставання або інші недоліки установки. безщілинні натяжні стелі FIXO за ціною трохи дорожче стандартних, тому що для їх установки необхідні більш кваліфіковані фахівці, необхідна більша кількість шурупів для кріплення і трудовитрат. Але результат того вартий !!!

Наша компанія також винайшла стельовий безщілинний профіль, спеціальний профіль для прихованих підсвічувань, які теж мають ряд переваг перед стандартними зразками.

А взагалі на ринку України є й більш дешевий варіант кріплення - пластикові профілі, які менш щільно прилягають до стін, можливі провисання та інші деформації.

10 міфів про натяжні стелі!

1. Міф: Натяжні стелі - це дуже дорого.

Не правда. З усіх можливих підвісних стель дешевше натяжної, тільки стеля виконана з дешевої пластикової вагонки. Прямий конкурент натяжної стелі - гіпсокартон виходить в 2 рази дорожче (детальна калькуляція вартості двох видів обробки стелі ). Альтернативна гіпсокартонна стеля коштує 1022 грн за м.кв., в той час як біла матова натяжна стеля коштує 450 грн за м. Кв.

2. Міф: Натяжні стелі притягують пил.

Не правда. Матеріали з яких виконуються натяжні стелі не виробляють статичної напруги, а тому просто не можуть притягати пил.

3. Міф: Натяжні стелі конденсують вологу і залишаються розводи на стелі від пари у ванній.

Не правда. Пар це дистильована вода, яка не містить солей та інших домішок, відповідно при висиханні не може залишати будь-яких слідів на плівці.

4. Міф: Натяжні стелі можна легко пошкодити.

Не правда натяжна стеля виконана з дуже міцного матеріалу, її неможливо проткнути або пошкодити тупим предметом рукою, м'ячем, пробкою від шампанського. Таку стелю можна сміливо мити, терти ганчіркою, шваброю. Єдине, чого вона боїться гострих предметів.

5. Міф: Натяжні стелі видають запах або їх не можна вішати в дитячих кімнатах.

Не правда. Запах може залишитися тільки пару днів після встановлення стелі - це буде запах газу від теплової пушки, далі стеля абсолютно без запаху. У дитячих кімнатах клеять вінілові шпалери, а матеріал такий же ПВХ.

6. Міф: Натяжні стелі бувають тільки однорівневі, прямі.

Не правда. За допомогою натяжних стельових систем можна створювати багаторівневі стелі, а також об'ємні стелі, куполи, хвилі та інше.

7. Міф: Натяжні стелі - поганий звукоизолятор.

Не правда, існують спеціальні акустичні натяжні стелі, які створені для гасіння звукових коливань.

8. Міф: Натяжні стелі вже не в моді.

Насправді зараз самий розквіт натяжних стель. Вже жоден новий інтер'єр не обходиться без натяжних стель. Так, це вже не глянцеві стелі, а матові з прихованими підсвічуваннями, але вони дуже популярні!

9. Міф: По периметру натяжної стелі йде пластикова заглушка, яка все псує.

Не правда, існує безщільна система монтажу FIXO, яка не передбачає використання заглушок. Краще порівняти на фото дві системи кріплення .

10. Міф: Натяжні стелі не довговічні.

Не правда натяжна стеля, мабуть, самий довговічний вид обробки, термін її служби може бути і 20, і 30 років, не дарма на неї дають гарантію 10-12 років.

Стаття захищена законом України, "Про захист авторських прав" і є інтелектуальною власністю автора. Використання як статей цілком, так і її окремих абзаців, без дозволу Автора, є кримінально караним діянням. Всі статті захищені системою депонування - при передруці посилання на mirpotolkov.com.ua обов'язкове.

Вопрос-ответ:

► З чого зроблені натяжні стелі?

Натяжні стелі роблять зі спеціальної плівки, яка під впливом високих температур може трохи розтягуватися, а коли остигає - натягується як струна, створюючи ідеально рівну, гладку поверхню.

Також є натяжні стелі з тканини - це ненатуральна тканина, яка монтується без нагрівання і теж створює рівну поверхню, але без ефекту віддзеркалення, з фактурою під тканину.



► Чи правда, що натяжні стелі не алергенні?

Так це дійсно так. Незважаючи на те, що натяжні стелі складаються з ПВХ-матеріалу, він не викликає алергії. А ось гіпсокартон, всупереч загальним міркуванням, навіть більш небезпечний для алергіків. Фарбований гіпсокартон дуже швидко в житловому приміщенні насичується парою і вологою. Будучи пористим матерілом, в гіпсокартоні можуть розвиватися хвороботворні мікроорганізми. Тріскаясь, гіпсокартонна стеля віддає в приміщення невидимий пил. Що стосується щільної структури ПВХ плівки, то вона не вбирає вологу і не обсипається, тим самим не викликаючи алергії.



► Кажуть, що натяжні стелі не дихають?

Так, це правда, натяжна стеля не пропускає повітря і воду. Стеля і не повинна нічого пропускати, навіщо вам стеля, яка вбирає вологу або пропускає повітря від бетонної стелі? Для хорошого мікроклімату в квартирі, потрібно заздалегідь перевірити чи працює вентиляції в квартирі і подбати про приплив повітря. Зараз існує маса рішень з рекуператорами і припливною вентиляцією, яка реально робить свіже повітря в квартирі. А гіпсокартон або натяжна стеля - ніяк не впливає на мікроклімат в приміщенні, тільки вікна і вентканали вам допоможуть. Не слухайте маячні ідеї про свіже повітря через стелю ... там у сусідів зверху - ламінат на підлозі, а бетонні перекриття теж нічого хорошого вам не принесуть крізь стелю.



Вам буде також цікаво:
Опис нашої безщільної системи кріплення FIXO для натяжних стель.
Натяжні стелі або гіпсокартон?
Світильники для натяжних стель.