МИР ПОТОЛКОВ
Київ, Софіївська Борщагівка
ул. Чубинського 2

RU UA

Монтаж натяжних стель ДЛЯ КОРИСТУВАЧІВ!

Тут ви не дізнаєтеся, як встановити натяжну стелю самостійно, ця стаття присвячена більш поширеним питанням: коли монтувати (замовляти) натяжні стелі? як підготуватися до монтажу натяжних стель? що потрібно мати при собі на момент монтажу? Що ви отримаєте після установки стелі?

Щоб вам, дорогі наші клієнти, було легше в процесі ремонту, ми вирішили не посвячувати вас в тонкощі монтажного процесу, а розповісти тільки той мінімум, який буде корисний саме користувачам натяжних стель.

Отже, в топі питань стоять саме це: На якому етапі ремонту потрібно встановлювати натяжну стелю? Тому з нього-то ми і почнемо. Монтаж натяжних стель можна умовно поділити на 2 етапи: замовлення і безпосередньо установка. Часовий проміжок між ними може бути від 1 дня до півроку! Тобто замовити натяжну стелю можна дуже заздалегідь, а монтаж може відбуватися наприкінці ремонту.

Коли замовляти натяжну стелю.

Коли у вас вже зроблені демонтажні роботи та зведені остаточні контури стін, тобто коли ви знаєте, що геометрія стелі не зміниться. Тоді можете сміливо викликати нашого фахівця, який ознайомить вас з різними способами кріплення, допоможе вибрати колір і розрахує вартість обраної натяжної стелі. Тоді ж ви можете укласти договір на монтаж натяжних стель, оплатити 50% вартості і потім вже спокійно чекати остаточної готовності стін для безпосередньо установки.

Завчасне замовлення стелі часто дуже вигідна операція, тому що ціна заморожується, і навіть через 2 місяці ви отримуєте натяжну стелю за старою ціною! По-друге, замовляючи натяжну стелю заздалегідь, ви маєте можливість проконсультуватися з нашим фахівцем з питань підготовки стін, та іншим додатковим особливостям, що теж дуже економить гроші і час в ремонті.

Виклик замірника натяжних стель проводиться безкоштовно до вас на об'єкт, для цього потрібно лише подзвонити нам і призначити зручний час.

На якому етапі буде монтаж натяжних стель?

Тут може бути кілька варіантів вирішення: натяжна стеля встановлюється до поклейки шпалер, після поклейки шпалер або в два прийоми - профіль накручуються до поклейки шпалер, а плівка натягується після поклейки шпалер.

1. У яких випадках краще вибирати монтаж натяжної стелі до поклейки шпалер ? Якщо у вас в кімнаті буде інтер'єр в класичному стилі і по периметру стелі будуть поклеєні на стелю плінтуса (карнизи, багети), тоді спочатку буде монтаж натяжної стелі, потім поклейка і фарбування багетів, а вже під ними буде поклейка шпалер. У даній ситуації інша послідовність просто неможлива.

спочатку стелі потім шпалери

спочатку стелі, потім багет, потім шпалери


2. Натяжна стеля монтаж після шпалер відбувається в більшості випадків, якщо стик стелі і шпалер нічим не закривається і повинен бути ідеальним. Тоді спочатку робляються всі-всі оздоблювальні роботи, а потім вже поверх шпалер монтаж стелі. В цьому випадку монтажники при свердлінні дірок в стіні використовують пилосос щоб жодна порошинка не сіла на ваші нові шпалери.

спочатку шпалери потім натяжна стеля

спочатку шпалери, а зверху натяєна стеля


3. Монтаж натяжної стелі в 2 етапи . На першій стадії монтажники накручують всі необхідні профіля і безбожно порошать, а коли у вас вже будуть поклеєні шпалери, буде проведена тільки розтяжка полотна, яка є дуже чистим процесом. Такий варіант обговорюється в процесі укладення договору і можливий при замовленні натяжних стель для декількох приміщень.
Але знову ж таке можливо, тільки якщо стик стелі зі стінами не буде декоруватися багетами! В іншому ж випадку - тільки перший алгоритм.

