МИР ПОТОЛКОВ
Київ, Софиївська Борщагівка,
вул. Чубинського 2

1 $ = 39 ₴ RU UA

Профіль МП1 безщілинний для натяжних стель FIXO.


МП1 безщілинний пристінний профіль h-подібного

МП1 безщілинний пристінний профіль h-подібного

✔ Є в наявності

КУПИТИ

Матеріал алюміній, посилений
Товщина металу 1,3 мм
Висота профілю 29 мм (з гарпуном)
Отвори під шурупи кожні 10 см
Згин по дузі так, на диаметрі від 150 см
Монтаж дуже простий!
Демонтаж ТАК! Легко
Стик зі стіною безщілинний
Вставка НЕ потрібна
Довжина профілю 2 метри
Детально про те, як монтується безщільна система кріплення від компанії Мир потолков. Які особливості монтажу таких натяжних стель FIXO, як встановити стелю, як обійти зовнішні і внутрішні кути, як змонтувати криволінійні ділянки.
Накручування профілю МП1 рекомендується кожні 10 см - профіль до вас відразу відправляємо з отворами. Зовнішній кут не треба красиво вирізати, досить зміцнити частини профілю на кожній площині стіни таким чином:

накручений профіль на зовнішньому куті

накручений профіль на зовнішньому куті, з розривом профілю


Зміцнення профілю на внутрішньому куті теж не вимагає якогось красивого вирізання, можна зробити як на картинці:

накручування профілю на внутрішньому куті для натяжної стелі

накручування профілю на внутрішньому куті для натяжної стелі


На криволінійних ділянках, виконуючи монтаж безщілинної натяжної стелі, профіль легко згинається, тому що він майже плоский. На зігнутому відрізку натяжної стелі зовсім не потрібно нарізати профіль, його можна легко зігнути до потрібного радіуса. Акцентую на цьому вашу увагу - профіль відмінно гнеться, не треба нарізати, робити надпіли або інші маніпуляції!

монтаж криволінійних відрізків натяжноі стелі

монтаж криволінійних відрізків натяжноі стелі


Внутрішній кут дуже точно викроєний, тому щоб заправити його в профіль, його потрібно трохи поднаправити в профіль і підштовхнути пальчиком знизу вгору. Цього буде достатньо, щоб кут встав на своє місце.

установка внутрішнього кута натяжної стелі зверху

установка внутрішнього кута натяжної стелі зверху, гарпун в профіль

монтаж внутрішнього кута в натяжній стелі

монтаж внутрішнього кута в натяжній стелі (знизу)


Гарпун має м'яку рухому частину, на яку трошки натискаєш пальчиком, вона відгинається і стеля легко стає на потрібне місце. І рухома частина гарпуна заходить на замочок. Ось так виглядає після монтажу внутрішній кут в безщільовій системі кріплення:

внутрішній кут безщілинної натяжної стелі

внутрішній кут безщілинної натяжної стелі FIXO


Зовнішній кут монтується приблизно також. Кут дуже точно покроєний. Його просто достатньо трошки штовхнути, вгору і він заходить на своє місце. Єдиний нюанс - обов'язково, щоб кут на полотні чітко потрапляв на кут в приміщенні, кут в профілі. На відміну від шпательної системи монтажу, де в даному випадку точність не обов'язкова. Ще одна особливість зовнішні кути на безщілинній натяжній стелі в ідеалі починати монтувати першими. Простіше і краще буде здійснюватися монтаж, якщо зовнішні кути будуть заправлені в першу чергу. А потім вже монтувати внутрішні кути приміщення. У шпательної системи кріплення все з точністю навпаки, треба це пам'ятати.

монтаж зовнішнього кута натяжної стелі

установка зовнішнього кута натяжної стелі зверху


Іноді виникають питання: як розправити защипи на кутах? як вирівняти наружку на безщілинній стелі? як прибрати зморшки на зовнішніх кутах в безщілинній системі кріплення. Ми спеціально зняли відео, де докладно, на реальному об'єкті, без прикрашання, показуємо як наші монтажники справляються з такими ситуаціями. Нічого не вирізали, трохи прискорили відео, але суть залишили:

Відео: Як прибрати защипи на зовнішньому куті? (youtube)

Для розправлення зовнішнього кута на безщілинній натяжній стелі потрібно спочатку встановити всю стелю цілком, а не зациклюватися на цьому кутку. Після монтажу повертаємося до зовнішнього кута, частково відстібаємо, прогріваємо, встановлюємо ще раз. Далі намагаємося розтягнути гарпун в різні боки від кута на прямих ділянках. Щоб ефективніше розштовхати гарпун з боків, можна злегка постукати ручкою молотка. Не забуваємо регулярно прогрівати плівку, щоб не пошкодити полотно, але гріємо дуже акуратно, без фанатизму. Якщо поруч кілька кутів, то намагаємося відтягнути частину плівки від нашого кута до сусідніх, щоб розправилася наружка. Головне не здавайтеся - вирівняти кути - це частина роботи, вони самі по собі не заскакують.

Монтаж безщільових натяжних стель однаково здійснюється як до стін зі шпалерами, так і до стін, оброблених плиткою. Ось як виглядає кут в санвузлі з натяжною стелею:

безщільова натяжна стеля з плиткою на стінах

безщільова натяжна стеля з плиткою на стінах


При установці стель на прямих ділянках все дуже просто - беремо гарпун, штовхаємо вгору, оп! І він стає на своє місце.

установка безщільової стелі на прямій ділянці

установка безщільової стелі на прямій ділянці


Процедура дуже проста, швидкими і нескладними рухами рук натяжна стеля встановлюється в профіль. Найголовніше - полотно повинно бути добре розігріте. Чим краще розігріте полотно і гарпун, тим легше відбувається процедура монтажу. Система кріплення натяжних стель FIXO легко і швидко, без зусиль вставляється в профіль. Для полегшення можна підбити знизу гарпун дерев'яною ручкою молотка.

Монтаж в шпательній системі монтажу не може зрівнятися по швидкості з монтажем нашої системи. Ви отримуєте щільне-щільне примикання плівки, в даному випадку до гіпсокартону.

При необхідності демонтажу такої натяжної стелі - вам потрібно тільки намацати гарпун за плівкою, кілька разів качнути його пальцями і стеля за лічені секунди демонтується на необхідній ділянці.

Для особливо вибагливих замовників можна трохи ущільнити стик плівки і стіни. Особливо це добре для санвузлів - загерметизувати стик стелі і плитки силіконом, щоб не потрапляла пара. Але це зовсім необов'язкова процедура - за бажанням. За допомогою силікону можна пройтися по стику і виходить ефект як ніби натяжна стеля приросла до стіни.

силіконім стик натяжної стелі зі стіною

при дуже високих вимогах - можна засиліконити стик стелі зі стіною


Можливо комусь захочеться покритикувати нашу систему після перегляду цього відео, тому пропоную під кінець подивитися як би це виглядало якби у стелі була вставка.

приклад натяжної стелі зі вставкою

ось так могла би виглядати натяжна стеля зі вставкою


Стаття захищена законом України, "Про захист авторських прав" і є інтелектуальною власністю автора. Використання як статей цілком, так і її окремих абзаців, без дозволу Автора, є кримінально караним діянням. Всі статті захищені системою депонування - при передруці посилання на mirpotolkov.com.ua обов'язкове.


ПРОФІЛЬ
ВІДЕО
ПРАЙС