Кріплення натяжної стелі до шафи.
Ще є варіант кімнати, де стоїть шафа-купе від стіни до стіни і від підлоги до стелі, в даному випадку кріплення натяжної стелі доцільно проводити до шафи, а не над нею. Тоді вам варто замовити шафу заздалегідь, попередити меблевиків щоб передбачили зверху глуху деталь - невеликий цоколь кілька сантиметрів, до якого і буде кріпитися натяжна стеля. Особливо це важливо при монтажі ширяючої стелі, щоб стрічка, що світиться не йшла за шафу.

кріпимо натяжну стелю до шафи

кріпимо натяжну стелю до шафи-купе


Часто трапляється, що люди не готові відразу замовляти меблі, але ремонт хочуть закінчити повністю. В цьому випадку натяжна стеля робиться на все приміщення, а меблярі потім вже ставлять шафу на 1,5-2 см нижче стелі. Якщо потрібна саме ширяюча натяжна стеля вздовж шафи, а шафи немає, тоді робимо складнішу конструкцію з бруском на стелі і до нього кріпиться стеля.
Детальніше про етапи.

Підготовка до монтажу натяжних стель.

Це теж дуже важливе питання: як підготувати стіни, як змонтувати гіпсокартонний короб, як укладати плитку, як розвести дроти перед монтажем натяжної стелі.

Підготовка стін перед монтажем натяжних стель не вимагає нічого особливого. Стіни повинні бути оштукатурені, поштукатурені і можливо обклеєні шпалерами см. вище . Якщо стіни зведені з гіпсокартону, то вони повинні бути змонтовані за всіма стандартами, щоб при розтягуванні стелі не виникло казусів.

Якщо монтаж натяжної стелі проводиться у ванній, то плитку краще не докладати до самого верху, а залишити 5 см стіни без плитки. Ці 5 см стіни в самому верху заштукатурити врівень з плиткою - туди буде прикручений профіль. В результаті візуально ви будете бачити стик натяжної стелі чітко з плиткою, але сама плитка свердлитися не буде, що здешевить вартість монтажу натяжної стелі.

монтаж натяжної стелі до плитки

не докладаємо 5 см плитки, зверху штукатуримо врівень з плиткою


Гіпсокартонний короб для монтажу натяжної стелі ніяк особливо зміцнювати не потрібно, якщо витримані всі технологічні правила.

Провід й комунікації потрібно надійно закріпити до базової стелі, щоб вони згодом не могли впасти на натяжну стелю. Натяжна стеля буде монтуватися не вище найнижчої виступаючої точки комунікацій на стелі, так що постарайтеся дроти укладати максимально акуратно і щільно до базової стелі. Не варто розводити електричні дроти вздовж стіни під самою стелею, тому що як раз в цих місцях буде кріпитися профіль для монтажу натяжної стелі. І рівень стелі доведеться опускати.

розводка проводів по стелі, а не по стінах

розводка проводів по стелі, а не по стінах


Базову стелю краще прогрунтувати, зняти з неї всі можливі деталі, які з часом можуть відпасти на поверхню натяжної стелі. Якщо базова стеля була пофарбована і потріскалася, то її бажано відлущити.

Якщо монтаж стелі відбувається не в новій квартирі, а в житловому приміщенні з меблями, то бажано винести все, що піддається виносу. Ваш диван або стіл ніяк не постраждає при монтажі натяжної стелі, але на нього може потрапити пил при свердлінні стін, а навіщо вам зайві клопоти. Все, що не можна винести з кімнати, краще поставити в центрі кімнати і накрити плівкою. Кріплення буде проводиться до стін, тому монтажникам необхідний прохід вздовж стін. Детальніше вам розкажуть під час виміру.

На скільки опуститься стеля після монтажу натяжної?

Звичайно всіх цікавить: скільки по висоті забере натяжна стеля, на скільки опуститься рівень стелі після монтажу підвісної стелі? Відповідаємо: мінімальний опуск натяжної стелі буде 4 см. Але це при всіх інших ідеальних умовах. Монтаж натяжної стелі проводиться по водяному рівню ідеально рівно і якщо у вас спочатку був перепад висоти базової стелі, то 4 см буде відступатися від найнижчої точки базової стелі. Детальніше.

Також висота монтажу натяжної стелі буде залежати від обраного дизайну. Якщо у вас буде стеля з заплівковим підсвічуванням, то висота опуску сильно зросте. Адже розміщуючи за плівкою світлодіодні стрічки, ми повинні передбачити якусь відстань за плівкою для розсіювання світла, щоб в результаті отримати рівномірне світіння натяжної стелі. Так ось для красивої підсвітки натяжної стелі, її потрібно опустити мінімум на 10 см.

підсвітка стелі змінює колір

підсвітка стелі змінює колір


Та ж ситуація і з натяжною стелею з зірками - там теж опуск стелі буде 10 см, щоб змонтувати систему зоряного неба за плівкою. У випадку з ширяючою натяжною стелею - підсвічуванням по периметру, опуск стелі буде трохи більше традиційного, але незначно - всього 5 см.

Процесс монтажу натяжної стелі.

І, звичайно ж, розглянемо безпосередньо процес монтажу натяжних стель: скільки часу займає, куди все дівати і що при собі мати?

Сам монтаж натяжної стелі відбувається приблизно так - в заздалегідь обумовлений день і час (зазвичай в будній, годині о 9:30-10:00 ранку) до вас приїжджає бригада монтажників (зазвичай 2 людини). Ви або залишаєте їм ключ і йдіть на роботу, або можете залишитися в квартирі - на ваш розсуд. Монтажники заносять в квартиру коробку з уже готовою натяжною стелею чітко за розмірами вашого приміщення, огарпунену й охайно складену, та інструменти. Переодягаються й приступають до монтажу профілів до стін, установки закладних деталей для кріплення світильників й інших підготовчих робіт. Профіль до стін кріпиться через кожні 10 см, але у нас всі перфоратори з пилососами - будемо намагатися уникнути пилу. У будь-якому випадку краще винести з кімнати кота й кімнатні рослини.

монтаж натяжної стелі процес

монтаж натяжної стелі процес


Коли профіль встановлено вздовж стіни, фахівці розігріють полотно, щоб воно було еластичним, й почнуть власне монтаж натяжної стелі. У приміщенні температура буде приблизно 60 градусів, це ніяк не відбивається на предметах інтер'єру, навіть живі люди не постраждають - монтажники :). Цей гарячий процес установки займає всього хвилин 30-40. Після цього відбувається установка світильників (решіток вентиляції тощо) в натяжну стелю, у вже підготовлені посадкові місця. Ці всі додаткові гаджети кріпляться не до плівки, а до заплівкових дерев'яних заставних, тому вони ідеально надійні.

Далі йде етап збирання за собою всього сміття, протирання стелі від можливих слідів пальців (хоча найчастіше монтаж стелі проводиться в одноразових рукавичках). І ура - стеля готова! Можете милуватися своїм оновленим інтер'єром. Всього установка натяжної стелі в одному приміщенні займає приблизно 4 години.

Потім відбувається остаточний розрахунок за роботу, підписання акту виконаних робіт, оформлення гарантії на 12 років на натяжну стелю й ... вечірнє обмивання нової стелі :)

Експлуатація натяжної стелі після монтажу. Гарантія, догляд.

У більшості випадків вам залишається в найближчі багато-багато років насолоджуватися ідеально рівною поверхнею натяжної стелі, яка не вигорає, не тьмяніє, не провисає, а тільки радує око. Також після монтажу ви отримуєте талон на вашу стелю, який гарантує незмінність кольору і структури матеріалу як мінімум на 12 років, а також надійність кріплення тощо.

Але про всяк випадок ви повинні знати: натяжну стелю неможливо порвати і пробити тупими предметами (м'яч, кулак, пробка від шампанського), її можна пошкодити тільки гострими, колючими або ріжучими частинами (ніж, цвях і т.д.) Натяжну стелю можна мити, хоча необхідності такої абсолютно немає, але ви повинні знати про таку можливість. Детальніше на відео.

Також, ви, напевно, вже чули про рятівну силу натяжної стелі під час затоплення. Йдеться про затоплення вашими сусідами зверху, не дай бог. Так ось - це дійсно правда, натяжна стеля при протіканні зверху, утримує на своїй поверхні дуже велику кількість води й може провиснути булькою до самої підлоги. Вам потрібно буде зателефонувати нам, ми приїдемо, зіллємо воду, просушимо полотно й встановимо на місце, а ваші меблі, шпалери і підлога - навіть не відчують на собі затоплення. Про затоплення докладніше

У деяких випадках якщо ваша натяжна стеля виявиться пошкодженою гострими предметами й виникне дірка в полотні недалеко від стіни, то є можливість його полагодити - телефонуйте завжди раді допомогти. Якщо раптом стелю прорвали десь в центрі, то можлива тільки повна заміна полотна за рахунок винуватця трагедії.

Скільки коштує монтаж натяжних стель?

Звичайно, перш ніж замовляти стелю постає питання про ціну монтажу. Традиційно монтаж входить в загальну вартість натяжної стелі, зокрема у нас на сайті ви можете порахувати ціну вашої стелі з доставкою, матеріалами і роботою. Ввівши в калькулятор довжину і ширину стелі, кількість кутів в приміщенні, а також кількість точок освітлення - ви отримаєте дуже точну вартість всієї натяжної стелі з монтажем і додатковими роботами. У випадку з сильно криволінійними формами, краще висилати план стелі поштою - для більш детального прорахунку і правильної ціни.

ДОВЖИНА: м

ШИРИНА: м


СТИК зі стіною:

   

   


Світильники: шт.

Кути: шт.


Але в різних прайсах на натяжні стелі ви можете знайти окремо табличку з вартістю плівок різної ширини і країною виробництва, окремо ціну на профіль, декоративні вставки (якщо є), на додаткові роботи - кріплення світильників, а потім вже внизу вартість монтажних робіт. Також дивіться уважно, у деяких ще окремо рахується доплата за дальність вашого об'єкта монтажу, або за дуже велику висоту приміщення, де проводиться монтаж натяжної стелі. Загалом остаточну вартість найкраще може показати калькуляція, зроблена саме під вашу квартиру, де ви побачите всі складові ціни і загальну вартість натяжної стелі з монтажем, яка вже не зміниться до самого завершення робіт.

Стаття захищена законом України, "Про захист авторських прав" і є інтелектуальною власністю автора. Використання як статей цілком, так і її окремих абзаців, без дозволу Автора, є кримінально караним діянням. Всі статті захищені системою депонування - при передруці посилання на mirpotolkov.com.ua обов'язкове.

Вопрос-ответ:

► Як відбувається монтаж натяжної стелі?

Ви викликаєте замірника заздалегідь, отримуєте калькуляцію, оплачуєте аванс 50% при укладанні договору, вам кажуть точну дату монтажу натяжної стелі. Монтажники в призначений день приїжджають з готовим полотном по вашим розмірам. Кріплять металеві профілі на стіни по периметру приміщення, встановлюють заставні під світильники. Нагрівають полотно і встановлюють стелю в профіль. Потім встановлюють світильники, протирають стелю, прибирають все за собою, вручають вам гарантію і ви оплачуєте решту 50%.

► Як підготуватися до монтажу натяжної стелі?

Для монтажу необхідно, щоб були готові всі стіни, найчастіше з чистовою обробкою. Хоча іноді ми робимо монтаж в 2 етапи: запорошений і безпильний. Потрібно винести з приміщення квіти і тварин, по можливості накрити меблі, що залишаються. Можна не бути присутнім на монтажі, можна заздалегідь віддати ключі або зустріти майстрів і піти. При бажанні можна бути присутнім на установці.

► Чому тіньові стелі коштують дорожче?

Тому що технологія монтажу таких стель трохи складніша, ніж звичайних. Для обходу кутів потрібні монтажники з високою кваліфікацією, тривалість монтажу збільшується, тому зростає і вартість.

Вам буде також цікаво: